راستگو

کلاهبرداری شرکت ***

2 پست در این موضوع قرار دارد

***

 

اخیراً شرکت های زیادی با انواع و اقسام ترفند های کلاهبرداری اقدام به فریبکاری افکار عمومی کرده و با سوق دادن افکار جامعه درصدد جلب اعتماد هستند؛ و گه گدار با زمینه سازی مناسب در سطح اینترنت و فکر مخاطب خود میلیون ها تومان در این بازار آشفته کلاه برداری می کنند.

در این راستا بر آنیم تا با در اختیار گذاشتن اطلاعات و افشاگری های لازم ریشه اینگونه کلاهبرداران را در سطح اینترنت برچینیم و با سالم سازی فضای تجاری به خصوص اینترنت، مخاطبین را از گزند کلاهبرداران آگاه کنیم.

 

به همین منظور توجه شما به یکی از کلاهبرداری های رایج در سطح اینترنت جلب می کنیم:

 

به خاطر داشته باشید، عدم جلوگیری به موقع  از این گونه کلاهبرداری ها نهایتاً منجر به گسترش این روند خواهد شد. پس خواهشمندیم با به اشتراک گذاری این مطلب به پاکسازی فضای تجاری برای خود و آینده ی فرزندانتان کمک کنید.

 

بیزینس های این شرکت در 4 حوزه مورد بررسی قرار گرفته است:

1-                    نمایندگی محصولات و همکاری با مایکروسافت !!!!!

2-                   ثبت شرکت و دفتر کار مجازی در خارج از کشور

3-                 نشر کتاب در خارج از کشور یا آمازون

4-                  خدمات هوش مصنوعی!!!!

 تصویری از سایت


در صفحه ی اصلی سایت itresearches.ir پاراگراف بالا را (داخل عکس) مشاهده می کنید. فقط همین یک پاراگراف را در نظر بگیرید، حتی یک جمله ی راست نمی توانید پیدا کنید!!!!!!!

توجه داشته باشید کلاهبردارانی مانند این سایت همواره در تلاش هستند تا اعتبارات کاذب و ساختگی را در معرض دید شما بگذارند. از ابزار ها و وسائل مختلف استفاده می کنند تا در نظر شما بزرگ به نظر برسند. بعد از اینکه اعتماد شما جلب شد، می توان گفت آنها موفق شدند که کلاه شما را بردارند! حتی اگر از آنها خریدی نکنید هم آنها را به مقصودشان رسانیده اید.

سوال یک میلیون دلاری اینجاست که به قول معروف اگر ریگی در کفششان نبود، این همه به ساخت اعتبارات پوچ و بی اساس نمی پرداختند!!!

فریبکاری تا آنجا ادامه می یابد تا آنها را به عنوان فرشتگان مقدسی که برای نجات شما به زمین آمده اند بپندارید. آنجا است که در کوری مطلق میلیون ها تومان از شما کلاهبرداری میکنند و تا مدت ها شما متوجه نخواهید شد.

شرکت هایی همچون این شرکت حتی مالیات دولت را هم نمی پردازند. و جالب اینجاست که از تک تک مشتریان این مبلغ را تا قران آخر دریافت می کنند.

گویا مدیریت این شرکت از نوک انگشتان پا تا نوک موهای سرش یک تنه دروغ است و برای کلاهبرداری های خود از هیچ دروغ و دورویی ابایی ندارد.

در ادامه با ما باشید تا با گوشه ای از فریبکاری های این شرکت آشنا شوید.

1-      بیزینس های این شرکت:

 

v      نمایندگی محصولات و همکاری با مایکروسافت !!! (انواع سایت ها ای تی ریسرچز – مایکروسافت پرشیا یا مایکروسافت پارتنر و مایکروسافت لایسنس )
- ابتدا اینکه مایکروسافت در ایران هیچ نمایندگی ای نداشته و به دلیل تحریم ها علیه کشورمان متاسفانه مایکروسافت به هیچ وجه به ایران نمایندگی نمیدهد.

- علاوه بر آن مایکروسافت به هیچ شرکت ایرانی ای لایسنس نمی فروشد و هیچ شرکتی با هویت ایرانی نمیتواند پارتنر مایکروسافت باشد.

- شرکت تالی که در سایت به عنوان پارتنر مایکروسافت معرفی شده در واقع شرکت انگلیسی است. ثانیاً دریافت پارتنری مایکروسافت کار به نسبت ساده ای است. ثالثاً این لایسنس ها به تعداد محدود به شرکت مذکور برای مصارف خیریه با قیمت کم بفروش می رسند و شرکت تالی به صورت غیر قانونی و بدون اجازه ی مایکروسافت آنها را در ایران به فروش می رساند.نهایتاً پس از بررسی های مایکروسافت امکان بلوکه شدن پس از مدتی قابل توجه (زمانی که شرکت سر شما را کلاه گذاشته و رفته!) بالاست.

- این شرکت لایسنس ها را به اسم یک خیریه و موارد مشابه به اسم اهل البیت ahlulbayt که آن هم ثبت انگلیس است از مایکروسافت خریداری می کند.

-برای تاکید دوباره: مایکروسافت فروش لایسنس ها را در ایران منع کرده و این کار کلاهبرداری است. در صورت لزوم می توانید این مورد را از مایکروسافت جویا شوید و مستقیماً از آنها سوال کنید.
 

v     ثبت شرکت در انگلستان و دفتر کار مجازی (سایت تالی talee .eu و iran virtual office) :

-اولاً که ثبت شرکت در انگلیس به تنهایی حدود 30 پوند هزینه دارد.
-ثانیاً ثبت شرکت در انگلیس با دفاتر کار مجازی که خریداری می شود به همراه تمامی امکانات نظیر خط تلفن و فکس برای یکسال تمام در بهترین نقطه لندن، نهایتاً 4 میلیون تومان است.

-این شرکت در انگلستان نیز از همین آدرس و امکانات برای ثبت استفاده می کند و در سایت 18.5 میلیون تومان به فروش می رساند!!!!!!!!!!!! ینی حاشیه ی سود حدود 4.5 برابر!!!!!!!!!! بعلاوه تمامی دسترسی های شما را هم برای تمدید از شما میگیرد و برای تمدید از شما پول دوباره درخواست میکنند و اگر به آنها مبلغ را پرداخت نکنید شرکت شما را تغییر مالکیت می دهند!!!!
 

v     نشر کتاب در خارج از کشور یا آمازون (سایت ایران پابلیشرز)

نشر کتاب در آمازون و سایت های زیر مجموعه کاملاً رایگان است. این شرکت (سایت ایران پابلیشرز) برای این کار 4 میلیون تومان از شما برای هر عنوان کتاب پول میگیرد!!!!!!!!!!!!! با یک آشنا خارج از کشور می توانید این کار را با هزینه نزدیک به صفر انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت مقابل بروید:

https://kdp.amazon.com/en_US?ref_=kdpgp_p_us_psg_kw_ad86

v     خدمات هوش مصنوعی!!!!

این شرکت کوچک که هیچ کدام از کارمندانش حتی از دانشگاه فارق التحصیل نشده اند چگونه میخواهد این خدمات را ارائه کند ؟! یک سیستم ضعیف اتوماتیک ساده به اسم تالی دارند که جملات را میخواند و از برنامه های آماده در سطح اینترنت استفاده می کند! این شرکت تا کنون درخواست هوش مصنوعی نداشته است!

 

 

2 – ارتباط با شرکت های خارجی؟

این شرکت هیچ گونه ارتباطی با شرکت های خارجی ندارد و به دروغ خود را نماینده شرکت های خارجی به مشتریان غالب میکند. همچنین این شرکت هیچگونه فعالیتی خارج از کشور ندارد.

      شرکت آی تی ریسرچز ITResearches انگلستان در واقع یکی از شرکت های ثبت شده داخل انگلستان توسط علی روغنی (مدیریت شرکت رایان نت) است که حتی یک کارمند و یا دفتر فیزیکی داخل انگلستان ندارد!! 

نامبرده حتی اقامت انگلستان را هم نداشته و صرفا" به دلیل اشتغال به تحصیل به صورت راه دور  هر از گاهی  برای امتحان و دانشگاه به انگلیس سفر می کند.

      همچنین شرکت تالی talee به همین منوال تنها متشکل از یک نفر (روغنی) است که فقط اقامت ایران را دارد.

صحت این موضوعات از پورتال رسمی دولت انگلستان companies house و کمی تحقیق قابل پیگیری است. (عکس های در صفحات بعدی قابل مشاهده هستند )

 

آدرس سایت اداره ی ثبت شرکت های انگلیس:

https://beta.companieshouse.gov.uk/

 

داخل سایت اسم شرکتی که قصد دارید اطلاعات آن را به صورت کامل مشاهده کنید را وارد نمایید.

 

به منظور فریبکاری ذهن مشتریان، اسامی جعلی و با نام های دیگر در صفحه ی شرکت itresearches در پورتال رسمی دولت انگلستان مشاهده میکنید که هر کدام با پرداخت مبلغ اندکی جزوی از سهامداران شرکت معرفی می شوند که به آنها nominee director می گویند. همانطور که در متن فایلهای شرکت در پورتال رسمی دولت انگلیس ملاحظه می کنید دیگر اسامی از شرکت سهمی نداشته و توسط علی روغنی به راحتی می توانند عزل و نصب شوند!

 

همچنین سایت انگلیسی زبان آنها نیز صرفاً یک حقه است برای اینکه ذهن مشتریان را به سمت پذیرش دروغ و فریبکاری آنان سوق دهد.

 

 

در ادامه مدارک را مشاهده می کنید:

 

 

 اداره ی ثبت شرکت ها 2

 

اداره ی ثبت شرکت ها 2

 

 

اداره ی ثبت شرکت ها 3

 

3 – دفاتر و راه های ارتباطی!

 

این شرکت تنها از دفاتر مجازی استفاده می کند و به دروغ دفاتر جعلی را به جای دفتر خود جا میزند. دفتر اصلی آنان و مدیریت شرکت در اصفهان است. تعجبی هم ندارد که از قرار گذاشتن قرار حضوری امتناع می کنند.


سایت ای تی ریسرچز

 

تعداد کارکنان این شرکت کمتر از 10 نفر هستند و اکثریت زیر 20 سال سن دارند (بدون قرارداد کاری به نوعی از آنها  بیگاری می کشند) از این رو تمامی شماره ها و ایمیل های موجود در انواع سایت ها نهایتا به یک یا دو نفر متصل می شوند که یکی از آنها علی روغنی همان مدیریت شرکت است. اغلب اوقات برای تسهیل کلاهبرداری خود را مهندس روحانی به عنوان کارشناس فروش به مشتریان معرفی می کند.

 

دفاتر زیر متعلق به این شرکت نبوده و به دروغ آنها را به عنوان دفاتر خود معرفی می کند.

·         دفاتر زیر متعلق به دفتر مجازی "شما" است و به هیچ وجه  خدماتی  در آن دفتر نمیتوانند ارائه دهند :

تهران – اقدسیه – نرسیده به مینی سیتی – ضلع شمالی بزرگراه ارتش – جنب بانک پاسارگاد – پلاک 113 – طبقه 4    

·         دفاتر زیر به هیچ وجه متعلق به شرکت رایان نت نبوده و کاملاً به صورت سوری معرفی می شوند و تنها از آشنایان به منظور تمدید enamad استفاده می کنند :

تهران - بلوار آفریقا - خیابان کاج آبادی - پلاک 114 - ساختمان پارک - طبقات 7، 8 و 9

تهران - یوسف آباد - خیابان پانزدهم - خیابان فراهانی پور - پلاک 35 - واحد 4

·         دفتر زیر نیز سوری بوده و مدت هاست که در اختیار این شرکت نیست:

اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسیان - طبقه 3 - واحد 511

·         دفتر زیر در حال حاضر مورد استفاده شرکت است که در نزدیکی محل سکونت مدیریت شرکت (خانه ی مادری)در اصفهان قرار دارد. این مکان حتی تابلو هم ندارد!

اصفهان- خیابان جابر انصاری - روبروی ایستگاه مترو - ساختمان جهان - واحد 2

 

4 – کارکنان این شرکت به اصطلاح بزرگ !!!!!!

میانگین سنی افراد شرکت 20 سال است. اکثر افراد این شرکت را افراد کم سن و سال تشکیل میدهد. مدیریت شرکت اکثرا" از افراد کم سن و سال و کم تجربه برای انجام کلاهبرداری ای خود استفاده می کند. اگر کارمند آن شرکت هستید و این مقاله را می خوانید حواستان به کلاهتان باشد.

اصولا" زمانی که با این شرکت تماس گرفته می شود به شما اجازه نمی دهند از دفتر شرکت بازدید کنید چرا که نه دفتری در کار است و نه کارمندی! مگر بچه های زیر بیست سال! نهایتا برای عقد قرارداد های با مبالغ بالا از یکی از دفاتر آشنایان و صرفا" از دو سه نفر برای این منظور در یک روز خاص استفاده میکنند.

 

زمانی که با شرکت تماس گرفته می شود شخصی با نام مهندس روحانی به عنوان کارشناس فروش معرفی می شود که در واقع همان علی روغنی مدیریت شرکت است. از اسامی دیگر نیز برای این منطور استفاده می کنند که در واقع وجود خارجی ندارند.

 

منشی های شرکت در واقع منشی های عمومی هستند که از سایت دفتر مجازی "دفتر شما" ماهیانه اجاره می شوند.

 

5 – اعتبارات !

                هیچگاه فریب ویدئو ها و زیاده گویی های متون سایت را نخورید چرا که هیچکدام دلیل بر اعتبار سایت نمی شوند. کافی است با یکی از سایت های و شرکت هایی که ادعا می کنند همکار آنها هستند گفتگو کنید، آنگاه خواهید فهمید که نه تنها همکاری با این شرکت ها ندارند بلکه متوجه خواهید شد بیشتر تبلیغاتی که در سایت های به اصطلاح روزنامه و خبری و حتی برنامه ی تلوزیونی در کنار سایت آمده همگی کذب محض و با پرداخت اندکی پول انجام شده است.

برای مثال در برنامه ی "بروز" که از تلوزیون ایران پخش می شود برای هر تبلیغ حدود 2 میلیون تومان می گیرند.

سایت های خبری خارجی نیز که در گوشه سایت به آنها اشاره می شود همگی مجموعاً با قیمت حدود 100 تا 200 پوند مطالب دلخواه شما را نمایش می دهند!


لذا فریب این کلاهبرداری ها را نخورید.

 

 

6 – فرار از مالیات و عقد قرار داد های  بی اعتبار:

-این شرکت حتی با داشتن برگه ی مالیات بر ارزش افزوده مالیات هایی که از مشتریان دریافت می کند را نمی پردازد. جدای از آن برای فرار از مالیات اغلب برای مبالغ پایین حتی فاکتور هم صادر نمی شود.

-متون قرارداد هایی که امضا می شوند بیشتر حقوق مشتریان را به زیرکی پایمال میکند  لذا از این جهت بایست گوش به زنگ باشید. این شرکت در اغلب اوقات سعی می کند تا با مشتری خود قرار حضوری نداشته باشد چرا که دست آنها را برای کلاهبرداری کوتاه تر می کند.

 

7 –دروغ و دورویی :

                اصولاً یکی از  ویژگی های کلاهبرداران این است که انها می دانند که این کار کلاهبرداری است و همچنین از کلاهبرداری لذت می برند. یکی از  خلقیات مدیریت این شرکت حفظ ظاهر مذهبی نما است. لذا شما هیچ وقت نمیتوانید ذات اینگونه ادم ها را از روی رفتارشان قضاوت کنید. تنها ابزار شما برای شناختن این افراد منطق و کمی تحقیقات است.

                لحظه ای اعتماد به اینگونه شرکت ها حرص و طمع این افراد را برای بهره کشی از شما به جوش و خروش می اندازد تا جایی که حاضر می شوند برای رسیدن به حتی یک ریال بیشتر دست به هر کاری بزنند و  هر  دروغی را بگویند.

 

 http://microsoftpartner.mihanblog.com/post/2

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

لطفا قوانین بخش بحث آزاد رو بخونید

نقل قول

3- تاپیک هایی با محتوای اتهام و تهدید

بایگانی شد.

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست