رفتن به مطلب

اپلود دو دیتابیس برای یک سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من یک سایت موزیک با حدود 2000 پست دارم حالا اگه بخوام یه دیتابیس از سایت های موزیک بخرم که مثلا 4000 پست داره چطور میتونم این 4000 پست را به اون 2000 پست اضاقه کنم 

ایا همچین امکانی وجود داره در بخش دیتابیس هاست ؟

یا اون 2000 پست اولیه خودم در همنگام رستور کردن دیتابیس پاک میشه ؟

لینک به ارسال

آقا دیتابیس تنظیمات کامل وردپرس و تمام فعالیت ها است. باید با کدنویس خود دیتابیس خروجی گرفت. وردپرس هم فقط روی یک دیتابیس کار میکنه. باز دوستان حرفه ای هستن راه حلی پیشنهاد دارن بدن.

لینک به ارسال

اگه فقط دیتابیس خریدین  باید با کدنویسی این کار انجام بشه

البته میتونین به فروشنده بگین علاوه بر دیتابیس از قسمت برون ریزی یا با استفاده از پلاگینهای importer یک بکاپ از پستها و دسته بندیها بگیرن برای شما ارسال کنن تا شما بتونین تو سایتتون درون ریزی کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

اگه فقط دیتابیس خریدین  باید با کدنویسی این کار انجام بشه

البته میتونین به فروشنده بگین علاوه بر دیتابیس از قسمت برون ریزی یا با استفاده از پلاگینهای importer یک بکاپ از پستها و دسته بندیها بگیرن برای شما ارسال کنن تا شما بتونین تو سایتتون درون ریزی کنید

دمتون گرم یعنی میشه با گرفتن برون ریزی از سایت و درون ریزی پست ها و دسته ها داخل سایت پست های قبلی را هم نگه داشت ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...