• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آقا من آمدم یک اکانت دیگه توی مدیریت وردپرس درست کنم برای کسی.

بعد از این که درستش کردم،در حالی که اکانت اصلی هم توی بروزر باز بود،اکانت جدید رو هم توی همون بروزر باز کردم.

یعنی در آن واحد با دو اکانت،توی یک بروزر،وارد مدیریت یک سایت شدم.

دقیقا نمی‌دونم این کار بود که مشکل رو ایجاد کرد یا نه.

اما بعد از این کار،بلافاصله،هم سایت و هم مدیریت وردپرس بالا نیومد.صفحه‌ی سفید میومد بدون هیچ اروری و چیز خاصی.سفید سفید.

یک سایت دیگه هم توی همین هاست دارم.اون رو هم چک کردم.اون هم نه سایت و نه مدیریتش بالا نمیامد.

اما یه پنج دقیقه که گذشت،اون وبسایت دومی،هم خودش و هم مدیریت بالا آمد.

وب‌سایت اصلی هم بالا آمد.

اما مدیریت وردپرس وب‌سایت اصلی،که دو تا اکانت توش ساخته شده بود و اتفاق از اون‌جا شروع شد،هنوز بالا نمیاد.

نمی‌دونم باید چه کنم.

مشکل از بروزر یا کش یا این موارد هم نبود.چون همه بروزرها رو امتحان کردم.

آیا راه حلی به ذهنتون می‌رسه؟

آیا با پاک کردن اکانت دومی که ساختم،مشکل حل نخواهد شد؟

اگر این‌طوره،باید چطور اکانت رو از توی سی‌پنل پاک کنم؟

تشکر فراوان

cketab.com/wp-login.php

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسم پوشه wp-content رو عوض کنید ببینید مدیریت بالا میاد.

الان سایتتون بالا میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم پوشه wp-content رو عوض کنید ببینید مدیریت بالا میاد.

الان سایتتون بالا میاد.

نه آقا فرقی نکرد

اسم رو هم عوض کردم اتفاقی نیفتاد

---

سایت درسته.عرض کردم که.فقط مدیریت باز نمیشه

چه گل بگیرم بر سرم آقا !؟ :دی

جواب ساپورت هاست هم که فردا صبح خواهد رسید،احتمالا این هستش که بک آپ روز فلان موجود هستش!

----

پی نوشت:

آقا الان که نگاه می‌کنم،یک فولدر wp_content دیگه هم به جز فولدر wp_content اصلی،توی فولدر مربوطه هستش!

یعنی دو تا فولدر wp_content

محتویات دومی رو توی عکس نشون دادم.

اسم اون رو هم عوض کردم،سایت هم بالا نیامد!

آیا این هم مربوط می‌شه به این ایراد؟

کلا برداشتتون چیه؟!

مرسی

89399098375932351645.jpg

ویرایش شده در توسط medil0ne

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشخصا اولی تاریخش جدیتر هست و تازه ایجاد شده و جالب هست که چرا توی هاستتون اجازه ایجاد 2 پوشه هم نام داده شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونی که فایل کمی توش داره و فکر میکنید اصلی نیست رو rename کنید . فکر نمیکنم مشکل از طریق موردی که فرمودید باشه . برای منم شده دقیقاً بعضی اتفاق ها مصادف شده با خطای سرور و . . . و من فکر کردم از دستکاری من این اتفاق افتاده و بعد فهمیدم خیر (زمانی فهمیدم که کلی باهاش ور رفتم و زدم جاهای دیگش رو داغون کردم :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشخصا اولی تاریخش جدیتر هست و تازه ایجاد شده و جالب هست که چرا توی هاستتون اجازه ایجاد 2 پوشه هم نام داده شده!

آره خب.

اما به هر حال کاری ه که شده :دی

من بی تقصیرم به خدا :دی

اونی که فایل کمی توش داره و فکر میکنید اصلی نیست رو rename کنید . فکر نمیکنم مشکل از طریق موردی که فرمودید باشه . برای منم شده دقیقاً بعضی اتفاق ها مصادف شده با خطای سرور و . . . و من فکر کردم از دستکاری من این اتفاق افتاده و بعد فهمیدم خیر (زمانی فهمیدم که کلی باهاش ور رفتم و زدم جاهای دیگش رو داغون کردم :D )

آره! :دی

پیش میاد که همزمان بشن.

اما این سری سرور مطمئنا درسته :دی

---------

دوستان کلا چه کنم من :دی

؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پی نوشت:

آقا مشکل رو پیدا کردم.

مشکل از افزونه کش هستش.

----

اون سری که اسم wp_content رو عوض می‌کردم،چون اون فولدر هم اسم اضافی وجود داشت،اتفاقی نمی‌افتاد و تغییری ایجاد نمی‌شد.

اما این‌بار وقتی فولدر اضافه رو پاک کردم و اسم wp_content اصلی و واقعی رو عوض کردم، مشکل لوگین حل شد.

از همون‌جا رسیدم به افزونه‌ی کش

w3 total cache

حالا اسم فولدر افزونه‌ی کش و اسم سه تا فایل دیگه که تو wp_content بود و هنگام لوگین بهشون ایراد می‌گرفت و ارور می‌داد رو عوض کردم.

سایت سالم بالا میاد و لوگین هم مشکلی نداره.

حالا مساله‌م اینه که چطور مجددا از افزونه‌ی کش استفاده کنم؟

۱-چطور بدون این‌که افزونه رو فعال کنم،از داخل سی‌پنل،کش‌ها رو کاملا پاک کنم : تا امتحان کنم ببینم درست می‌شه یا نه.

۲-اگر افزونه رو با ملحقاتش کلا پاک کنم،اتفاق خاصی میفته؟آرشیو،دیتابیس یا هیستوری خاصی داره که به درد می‌خوره و از دست خواهد رفت؟!

مرسی

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- wp-content/w3tc

2- خیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قبلآً به w3 total cache اعتقاد داشتم . اونم مال زمانی بود که روی هاست دی ال بودم . اما الان اصلاً اعتقادی ندارم . چون دیگه روی سرور های دیگه جواب نمیده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام جسارتا هم نام نیستند یکی با آندرلاینته و دوی که پوشه ی اصلیه با لاین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط radian
      « قبل از هر چیز باید بگم خیلی سعی کردم که این مطلب رو ننویسم و انتشار ندم اما بعد به این نتیجه رسیدم با نشر این گونه مطالب هم به کاربران ایرانی کمک کرد تا تصمیم بگیرند از چه سرویسی استفاده کنند هم ارائه دهندگان سرویسهای اینترنتی کمک میکنند سرویسهای بهتری ارائه دهند و هم احترام به حقوق مشتری بیشتر خواهد شد. »
      معمولا اکثر طراح های یا برنامه نویسهای “freelancer” با سرویس های فروش فایل کار کردند. وب سایت هایی مثل “themeforest” یا “creativemarket” که معمولا به صورت واسطه عمل میکنند.
      چند وقتی بود استفاده از این سرویسها برای طراحان و برنامه نویسان وب ایرانی مشکل ساز شده بود و بعد از ارسال اولتیماتوم کم کم تیم envato شروع به بلاک کردن حساب های کاربری برخی کشورها از جمله ایران و سوریه کرد.
      از طرف دیگر احساس کردم در وب سایتهای فروش فایل مشابه که در ایران فعالیت میکنند طراحی های فروشگاهی بسیار کم وجود دارند و بسیاری از دوستانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند فقط نمونه های لاتین رو دانلود کرده (معمولا دانلود غیرقانونی ) ، زبان قالب رو راست به چپ کرده و در این سرویس های فروش فایل ایرانی عرضه میکنند.
      نهایتا تصمیم گرفتم قالبی که برای فروشگاه اروندکالا طراحی کرده بودم برای مدتی در یک سیستم فروش فایل به نام « مارکت وردپرس » قرار بدم که اتفاقا اخیرا تبلیغات بسیار زیادی میکنه و ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته! تا اگر بازخورد کاربران به طراحی های فارسی زبان و فروشگاهی خوب بود این روند رو ادامه بدم.
      نهایتا ثبت نام کردم و فایلها رو آپلود کردم و تمام جزییات گفته شده را برای ثبت محصول اضافه کردم و محصول رو ثبت کردم قدم بعدی این بود که محصول نیاز به تایید داشت. حدود سه روز گذشت و از تایید خبری نبود به پشتیبانی ایمیل زدم ، جواب پشتیبانی این بود:
      « محصولی که فرستادید فاقد عکس هست ، مجددا فایل و عکس ها را آپلود کرده و ارسال فرمایید »
      نکته جالب این بود که فرمی که برای ثبت محصول قرار داده شده اگر عکس محصول قرار داده نشده باشه اصلا کار نمیکنه!
      اما این زیاد مساله مهمی نبود در نهایت محصول رو مجددا آپلود کردم ایمیل زدم و محصول تایید شد و روی مارکت قرار گرفت.
      حدود چند هفته گذشت ، محصول فروش نسبی داشت کم کم داشتم به این نتیجه میرسیدم که با سرویس های ایرانی فروش فایل کار نکنم که اتفاق جالبی افتاد.
      محصولی که در مارکت وردپرس قرار داده بودم رایگان شده بود!
      و البته خودم متوجه این موضوع نشدم یکی از خریداران که این محصول رو دانلود کرده بود به من ایمیل زد و گفت:
      ازش تشکر کردم و رفتم صفحه محصولی که قرار داده بودم رو نگاه کردم ، درست بود! محصول رایگان شده بود و ۴۳ مرتبه هم دانلود شده بود. خیلی جالب و شگفت انگیز بود.
      به پشتیبانی ایمیل زدم و نوشتم:

جوابی که از طرف پشتیبانی داده شد این بود، جالبه که چطور فروشگاهی که ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون فروش داشته رو یک نفر اداره میکنه چون همیشه پاسخ همه تیکها و ایمیلهای تبلیغاتی رو یک نفر با نام : « سعید محسن زاده » فرستاده میشد.

نکته جالب اینکه مشکلات و معایب موجود در وب سایت رو به گردن طراح و معرفی بد محصول میگزارند و حتی یک عذرخواهی معمولی هم دریغ میکنند. پاسخ من این بود:

در نهایت پاسخ پشتیبانی این بود. ببینید سرویسی که ادعا میکنه صد میلیون تومان فروش داشته چطور از مسئولیتی که داره سر باز میزنه و چطور پاسخگو کاربران هست:

در نهایت قضاوت رو با خودتون میزارم که با این سرویس های ایرانی کار کنید یا نه. فقط در نظر داشته باشید که هرلحظه ممکنه فایلتون به اشتراک گذاشته بشه و ده ها بار دانلود بشه و در نهایت جواب پشتیبانی این باشه که به دلیل کانورت بود و به ما ربطی نداره.
      بنظرم بهتر این هست که اگر قصد دارید فایلتون رو برای فروش روی مارکت وردپرس قرار بدید ، اون رو روی گیت هاب قرار بدید که حداقل به دنیای Open Source کمکی کرده باشید.
      احتمالا خوندن تجربه بقیه دوستان هم در این زمینه خالی از لطف نیست
    • توسط ARS
      درود؛
      با یک قالب خاص مشکل دارم وقتی قالب رو فعال میکنم صفحه اصلی و مدیریت سفید میشه
      ولی وقتی فایل فانکشن قالب رو تغییر نام میدم قالب بالا میاد ولی به خیلی از قسمت هاش دسترسی ندارم دیگه
      فایل دیباگ زیر رو مشاهده کنید:
      http://www.javadpirani.ir/debug.log

به یسری خطاها اشاره کرده که من متوجه نشدم!
      ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط irmacfa
      دوستان فونت کلی وردپرس چطوری عوض میشه کلا هیچ راهی انگار نداره ؟ منو ها حالا میشه اما پنل نشد باید چیکار کرد برای کل مطالب

• توسط محمد بهنام نیا
      سلام و درود خدمت دوستان و اساتید عزیز
      من قالب nrgnetwork رو نصب کردم که مخصوص بادی پرس و شبکه اجتماعی طراحی شده
      وقتی افزونه بادی پرس رو نصب و فعال میکنم، کل صفحات سایت و پیشخوان وردپرس، سفید میشه
      از آخرین نگارش وردپرس استفاده میکنم
      با هیچ افزونه ای هم تداخل نداره درواقع فقط بادی پرس رو روی سایت فعال میکنم
      هم بادی پرس فارسی اینطوری میشه و هم بادی پرسی که از مخزن وردپرس نصب میکنم
      اینم دموی قالب
      http://demo.themeton.com/nrgnetwork/
      دوستان اگر قالی شبیه به این قالب می شناسید لطفا معرفی کنید
      خیلی ممنونم
    • توسط amzzm75
      باسلام
      من با افزونه وردپرس پارسی به مشکل برخوردم من اومدم ساعت سرورم رو به وقت UTC تنظیم کردم حالا باید وردپرس ساعت جهانیو مطابق ساعت سرور و نه به وقت ایران نشون بده ولی به وقت ایران نشون میده وقتی افزونه رو غیرفعال میکنم به وقت سرور نشون داده میشه حالا مشکل من با افزونه آماره وقتی شهرو توی وردپرس میزارم روی تهران ساعت وردپرس 3 ساعت جلو میوفته و آمار سایت حدود ساعت 8 شب صفر میشه وقتی میام بجای شهر میزارم رویUTC یا UTC+0 ساعت آمار درست میشه ولی ساعت انتشار مطالبم مشکل پیدا میکنه و 3 ساعت زودتر میخوره مثلا مطلبی که ساعت 6 گزاشتم میخوره ساعت 3 لطفا راهنمایی کنین این مشکلو رفع کنم 
      (من از ورژن 2.2 این افزونه استفاده میکنم)
      باتشکر