• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
محمد حمزه

دیتابیس
افزایش حجم ایمپورت کردن دیتابیس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخوتم حجم آپلود کردن توی دیتابیس زیاد باشه چون دیتابیس قبلیم بیش از 100 مگه ولی الان 55 مگ حق آپ میده الان این رو چطوری میتونم افزایشش بدم ؟

در ضمن توی لوکال هم اینو چطوری میشه افزایش داد منظورم توی xampp هستش .

ممنونم از راهنمایی هایی گه قراره بنمایید :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا اونجایی که میدونم دست هاست است و باید با اونا هماهنگ کنی. البته نظر من شاید با کدنویسی انجام شه. بقیه دوستان و حرفه ای ها نظر بدن ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 9/21/2017 at 13:14، محمد حمزه گفته است :

در ضمن توی لوکال هم اینو چطوری میشه افزایش داد منظورم توی xampp هستش .

plz help me

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 1id
      سلام اساتید
      ببخشید یه مقدار جداول دیتابیس برام گیج کننده هست منم زیاد از وردپرس سر رشته ای ندارم  و تو برنامه نویسی خیلی تازه کارم 
      از اونجایی که میخواستم یه قالب آموزشی داشته باشم و به ازای پرداخت وجه اون مطلب قابل پخش و دانلود باشه اومدم اینجا کمک بخوام
      افزونه edd بخوبی کار میکنه اما مشکلی که داره اینه که کاربر باید بره تاریخچه خرید هاش رو چک کنه
      ----------------------------------------
      اما من میخوام کاربر تو همون پست مربوطه به جای لینک خرید فایل خریداری شده را دانلود یا  تماشا کنه مثل سایت فرانش
      faranesh.com
      تا اونجایی که متوجه شدم جدول wp_edd_customers جدول خرید هاست
      و ستون payment_ids شماره های کلیه صورتحساب ها توش درج میشه اما نمیدونم به کدوم جدول ریلیشن شده یعنی چطوری متوجه بشیم این فایل رو خریداری کرده و اگر خرید اون پست با موفقیت بوده لینک دانلودش رو از کدوم جدول بگیرم
      راستی اگه لازم باشه مبلغی پرداخت کنم پرداخت میکنم فقط لطفا سریعتر کمک کنید
    • توسط محمد حمزه
      سلام خسته نباشید بنده یک فایل xml دارم حالا می خواهم این فایل xml رو در وردپرس بریزم از چه افزونه ای استفاده کنم ازایمپورتر خود وردپرس استفاده کردم ارور می دهد در ضمن فایل xml رو با وردپرس درست نکردم ماله سرویس دیگری هست و من چی کار کنم که بشه وارد وردپرس بشه ؟
      افزونه هست و یا نرم افزار و یا کد خاصی و یا چیزی نیست ؟

• توسط shikpars_com
      باسلام خدمت  همه دوستان ی سوال داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      در وردپرس قابلیتی رو میشناسید که از طریق اون بشه به دیتابیس سایت وردپرسی دسترسی پیدا کرد 
      مثلا بشه تمام دسته بندی هارو یکجا با یک کوئری از دیتابیس گرفت؟؟
    • توسط chaishpish
      سلام این ارور برای من میاد

Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 28 from storage engine in /home/sarvdl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1877 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sarvdl/public_html/wp-includes/wp-db.php:1877) in /home/sarvdl/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1179 چیکار باید بکنم
    • توسط mahdish
      با سلام .. من یه نمایندگی پنل نامحدود WHM دارم که یه تعداد سایت رو توش قرار دادم .. یکی از سایت ها که با وردپرس کار میکنه در قسمت رسانه حجم فایل بارگذاری شده رو میزنه 8 مگابایت .. در ضمن حجم سایت نامحدود هست ولی نمیتونم فیلی رو آپلود کنم . لازم به توضیح هست که از 5 روشی که در سایت ها گفته شد هم استفاده کردم و باز هم نشد .. خواهشا راهنمائی بفرمائید  .روشهای زیر رو انجام دادم :
      1-تغییر در فایل php.ini اصلی . 
      upload_max_filesize = 128M
      post_max_size = 128M
      max_execution_time = 300
      2-ایجاد php.ini در wp-admin
      در صورتی که دسترسی به فایل php.ini خود ندارید به وسیله notepad یک فایل متنی باز کنید و کد های زیر را به آن اضافه کنید و سپس فایل را با نام php.ini ذخیره کنید و در پوشه wp-admin خود آپلود کنید و تست کنید. ( این روش در اینترنت نوشته شده است که البته توسط ما تست نشده و مورد تایید ما نیست ، این فایل را می توان در ریشه هاست یعنی public_html نیز آپلود کرد. )
      3- افزونه Increase Upload Max Filesize
      افزونه Increase Upload Max Filesize را از وردپرس دانلود کنید و سپس نصب کنید ، پس از نصب این افزونه شما می توانید مقدار دلخواه خود را وارد کنید تا  حداکثر حجم آپلود وردپرس شما تغییر کند.
      4-قرار دادن کد ها در functions
      در مواردی با قرار دادن این کد ها در فایل فانکشن قالب مشکل حجم آپلود فایل در وردپرس رفع شده است :
      @ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
      @ini_set( 'post_max_size', '64M');
      @ini_set( 'max_execution_time', '300' );
      5-روش htaccess
      ویرایش فایل فوق :
      php_value upload_max_filesize 64M
      php_value post_max_size 64M
      php_value max_execution_time 300
      php_value max_input_time 300

همه اینا رو انجام دادم ولی بازم نشد .. خواهشا کمک کنید !!