• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
sanaz456

مشکل با My Category Order

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

من از این افزونه رو نصب کردم و تنظیماتش در بخش پست اضافه شد

بعد از تنظیم کردن منو ها به شکل دلخواه و زدن دکمه Click To Order Categories پیغام درست شدن دسته ها رو نمایش میده ولی توی سایت هیچ تغییری به وجود نمیاد

اگه مشکلم راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنید و اگه نه ممنون میشم یه افزونه مشابه بهم معرفی کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه مشکلم راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنید و اگه نه ممنون میشم یه افزونه مشابه بهم معرفی کنید

آیا بعد از این مرحله از بخش نمایش-- ابزارک ها ویجت رو در ساید بار قرار دادین یا نه؟

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همانظور که دوست عزیزمون اشاره کردن بعد از فعال کردن افزونه بایستی از قسمت ابزارک ها, ابزارک موردنظر رو فعال کنید و اگر پوسته شما از ابزارک پشتیبانی نمی کند کد زیر را در محلی که قصد نمایش افزونه را دارید قرار دهید...#

<php wp_list_categories('orderby=order&title_li='); ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پاسخ دوستان

پوسته از ابزارک پشتیبانی نمیکنه و این کد رو در جای مناسب کپی کردم ولی باز هم درست نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من از کد <?php wp_list_categories('hide_empty=0&title_li'); ?> برای نمایش دسته ها و زیر شاخه هایی که هنوز پستی توشون نیست استفاده کردم امکان داره مشکل از اون باشه ؟

این افزونه رو توی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم که از ابزارک ها هم پشتیبانی میکنه ولی اونجا هم کار نکرد

بعدش کد رو افزونه رو کپی کردم که باز هم کار نکرد

امکانش هست افزونه مشکل داشته باشه ؟

برای نصبش از خود محیط کنترل پنل وردپرس افزونه رو سرچ و نصب کردم :wacko:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

wp_list_categories('orderby=order&hide_empty=0&title_li=');

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم پوسته ؟ و یا لینک دانلودش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته ریپ شده هست. کاملا بدکنویسی شده و پر از اشکال اصلا استفاده نکنید که بعدها خیلی پشیمون میشید.

کد افزونه هم درسته و تست شده اما این پوسته مشکل داره.

و توجه کنید که بحث پوسته های ریپ در انجن ممنوع هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saraet
      سلام
      من از افزونه ووکامرس برای فروشگاه سازم استفاده کردم.
      توی صفحه حساب کابری یه لینک بنام "سفارش" وجود داره که وقتی روی اون لینک میزنیم به صفحه سفارش ها میریم. توی این صفحه در کنار لیست سفارشهایی که میاد یه دکمه 'Go Shop" هم هست برای بازگشت به صفحه فروشگاه.
      این دکمه توی صفحه سفارش من اندازه بزرگ و بدی داره اما من وقتیکه روی این دکمه کلیک میکنم و inspect element میگیرم و بعدش میرم به بخش css مربوط به تنظیمات این دکمه توی قالبم و width و height میدم به اون دکمه اصلا" تغییر سایز نمیده.
      من width و height دکمه را در فایل css قالبم در کلاس مربوط به این دکمه میذارم ولی انگار اصلا نمیخوندش!
      خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلیییی برام مهمه

ممنون
    • توسط sajjadmp
      با سلام .
      برای نمایش پست های دسته ی پست جاری و همچنین post type یکسان باید از چه کدی استفاده کرد ؟
      مثلا پست ما یک ویدیو هست و در دسته ی سرگرمی قرار داره ، برای نمایش آخرین "ویدیو ها" و آخرین پست های "سرگرمی" باید چیکار کرد ؟
    • توسط jali316
      سلام مشکل این کدها کجاست هر دو دیو دسته شماره 1 را نمایش می دهد در صورتیکه column2 باید دسته با آی دی 2 را نمایش دهد

<div class="column1">
      <div class="contain1">
      <!-- BEGIN -->
      <?php $cat = new WP_query(); $cat->query('showposts='.$mytheme['cat1posts'].'&cat='.$mytheme['cat1ID'].',-'.$mytheme['featured']); ?>
      <h2 class="front"><?php print get_cat_name($mytheme['cat1ID']); ?></h2>
      <ul class="cat">
      <?php while ($cat->have_posts()) : $cat->the_post(); ?>
      <li>
      <h2><a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
      <div class="fpost">
      <a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php show_thumb_f($width=$mytheme['cat1W'],$height=$mytheme['cat1H'],$crop='T',$quality=95,$blank=false); ?></a>
      <p><?php the_excerpt_reloaded($mytheme['cat1excerpt'], '<a>', 'none', FALSE); ?><a href="<?php comments_link(); ?>" class="icomment"><?php comments_number('0 نظر','1 نظر','% نظر'); ?></a></p>
      </div><div class="clear"></div>
      </li>
      <?php endwhile; ?>
      </ul>
      <h3 class="front"><a href="<?php print get_category_link($mytheme['cat1ID']); ?>">مطالب بیشتر<?php print get_cat_name($mytheme['cat1ID']); ?></a>
      <a href="<?php print get_category_feed_link($mytheme['cat1ID'], ''); ?>" class="feedrss"></a></h3>
      <?php $morep = new WP_query(); $morep->query('showposts='.$mytheme['cat1more'].'&cat='.$mytheme['cat1ID'].',-'.$mytheme['featured'].'&offset='.$mytheme['cat1posts']); ?>
      <ul class="more">
      <?php while ($morep->have_posts()) : $morep->the_post(); ?>
      <li><a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
      <?php endwhile; ?>
      </ul>
      <!-- DONE -->
      </div>
      </div>
      <div class="column2">
      <div class="contain1">
      <!-- BEGIN -->
      <?php $cat = new WP_query(); $cat->query('showposts='.$mytheme['cat2posts'].'&cat='.$mytheme['cat2ID'].',-'.$mytheme['featured']); ?>
      <h2 class="front"><?php print get_cat_name($mytheme['cat2ID']); ?></h2>
      <ul class="cat">
      <?php while ($cat->have_posts()) : $cat->the_post(); ?>
      <li>
      <h2><a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
      <div class="fpost">
      <a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php show_thumb_f($width=$mytheme['cat2W'],$height=$mytheme['cat2H'],$crop='T',$quality=95,$blank=false); ?></a>
      <p><?php the_excerpt_reloaded($mytheme['cat2excerpt'], '<a>', 'none', FALSE); ?><a href="<?php comments_link(); ?>" class="icomment"><?php comments_number('0 نظر','1 نظر','% نظر'); ?></a></p>
      </div><div class="clear"></div>
      </li>
      <?php endwhile; ?>
      </ul>
      <h3 class="front"><a href="<?php print get_category_link($mytheme['cat2ID']); ?>">مطالب بیشتر<?php print get_cat_name($mytheme['cat2ID']); ?></a>
      <a href="<?php print get_category_feed_link($mytheme['cat2ID'], ''); ?>" class="feedrss"></a></h3>
      <?php $morep = new WP_query(); $morep->query('showposts='.$mytheme['cat2more'].'&cat='.$mytheme['cat2ID'].',-'.$mytheme['featured'].'&offset='.$mytheme['cat2posts']); ?>
      <ul class="more">
      <?php while ($morep->have_posts()) : $morep->the_post(); ?>
      <li><a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
      <?php endwhile; ?>
      </ul>
      <!-- DONE -->
      </div>

• توسط irblues
      با سلام به همه دوستان عزیز
      از دیروز که به وردپرس 4 آپدیت کردم مشکل عجیب پیش اومده
      من که برای سایتم از ساختار دلخواه استفاده میکردم و داخل این ساختار برای نمایش دسته مطلب از %category% استفاده کرده بودم
      حالا تمام لینکهای سایت عوض شده و همه لینک های سایت دسته هاشون شده "دسته بندی نشده" !!!
      من حتی فایل htaccess رو پاک کردم و پیوند یکتا رو از نو ذخیره کردم، ولی جواب نداد!
      لطفا کمک کنید ):
      ممنونم
    • توسط marzie
      سلام. آيا براي ساخت دسته (فهرست)، راهي وجود داره كه بدون اينكه مجبور باشم تو هر دسته نوشته قرار بدم اون دسته نمايش داده بشه؟!