رفتن به مطلب

کلیدواژه کانونی؟؟؟!!! ارجاع 301!!!

ToranjArts

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز

من در وردپرس تازه وارد و تازه کار هستم، یک فروشگاه دارم که دارم سئوی آنرا راه اندازی میکنم. این پیغام برای من با یک دایره ی قرمز می آید که نشان میدهد محصول من یا پست من در این قسمت نقص دارد و متن آن این است:

• کلیدواژه‌ی کانونی در آدرس URL این برگه دیده نمی شود. اگر تصمیم به تغییرنام این URL گرفته‌اید، مطمئن شوید که آدرس قدیمی را ارجاع 301 داده اید.

اولا این کلیدواژه کانونی وقتی فارسی هست چطور میشه در URL برگه دیده بشه؟ توصیه شما اینه که من اجازه بدم این گذینه ها به صورت فارسی در URL باشن ؟ چون من تمام URL ها رو اصلاح میکنم و انگلیسی میکنم. آیا این کار درستیه؟:rolleyes:

دوما این ارجاع 301 دیگه چیه؟ میشه راهنمایی کنین؟:huh:

سربلند باشید و شب خوبی داشته باشید:)

لینک به ارسال

سلام

این مورد زیاد اهمیت چندانی نداره.

خیلی از سایت ها هستن که آدرس پست هاشون صرفا یک عدده ولی رتبه خوبی در نتایج گوگل دارن.

برای افزونه سئو صرفا باید کلید واژه کانونی توی نامک پست یا برگتون بیاد تا این مورد رو واستون سبز کنه ولی سیستم مترجم گوگل رو در نظر نمیگیره.

مثلا شما فرض کن یه مطلب داری با کلید واژه کانونی اخبار اقتصادی و با نامک economic-news الان این مورد رو افزونه سئو متوجه هماهنگ بودن کلید واژه کانونی با نامک نمیشه ولی گوگل متوجه میشه که اخبار اقتصادی همون economic-news هست.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام

این مورد زیاد اهمیت چندانی نداره.

خیلی از سایت ها هستن که آدرس پست هاشون صرفا یک عدده ولی رتبه خوبی در نتایج گوگل دارن.

برای افزونه سئو صرفا باید کلید واژه کانونی توی نامک پست یا برگتون بیاد تا این مورد رو واستون سبز کنه ولی سیستم مترجم گوگل رو در نظر نمیگیره.

مثلا شما فرض کن یه مطلب داری با کلید واژه کانونی اخبار اقتصادی و با نامک economic-news الان این مورد رو افزونه سئو متوجه هماهنگ بودن کلید واژه کانونی با نامک نمیشه ولی گوگل متوجه میشه که اخبار اقتصادی همون economic-news هست.

موفق باشید

ممنونم از پاسخ خوبت، فقط یه مسئله ای اینجا میمونه. من سئو رو سبز میکنم، ولی خوانایی نمیشه و یا قرمز میمونه و یا فقط نارنجی میشه. چون مثلا توضیحات یک محصول اصلا نمیشه که سیصد کلمه بشه. اصلا درست نیست. به نظر شما همون سئو که سبز میشه و به حد خوب میرسه کافیه؟ دیگه چیکار باید بکنم؟

بازم ممنون

لینک به ارسال

راستش مورد خوانایی رو فراموش کردم که مربوط به چی بود ولی تا جایی که یادمه این مورد هماهنگی کاملی بازبان فارسی نداره.

ولی در مورد 300 کلمه باید بگم افزونه سئو صرفا باکس نوشته رو برای اون 300 کلمه محاسبه میکنه در حال که امکان داره پست شما داری کاستوم فیلد باشه و نوشته های توی کاستوم فیلد ها توسط افزونه سئو شمارش نمیشه.

نقل قول

به نظر شما همون سئو که سبز میشه و به حد خوب میرسه کافیه؟

به نظر من چراغ سبز خوبه و نباید زیاد حساسیت به خرج داد.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

راستش مورد خوانایی رو فراموش کردم که مربوط به چی بود ولی تا جایی که یادمه این مورد هماهنگی کاملی بازبان فارسی نداره.

ولی در مورد 300 کلمه باید بگم افزونه سئو صرفا باکس نوشته رو برای اون 300 کلمه محاسبه میکنه در حال که امکان داره پست شما داری کاستوم فیلد باشه و نوشته های توی کاستوم فیلد ها توسط افزونه سئو شمارش نمیشه.

به نظر من چراغ سبز خوبه و نباید زیاد حساسیت به خرج داد.

سپاس دوست عزیز، کلی خیالمو راحت کردی :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...