رفتن به مطلب

تغییر عکس با php

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یک سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید

فرض کنید قالب وردپرس چند تا عکس داره و قصد دارم این عکس‌ها همیشه تغییر کنه، ولی چون هر بار قالب رو آپدیت میکنم منطقی نیست که بیام هی عکس‌ها رو جایگزین کنم، ممنون میشم ی کد php بدید که src عکس رو در خروجی تغییر بده به اون آدرسی که ما میگیم

درواقع بیاد در خروجی عکس مدنظر رو حذف کنه و عکس جدیدی که تعیین کردیم رو جایگزین اون بکنه و در خروجی نمایش بده

ممنون

لینک به ارسال

سلام

به خاطر اینکه تغییراتی که توی قالب میدید از بین نره باید برای قالبی که دارید استفاده میکنید child theme ایجاد کنید و تغییراتتون روی child theme اعمال کنید.

جهت آشنایی بیشتر با child theme این مقاله را مطالعه کنید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام

به خاطر اینکه تغییراتی که توی قالب میدید از بین نره باید برای قالبی که دارید استفاده میکنید child theme ایجاد کنید و تغییراتتون روی child theme اعمال کنید.

جهت آشنایی بیشتر با child theme این مقاله را مطالعه کنید.

ممنون

ولی میشه کدش رو هم بگید؟

چون برای افزونه‌ها هم این مشکل رو دارم، من میدونم محل عکس کجا هست ولی نمیدونم توی کدوم قسمت داره فراخوانی میشه

یک کد پیدا کردم ولی نمیدونم درسته یا نه

https://stackoverflow.com/questions/28701514/replace-img-src-with-php

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

باید دقیق تر توضیح بدید.

افزونه ها مگه عکس دارند؟

بله دیگه

مثلا افزونه های شبکه‌های اجتماعی یا ...

من قصد دارم توسط کد php در خروجی سایت بیاد src یک عکس رو تغییر بده

لینک به ارسال
در هم اکنون، baharmf93 گفته است :

بله دیگه

مثلا افزونه های شبکه‌های اجتماعی یا ...

من قصد دارم توسط کد php در خروجی سایت بیاد src یک عکس رو تغییر بده

یعنی یه کدی میخواید قبل از اینکه صفحه به مرورگر کاربر ارسال بشه کل خروجی رو چک کنه اگر آدرس اون عکس ها توش بود با آدرس عکس های مورد نظر شما تعویضش کنه و سپس ارسال کنه صفحه رو به مرورگر کاربر؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

یعنی یه کدی میخواید قبل از اینکه صفحه به مرورگر کاربر ارسال بشه کل خروجی رو چک کنه اگر آدرس اون عکس ها توش بود با آدرس عکس های مورد نظر شما تعویضش کنه و سپس ارسال کنه صفحه رو به مرورگر کاربر؟

دقیقا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...