• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
sahar607

سایتم هنوز داخل صفحات گوگل نیومده

5 پست در این موضوع قرار دارد

من الان یه ماهه مطالب این سایتو شروع کردم یه سری مطلب یونیک زدم داخلش بعد از چند هفته که ایندکس شد . داخل یه سری بلاگ مطالب ایندکسو زدم. قبلا سایت اوردم بالا. ولی الان بیشتر از یه ماهه که این سایت نیومده تو صفحات گوگل تا صفحه 27 اینارم گشتم . نبودن ولی مطالبم خیلی زود ایندکس میشه. حالا چیکار کنم ؟ البته باید بگم تقریبا منظم کار کردم سعی کردم سئو سایتم درست باشه لطفا کمکم کنید اشکالات سایتمو بگید. و اینکه خیلی دیر نشده از اومدنش تو صفحات گوگل؟؟؟:wacko:

http://kishbama.net/tours/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، sahar607 گفته است :

من الان یه ماهه مطالب این سایتو شروع کردم یه سری مطلب یونیک زدم داخلش بعد از چند هفته که ایندکس شد . داخل یه سری بلاگ مطالب ایندکسو زدم. قبلا سایت اوردم بالا. ولی الان بیشتر از یه ماهه که این سایت نیومده تو صفحات گوگل تا صفحه 27 اینارم گشتم . نبودن ولی مطالبم خیلی زود ایندکس میشه. حالا چیکار کنم ؟ البته باید بگم تقریبا منظم کار کردم سعی کردم سئو سایتم درست باشه لطفا کمکم کنید اشکالات سایتمو بگید. و اینکه خیلی دیر نشده از اومدنش تو صفحات گوگل؟؟؟:wacko:

دوست عزیز رتبه الکسا شما5ملیون هست در صورتی که این کلمه کلیدی رو توی گوگل سرچ کنید آخرین صفحش رتبه وب سایتش 1ملیون هست پس شما فعلا باید روی تبلیغات برای اینصفحه کار کنید تا رتبه الکسای شما پایین بیاد در غیر این صورت درگوگل ثبت نمیشه و یک چیز دیگه هم هست ممکنه وب سایتت رو توی گوگل ثبت نکرده باشی پس اول توی گوگل ثبتش کن با تشکر.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۶/۶/۲۲ ه‍.ش. at 10:12، arianamini4 گفته است :

دوست عزیز رتبه الکسا شما5ملیون هست در صورتی که این کلمه کلیدی رو توی گوگل سرچ کنید آخرین صفحش رتبه وب سایتش 1ملیون هست پس شما فعلا باید روی تبلیغات برای اینصفحه کار کنید تا رتبه الکسای شما پایین بیاد در غیر این صورت درگوگل ثبت نمیشه و یک چیز دیگه هم هست ممکنه وب سایتت رو توی گوگل ثبت نکرده باشی پس اول توی گوگل ثبتش کن با تشکر.

این طرز رتبه بندی شما در گوگل اصلا صحیح نیشت . چون به هیچ وجه اینطور نیست . نمیگم آلکسا تاثیری روی گوگل نداره ولی میگم تاثیر چندانی نداره . چه برسه به اون شیوه ای که شما میگین ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/13/2017 at 01:13، sahar607 گفته است :

وقتی یک سایتی رو تازه تاسیس می کنید تا یک مدت گوگل ارزش بیشتری بهش میده و ساید تا صفحه اول هم بیاره لینک هاتون رو، که بهش میگن ماه عسل گوگل

بعدش رفته رفته صفحات عقب گرد می کنند و گاها توی صفحات بالاتر هم مشاهده نمی کنید، که این بار باید با تلاش بتونید بیاریدش توی صفحات گوگل

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم سایتم جدیده و یه ماه هست که تاسیسش کردم، الانم دارم روی سئوی سایت و همینطور ظاهر سایت کار میکنم. رتبش ولی بدک نیست با توجه به اینکه خیلی جدیده، یه ذره نظر بدین ببینم من برای سایتم چه کارهایی بکنم که رتبه ی بهتری داشته باشه؟ یه ذره پیشنهادات بدین. 

پ .ن: جناب sahar607 معذرت میخوام که توی تاپیک شما همچین درخواستی کردم، ولی فکر کردم که این تاپیک میتونه محلی بشه برای گرفتن نصیحت های الکسایی و تبلیغاتی و سئویی برای همه. امیدوارم منو بابت جسارتم ببخشید. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری