• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
runy

امکانات بادی پرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

امکانات بادی برس دقیقا چیه؟

چت گروهی داره؟

اصلا امکان چت داره ؟

به هر عضو صفحه ای میده؟ (مثلا نیوک می تونست به هر کابر سایت یه صفحه بده مثل وبلاگ تحت سایت اصلی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

http://wordpress.org/extend/plugins/buddypress/

BuddyPress lets users sign-up and start creating profiles, posting messages, making connections, creating and interacting in groups, and much more. A social network in a box, BuddyPress lets you easily build a community for your company, school, sports team, or other niche community.

برای نمونه از سایت زیر دیدن کنید:

http://testbp.org/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای افزودن امکانات جدید بایستی پلاگین های جدید اضافه کنید...

http://wordpress.org/extend/plugins/tags/buddypress

در لینکی که دادم میتونید پلاگین های رایگان موجود در مخزن افزونه هارو به رایگان دریافت و استفاده نمایید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezas
      سلام
      می خوام سایتم 3 صفحه بلاگ داشته باشه ، و هر پستی که میزارم توی هر بلاگی که مشخص میکنم نشون داده بشه و بعدش در صفحه اصلی آخرین مطالب هر بلاگ رو به طور خلاصه نشون داده بشه. (البته منظورم فقط با یک وردپرس هست)
      (بازم البته این الان به ذهنم رسید میتونم هر category رو توی یک صفحه نشون بدم ؟ این راحت تر نیست آیا ؟)
      میشه راهنمایی کنید ؟ ممنون
    • توسط ilbeygi.m
      با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
      راستش من یک وب سایت دارم که بخش فروشگاش رو تو صفحه اصلی گذاشم و الان میخوام یک بخشم به عنوان بلاگ درست کنم که بتونم اموزش یا خبر بذارم توش و جدا از قسمت فروشگام باشه.
      میشه راهنمایی کنید؟
      میخوام یه اینطور ادرسی داشته باشم مثلا site.ir/blog اما نمیخوام پوشه درست کنم و وردپرس توش بریزم.
      با تشکر
    • توسط alireza starter
      سلام دوستان من خیلی وقت است که یک سوال دارم و توی انجمن های مختلف مطرح کردم مثل بلاگرز یعنی من بیشتر سوالام رو اون جا مطرح میکنم ولی بعضی اوقات توانایی پاسخ گویی به سوالاتم رو ندارن یا من چیزی نمیفهمم داشتم دنبال سوالم توی وب جستجو میکردم به این جا رسیدم گفتم یک سوالی بکنم
      ببخشید من میدونم که من مال میهن بلاگ هستم و این جا مال وردپرس میباشد ولی خواهش دارم کمکم کنین
      من 3 ماه است که وبلاگم رو راه اندازی کردم ولی با این که وبلاگم رو به وبمستر گوگل معرفی کردم نه تنها اسمم در صفحات آخر گوگل نیست بلکه نمیدونم چرا هی سئوی وبلاگم پاینن تر هم میاد
      من قبلا سئوی وبلاگم 70 بود اما الان 50 شده و بازدیدم هم کم شده زدم توی http://chkme.com تا ببینم آیا گوگل از من لینکی دارد یا نه دیدم هیچی نگرفته و رتبه ام هم خیلی پایین است خیلی پایین بعضی از دوستان هی میگن از کلمات پر رنگ تر استفاده کن ولی تا الان این کار زیاد به دردم نخورده
      تازه وقتی اون جا اسم سایتم رو میزنم حتی قالب وبلاگم رو هم نشون نمیده با این که ساده ترین قالب و بلاگ رو هم روشه
      شاید مشکل از قالب منه چون ارور میده چند تا سایت و وبلاگ دیگه زدم عکس قالبشون رو اورد ممنون میشم کمک کنین
      وب من :dastaneirani.mihanblog.com
      من دیگه واقعا درمونده شده ام اومدم از شما متخصصان این سوال رو بپرسم چون دیدم موضوعات کاملا حرفه ای حل شده بود امیدارم بتونین کمک کنین
      هزار بار ممنون از شما
    • توسط mehral
      درود بر همگی توی این روزهای آخر تصمیم به طراجی پوسته حرفه ای در حد رقابت با پوسته های خارجی گرفتم این شد که این پوسته رسپانسیو طراحی کردم به همراه یه پنل مدیریتی برای استایل دهی به سایت به همراه امکاناتی دیگ به دو زبان پارسی و انگلیسی

برخی از امکانات این قالب عبارتند از:

پنل مدیریتی برای تنظیمات پوسته
      طراحی رسپاسیو مخصوص تمامی تبلتها و اسمارت فونها و مینی لپتابها
      سه استایل پیشفض برای پوسته
      ابزارک اختصاصی برای قراردان آگهی
      ابزارک اختصاصی برای قراردان اتصالات شبکه های اجتماعی
      ابزارک اختصاصی برای قرار دادن شمارنده های شبکه های اجتماعی
      قراردادن فضاهای برای پخش آگهی
      منو های رسپانسیو
      دیدگاه های تودرتو رسپانسیو
      اسلایدر رسپاسیو همراه با اضافه کردن بی نهایت عکس
      تماس باما اختصاصی همراه با اطلاعات تماس و نقشه گوگل
      ویرایش پروفایل کاربری به همراه اضافه شدن لینک های شبگه های اجتماعی
      ویرایش پروفایل کاربری برای اضافه نمودن ایمیل و تلفن به همراه پراویسی امنیتی
      ….

پیش نمایش پارسی
      پیش نمایش انگلیسی

خرید پوسته

پوسته رسپاسیو مخصوص بلاگ ها و حرفه ای ها

با خرید نسخه اصلی به حمایت از من برای طراحی و توسعه ها دیگر کمک کنید .
    • توسط sadeght
      یک مشکلی وجود دارد من از این کد استفاده می کنم و وقتی می زارم صفحه سفید می شود

<ul>
      <?php
      $limit_posts = 4;
      $updates = get_last_updated(' ', 0, 15);
      foreach($updates as $up){
      if ( 0 == $up['blog_id'] || 1 == $up['blog_id'] )
      $post_prefix= $table_prefix .'posts';
      else
      $post_prefix = $table_prefix . $up['blog_id'] . '_posts';
      $_post = $wpdb->get_results($wpdb->prepare("SELECT post_title,ID FROM $post_prefix WHERE post_status='publish' AND post_type='post' ORDER BY ID DESC LIMIT ".intval($limit_posts)));
      foreach((array)$_post as $obj) {
      if(!is_object($obj))
      continue;
      printf('<li><a href="%s" title="%s">%2$s</a></li>',get_blog_option( $up['blog_id'],'siteurl').'/?p='.$obj->ID ,$obj->post_title);
      }
      }
      ?>
      </ul>
      ?>

یک مورد هست این که من پسوند جداول تیبل رو تغییر دادم احتمالا به خاطر این هست لطفا راهنمایی کنید که چطوری این کد رو
      با آن همسان کنم که مشکلی نداشته باشه و نمایش بده