• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hassannak

اپلود دو دیتابیس برای یک سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام 

من یک سایت موزیک با حدود 2000 پست دارم حالا اگه بخوام یه دیتابیس از سایت های موزیک بخرم که مثلا 4000 پست داره چطور میتونم این 4000 پست را به اون 2000 پست اضاقه کنم 

ایا همچین امکانی وجود داره در بخش دیتابیس هاست ؟

یا اون 2000 پست اولیه خودم در همنگام رستور کردن دیتابیس پاک میشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا دیتابیس تنظیمات کامل وردپرس و تمام فعالیت ها است. باید با کدنویس خود دیتابیس خروجی گرفت. وردپرس هم فقط روی یک دیتابیس کار میکنه. باز دوستان حرفه ای هستن راه حلی پیشنهاد دارن بدن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه فقط دیتابیس خریدین  باید با کدنویسی این کار انجام بشه

البته میتونین به فروشنده بگین علاوه بر دیتابیس از قسمت برون ریزی یا با استفاده از پلاگینهای importer یک بکاپ از پستها و دسته بندیها بگیرن برای شما ارسال کنن تا شما بتونین تو سایتتون درون ریزی کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

اگه فقط دیتابیس خریدین  باید با کدنویسی این کار انجام بشه

البته میتونین به فروشنده بگین علاوه بر دیتابیس از قسمت برون ریزی یا با استفاده از پلاگینهای importer یک بکاپ از پستها و دسته بندیها بگیرن برای شما ارسال کنن تا شما بتونین تو سایتتون درون ریزی کنید

دمتون گرم یعنی میشه با گرفتن برون ریزی از سایت و درون ریزی پست ها و دسته ها داخل سایت پست های قبلی را هم نگه داشت ؟ 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری