رفتن به مطلب

لود نشدن کامل سایت

dev2des

پست های پیشنهاد شده

سلام .

گاهی وقتا پیش میاد روی وبسایت وردپرسی خودم یا دیگران سایت کامل لود نمیشه و پایین صفحه looking to facebook یا توییتر نوشته که عمدتا فیلتر هستن ،

این مساله برای وب خودم قابل اصلاح هست ؟

لینک به ارسال
در در 9/12/2017 at 22:49، dev2des گفته است :

سلام .

گاهی وقتا پیش میاد روی وبسایت وردپرسی خودم یا دیگران سایت کامل لود نمیشه و پایین صفحه looking to facebook یا توییتر نوشته که عمدتا فیلتر هستن ،

این مساله برای وب خودم قابل اصلاح هست ؟

سلام.یعنی میخواید دیگه نباشه?

لینک به ارسال

در صورتی که از Api ها و المان های گرافیکی این سایت ها (شبکه های اجتماعی) استفاده میکنید بطوری که نیاز هست فایلی از سورس اصلی لود بشه در هنگام باز کردن سایت از طریق سرویس های اینترنت ایران قطعاً به مشکل بر میخورید . پیشنهاد میکنم ایکون ها رو از هاست خودتون لود کنید . در خصوص api ها معمولا این بخش توسط افزونه های مربوط به شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیره . این افزونه ها رو بررسی کنید و در صورت لزوم غیر فعالشون کنید .

لینک به ارسال
در در 9/17/2017 at 11:32، Rezanejad گفته است :

سلام.یعنی میخواید دیگه نباشه?

بستگی داره . اگر سایت دیر لود شه ناچارم حذف کنم

در در 9/18/2017 at 12:27، طراحی سایت سورینت گفته است :

در صورتی که از Api ها و المان های گرافیکی این سایت ها (شبکه های اجتماعی) استفاده میکنید بطوری که نیاز هست فایلی از سورس اصلی لود بشه در هنگام باز کردن سایت از طریق سرویس های اینترنت ایران قطعاً به مشکل بر میخورید . پیشنهاد میکنم ایکون ها رو از هاست خودتون لود کنید . در خصوص api ها معمولا این بخش توسط افزونه های مربوط به شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیره . این افزونه ها رو بررسی کنید و در صورت لزوم غیر فعالشون کنید .

ممنونم دوست عزیز . توضیح کاملی بود .

وجود یا حذف این المان ها در سئوی سایت تاثیر داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...