رفتن به مطلب

مشکل افزودن به سبد خرید

aaauah nshs43

پست های پیشنهاد شده

در ووکامرس زمانی که می خواهیم به عنوان مدیر سایت، یک محصول را اضافه کنیم، قابلیتی وجود دارد با نام فروش تکی، اگر این گزینه فعال شود وقتی خریدار می خواهد از سایت خرید کند فقط می تواند یک عدد از آن محصول را خریداری کند. یعنی باکس مربوط به تعداد خرید به صورت خودکار برای آن محصول حذف می شود. حالا شما در نظر بگیرید که ما یک محصول داریم که تیک فروش تکی را برایش فعال کردیم. خریدار محصول را به سبد خرید اضافه می کند، حالا این خریدار ما سفارشش را تکمیل نمی کند و مثلا 20 دقیقه بعدش دوباره همون محصول رو به سبد خریدش اضافه میکنه. در این حالت که برای دومین بار است که محصول را به سبد خرید اضافه کرده است باید ووکامرس یک پیغام نشان دهد که بگوید شما این محصول را قبلا به سبد خرید اضافه کردید و نمی توانید دوبار آن را سفارش دهید. لاطم به ذکر است که این قابلیت در ووکامرس موجود است و مشکل فقط این است که در قالبی که من طراحی کردم این پیغام نمایش داده نمی شود

لینک به ارسال
در در 9/21/2017 at 15:17، sa33drs گفته است :

در ووکامرس زمانی که می خواهیم به عنوان مدیر سایت، یک محصول را اضافه کنیم، قابلیتی وجود دارد با نام فروش تکی، اگر این گزینه فعال شود وقتی خریدار می خواهد از سایت خرید کند فقط می تواند یک عدد از آن محصول را خریداری کند. یعنی باکس مربوط به تعداد خرید به صورت خودکار برای آن محصول حذف می شود. حالا شما در نظر بگیرید که ما یک محصول داریم که تیک فروش تکی را برایش فعال کردیم. خریدار محصول را به سبد خرید اضافه می کند، حالا این خریدار ما سفارشش را تکمیل نمی کند و مثلا 20 دقیقه بعدش دوباره همون محصول رو به سبد خریدش اضافه میکنه. در این حالت که برای دومین بار است که محصول را به سبد خرید اضافه کرده است باید ووکامرس یک پیغام نشان دهد که بگوید شما این محصول را قبلا به سبد خرید اضافه کردید و نمی توانید دوبار آن را سفارش دهید. لاطم به ذکر است که این قابلیت در ووکامرس موجود است و مشکل فقط این است که در قالبی که من طراحی کردم این پیغام نمایش داده نمی شود

مسئله این نیست دوست عزیز که شما چه قالبی طراحی کردی. شما باید اجازه پیش خرید ندی. 

برو تو محصولاتت و ویرایششون کن و این گزینه رو فعال کن که مشتریا نتونن دوبار یه چیزی رو بخرن بدون اینکه بدونن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...