رفتن به مطلب

استفاده از آدرس لوکال یا cdn

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

برای لینک کردن فایلهایی مثل بوت استرپ و یا فایل هایی مثل آیکون فونت های fontawesome بهتره که فایل رو دانلود کنیم و به صورت لوکال به وب سایت لینک کنیم یا اینکه بهتره از آدرس cdn اون ها استفاده کنیم؟

از نظر سرعت لود و همچنین سئو تاثیر گذار هست؟

خیلی ممنون.

لینک به ارسال

اینکه فایل های مورد استفاده در سایت از خود سرورتون تامین بشه شکی نیست که بهتره. ولی باز اون ها هم مزیت های خودشونو دارن. ولی من خودم مایلم که روی هاستم خودم سوار کنم. مگر اینکه واقعا نشه کاریش کرد...

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از cdn اونم بصورت رایگان استفاده نکنید . چون وقتی مشکلی در لود آیتم ها باشه سایتتون به صورت نصفه و نیمه بالا میاد و این از نظر کاربر زیاد جالب نیست . cdn های رایگان هم زیاد مناسب دریافت خدمات نیستن . بنابراین پیشنهاد میکنم اگر سایتتون زیاد سنگین نیست از هاست خودتون فایل ها رو لود کنید .

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان

میخواستم که فایل ها مو توی هاست و یه پوشه جدا بریزم و مستقیم داخل پوشه قالب نباشه و آدرس URL رو بجای آدرس لوکال قرار بدم در این مورد بازهم تاثیر مثبتی میتونه در سئو و افزایش سرعت لود سایت داشته باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...