رفتن به مطلب

اصلاح یک مشکل از نظر سئو

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی من یک سایت شخصی برای یکی از دوستانم که نویسنده هست و .. چند سال پیش راه اندازی کردم به دلیل ناآشنایی به نظر از نظر سئو بلایی سر این دامنه آوردم که واقعا در حد فاجعه هست و هیچ ورودی خاصی از گوگل نداره ( با وجود اینکه متن ها و پست ها رو ویرایش کردن بعدها و مطالب خاص هستند و به نظر وضعیت خوبی دارند ) اما به اندازه ای ارور 404 توی گوگل وبمستر هست و مشکل داره که واقعا داغون شده

الان پست ها رو ویرایش کردم

قالب بهتریی گذاشتم روی سایت

تعداد مطالب هم زیاد نیست و می تونم تک تکشون رو توی گوگل وبمستر درخواست بررسی دوباره بدم

وضعیت گوگل وبسمترش رو توی عکس زیر می تونید ببنید.

جمع پست های این سایت 30 تا نیست اما این همه ایندکس ایجاد شده

چطور می تونم سایت رو کاملا اصلاح کنم و پست ها رو اصلاح کنم  مطالب زیادی را حذف کنم و بعدش از گوگل بخوام کلا یک بار دیگه سایت رو بررسی کنه هر چی آدرس الکی ایجاد شده و ایندکس شده 404 شده از بین بره

لطفا یک راهنمایی کنید من باید چکار کنم واقعا

با سپاس

Capture.JPG

d.JPG

لینک به ارسال
  • مهدی عنوان را به اصلاح یک مشکل از نظر سئو تغییر داده است

اول از همه باید بررسی کنید این 404 از کجا ایجاد شده . شاید یه دسته رو حذف کردید یا شاید تغییراتی در پیوند یکتا ایجاد کردید و . . .

از طریق همین گوگل وب مستر بررسی کنید 404 ها چطوری ایجادشدن . از ابزار remove موجود در گوگل وب مستر هم میتونید استفاده کنید تا لینک های نامعتبر رو حذف کنید . همچنین میتونید از افزونه های ریدایرکت استفاده کنید و لینک هایی که 404 شدن رو به صفحات مشابه یا مرتبط ریدایرکت کنید .

بعد از این مرحلبه با توجه به آموزش های سئو موجود در انجمن و یا سایر سایت ها مطالبتون رو ویرایش کنید و پیشنهاد میکنم با استفاده از ابزار fetch as google پست هاتون رو سریعتر به گوگل معرفی کنید . استفاده از نقشه سایت هم  فراموش نشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...