رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید از تم فارست

hamid99

پست های پیشنهاد شده

سلام

بهترین راه داشتن یک آشنا در خارج از کشور هست که براتون خرید رو مستقیم و با اکانت خودتون بزنه.

راه اصولی دوم خرید یک مستر کارت موقت هست مثلا مستر کارتهای کشور دوبی هم ارزون هست و هم راحتتر میشه استفاده کرد.

قبلتر پیمنت 24 خریدها رو  انجام می داد، نمیدونم الان هنوز انجام میدن یا خیر.

لینک به ارسال
در در 9/19/2017 at 23:25، hamid99 گفته است :

سلام دوستان میشه منو در مورد نحوه خرید از تم فارست به نحوی که بلوکه نشم راهنمایی کنید. از پیمنت 24 درخواست خرید دادم ولی میگن دیگه انجام نمیدن

ببین فرزندم، یه شرکت تو دوبی هست، من شنیدم البته، خودم تمم رو از اونجا برداشتم ولی چون میخواستم تستش کنم اول هنوز پولش رو ندادم، به منم گفتن که یه شرکت تو دوبی هست که مثل صرافیه، لینک رو بهش میدی و اون تم رو برات میخره، منتهی، باید توی تم فارست یا توی انوتو مارکت اکانت داشته باشی و اکانتت رو هم لوکیشن براش بنویسی امارات. 

حالا من از اونی که میخواد واسه من این کارو بکنه میپرسم و بهت میگم که شرکته چیه و چطوریه کارش و چقدر هزینه میشه برات. تا اونجایی که یادمه به من گفت مثلا اگه اون تمی که میخری 60 دلاره همینو میدی به شرکته.

حتما میپرسم و مینویسم اینجا تا همه در جریان باشن. ولی به نظرم اگه آدم تم فارسی و ایرانی ساز بخره بهتره واسه اینکه فارسی کردن این تم ها گاهی درست درمون از آب در نمیاد و کلی مشکلات داره، مثلا من الان با ذره بین فروشگاهم مشکل دارم و راست چینه و چپ چین نمیشه. هیچ جوری هم نتونستم درستش کنم و احتمال میدم که یه کد میخواد. یا الان مجبورم تمام رنگها رو خودم یه دور عوض کنم. کلی پول میدی ، درسته که ساپورت داره، ولی گیر می افتی.

به هر حال منتظر خبر من باش

ببین من پرسیدم برات و گفتن که از این لینک برو:

https://payment24.ir/

حتما برات این کارو میکنن، اون themeforest هست که دیگه با ایرانیا کار نمیکنه و همینطور Envato Market و همینطور Freelancer ، ولی این سایت Payment 24 اصلا راست کارش درست کردن و جوش دادن همچین معامله هایی واسه ایرانیاس.

شما به این لینک مراجعه کن مشکل داشتی بازم راهنماییت میکنم.

اینجا رو هم دیشب بر حسب اتفاق پیدا کردم. یه سری به سایتشون بزن فکر کنم برات انجام میدن:

www.bazaar.com

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

4ماه پیش خودم از طریق پیمنت 24 ، از تم فارست تم خریدم!
یکم دنگو فنگ داشت اما خریدم
کل کاری هم که باید انجام بدی اینه که یه حساب کاربری بسازی داخل تم فارست
یوزر پسورد اکانتت با لینک تم یا افزونه ای که میخای و براشون تیکت میکنی اونا برات میگیرن
فقط یه نکته!
چون لوکیشنتو تغییر میدن به امارات ، و قبلا تم فارستو با آی پی دیگه باز کردی و ثبت نام کردی ، بهتره یوزرنیم و پسورد ایمیلت هم بهشون بدی تا اگر ازشون کد امنیتی خواستن ، قبل از منقضی شدن کد ، خودشون برن از ایمیلت بردارن.

https://payment24.ir/blog/introduction-of-themeforest-service/

لینک به ارسال

ممنون از لطفتون دوستان ولی payment24 دیگه نمیخره میگه بلوکه میشه اکانتت و ما پولو پس نمیدیم درخواست مستر کارت مجازی هم دادم اینو جواب گرفتم

ضمن سپاس از ارتباط شما،
خیر متاسفانه با این کارت ها امکان انجام پرداخت وجود ندارد
میتوانید برای این منظور نسبت به افتتاح اکانت پی پال اقدام بفرمایید
هزینه افتتاح حساب پی پال از کشور امارات 449 تومان می باشد که شامل موارد زیر می شود:
افتتاح حساب پی پال وریفای به نام شخص شما 
اختصاص یک آدرس امارات
صدور یک کارت یکساله برای وریفای حساب
ارائه مدارک شامل یک قبض آب / برق از آدرس مورد نظر و یک اسکرین شات از ویزا کارت
توجه داشته باشید که پی پل به تغییر آی پی حساس است، بنابراین برای افتتاح حساب نیاز هست که یک وی پی اس امارات تهیه بفرمایید و مشخصات ریموت را در اختیار ما بگذارید تا اکانت با همان آی پی برای شما افتتاح گردد

ببخشید پس چرا این صفحه رو اصلاح نمیکنید
https://payment24.ir/blog/introduction-of-themeforest-service/
نوشتید
پرداخت هزینه محصول
پرداخت از طریق کارت اعتباری VisaCard/ MasterCard
پرداخت از طریق پی پال (PayPal)
پرداخت از اعتباری که در سایت انواتو(envato) دارید.

علیرضا یادگار 
40 : 11
بله حتما اصلاح خواهد شد، از اطلاع رسانی شما متشکریم.
ما سابقا پرداخت های envato را از همین روش ها انجام میدادیم که در حال حاضر با این اختلالات مواجه شده است.
با تشکر

فقط جهت اطلاع روسانی.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...