رفتن به مطلب

مشکل در Fetch as Google

enigmadear

پست های پیشنهاد شده

درود.
من یک مشکل دارم اگه ممکن هست راهنماییم کنین.
صفحه مورد نظرم رو با Partial  ثبت کرده در سرچ کنسول و ارورش رو هم نتونستم رفع کنم خودش زده  Googlebot type ولی در پایین صفحه ارورش مربوط به map googleapi هست.

01.png

01.png.9cb19bf81241c12da5d5159531a91756.png

لینک به ارسال

partial به این معنی هست که بخشی از وب سایت شما رو نتونسته بررسی کنه . ممکنه دسترسی به این بخش رو توسط روبوت تکست بسته باشین یا اینکه سرورتون بصورت مقطعی دچار مشکل شده باشه . بعد از fetch با کلیک کردن بر روی گزارش میتونید ببینید گوگل به چه قسمت هایی دسترسی نداشته . همچنین میتونید ظاهر سایتتون رو در دو حالت مختلف (از دید کاربر و از دید گوگل) ببینید . در این بخش نباید تفاوتی ظاهری دیده بشه و شیوه ای که گوگل میبینه باید دقیقا مثل حالتی باشه که کاربر میبینه

لینک به ارسال

02.thumb.png.05889e27cdc87561e6c2601ec46a8d59.pngدرود.
با سپاس از پاسخ شما.
بله من میدونم توی عکس دوم مشکل رو هم قرار دادم که مربوط به api نقشه گئگل هست که میگه بلاک شده و من دنبال راه حل این مشکل هستم.
حتی نقشه رو هم حذف کردم از صفحه ولی تغییری نکرد و همین ایراد رو میگیره باز هم.
توی فایل robots.txt هم دوتا گزینه هست که خود گوگل وبمستر بصورت خودکار تعریف میکنه و هیچ محدودیت خاصی درش تعریف نکردم کلاً 3 خط کد هست که نرمال و پیش فرض خود گوگل هست.

ویرایش شده توسط enigmadear
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...