رفتن به مطلب

نمایش سه پست وبلاگ سایت در پایین صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز سلام، 

دوتا سوال داشتم امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.

1- من یه فروشگاه تازه تاسیس دارم و الان دارم روی سئو و ساختارش کار میکنم. میخوام اگه میشه تو قالبش دست ببرم و سه تا از پستهای وبلاگ رو بزارم پایین صفحه اصلی، یعنی به طور تصادفی هر دفعه سه تا از پستهای وبلاگ بیان پایین سایت قرار بگیرن. برای این منظور باید چیکار کنم؟

2- میخوام محصولات فروشگاهم که تو صفحه اصلی نمایش داده میشن تصادفی نمایش داده بشن که صفحه ی اول سایت هیچوقت تکراری نباشه. آیا این ممکنه؟ اگه ممکنه چطوری؟

تشکر بسی فراوان:)

لینک به ارسال

در مورد اولی بگم بله میشه . یه جستجویی بکنین افزونه های زیادی هست که این ویژگی رو دارن و شما میتونین شورت کد یا کد اون افزونه رو توسط پوسته یا ابزارک در فوتر سایت قرار بدین.

در مورد دوم . من با فروشگاه وردپرس تا حالا کار نکردم ولی میدونم که میشه. باز دوستان حرفه ای نظر بدن...

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، vakilp1 گفته است :

در مورد اولی بگم بله میشه . یه جستجویی بکنین افزونه های زیادی هست که این ویژگی رو دارن و شما میتونین شورت کد یا کد اون افزونه رو توسط پوسته یا ابزارک در فوتر سایت قرار بدین.

در مورد دوم . من با فروشگاه وردپرس تا حالا کار نکردم ولی میدونم که میشه. باز دوستان حرفه ای نظر بدن...

ممنونم از راهنمایی شما. ولی بله راست میگین دوستان دیگه باید بیشتر منو راهنمایی کنن واسه اینکه منم شدیدا در عالم وردپرس و ووکامرس غریبم و احتیاج به کمک و راهنمایی دارم. ولی بازم ممنون از اینکه پاسخ دادین و راهنمایی کردین. :)

لینک به ارسال

کسی نبود راهنمایی کنه؟

پ ن: ببخشید که پشت پست خودم دوباره پست کردم. احساس کردم باید بیاد بالا یکی جواب بده.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

میخوام این موضوع هم کامل بشه و ببندمش:

برای اینکه سه پست آخر وبلاگ توی صفحه اصلی نمایش داده بشه باید صفحه اصلی ترجیحا با visual composer ویرایش بشه و یه grid اضافه کنیم در محل دلخواه که تعریف میشه این grid آخرین نوشته ها رو نشون میده که اصولا هم نوشته های وبلاگه. 

میتونیم اگه Visual Composer  رو داریم که حتما همه دارن تو وردپرسشون، از خود visual composer توی منوی ادمین پنل مدیریت وردپرس، Grid Builder رو انتخاب کنیم و خیلی راحت این کارو انجام بدیم. میبینیم که میتونیم هر تعداد پست رو بخوایم نمایش بدیم، یعنی این امکان وجود داره که انتخاب کنیم مثلا سه پست آخر نمایش داده بشه، یا چهار تای آخر، و همینطور میتونیم انتخاب کنیم که محتویات کدوم قسمت توی جدول یا همون Grid (با قاب و خیلی شکیل) نمایش داده بشن. تنظیمات به عهده ی خودتونه و با Visual Composer راحت میتونین این کارو انجام بدین تو صفحه اصلی. یعنی برگه ها رو بیاریم و برگه ی صفحه اصلی یا Home یا همون خانه رو ویرایش کنیم. 

به همین راحتی بود، نه افزونه ای میخواست و نه چیزی. 

این تاپیک موضوعش حل شد و فکر میکنم بستس//

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...