رفتن به مطلب

مشکل با My Category Order

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من از این افزونه رو نصب کردم و تنظیماتش در بخش پست اضافه شد

بعد از تنظیم کردن منو ها به شکل دلخواه و زدن دکمه Click To Order Categories پیغام درست شدن دسته ها رو نمایش میده ولی توی سایت هیچ تغییری به وجود نمیاد

اگه مشکلم راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنید و اگه نه ممنون میشم یه افزونه مشابه بهم معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

اگه مشکلم راه حلی داره ممنون میشم کمکم کنید و اگه نه ممنون میشم یه افزونه مشابه بهم معرفی کنید

آیا بعد از این مرحله از بخش نمایش-- ابزارک ها ویجت رو در ساید بار قرار دادین یا نه؟

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

همانظور که دوست عزیزمون اشاره کردن بعد از فعال کردن افزونه بایستی از قسمت ابزارک ها, ابزارک موردنظر رو فعال کنید و اگر پوسته شما از ابزارک پشتیبانی نمی کند کد زیر را در محلی که قصد نمایش افزونه را دارید قرار دهید...#

<php wp_list_categories('orderby=order&title_li='); ?>

لینک به ارسال

دوستان من از کد <?php wp_list_categories('hide_empty=0&title_li'); ?> برای نمایش دسته ها و زیر شاخه هایی که هنوز پستی توشون نیست استفاده کردم امکان داره مشکل از اون باشه ؟

این افزونه رو توی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم که از ابزارک ها هم پشتیبانی میکنه ولی اونجا هم کار نکرد

بعدش کد رو افزونه رو کپی کردم که باز هم کار نکرد

امکانش هست افزونه مشکل داشته باشه ؟

برای نصبش از خود محیط کنترل پنل وردپرس افزونه رو سرچ و نصب کردم :wacko:

لینک به ارسال

پوسته ریپ شده هست. کاملا بدکنویسی شده و پر از اشکال اصلا استفاده نکنید که بعدها خیلی پشیمون میشید.

کد افزونه هم درسته و تست شده اما این پوسته مشکل داره.

و توجه کنید که بحث پوسته های ریپ در انجن ممنوع هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...