• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
modlebas

نمایش دادن پیوند یکتا در نتایج گوگل

34 پست در این موضوع قرار دارد

در در 25/09/2017 at 11:52، modlebas گفته است :

قالب پرشین هست که پشتیبانی نمیشه .

در فایل single.php این کد بود که حذفش کردیم. 

<?php theme_breadcrumbs() ?>

سلام. قالب که من سازنده اش هستم پرمیوم هست آدرس سایتتون هم که golfun.ir هست اگه قالب از من تهیه کردید رسید خرید دارید؟ اگر از کسی گرفتید که این مورد چیزی جز ربودن داده نیست.

با توجه به اینکه بنده در این انجمن سابقه فعالیت داشتم و  مدیریت شناخت دارن به مدیریت پیام دادم این تاپیک.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لطفا به سوال دوستمون جواب دید. رعایت قوانین کپی رایت برای ما مهم هست مخصوصا جهت حمایت دوستان ایرانی.

@modlebas

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بله من این قالب رو تقریبا یکسال پیش از یک کاربری در پرشین تولز که تاپیک فروش زده بود ، خریداری کردم به مبلغ 50 هزار تومان .

البته من این قالب رو با کمی ویرایش برای سایت اصلی خودم با دامنه com دارم استفاده میکنم اون زمان هم تاپیکش باز بود و مشکلی نداشت

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خوبی اکثر رجیسترارهای بین المللی اینه که رو کپی رایت حساس اند و abuse ارسال می کنند حتی برای قالب وردپرس مخصوصا اگه صاحب دامین ایرانی باشه و بفهمن. دامین ir هم که فیزیک نظری آی پی افراد رو با حکم در اختیار قرار می ده اون مهم نیست‌ پیدا کردن تو چند دقیقه انجام‌میشه‌.

هاست هایی که وارز نیستند هم تعلیق می کنند.  

پلیس فتا اتفاقا تو پیگیری دزدیدن قالب هم فعالیت می کنه همونطور که تونستم شکایت بکنم.

https://www.cyberpolice.ir/faq/89711

جالبه که اکثر این افراد با دزدیدن قالب و خرید ارزونتر قالب درآمد نامشروع دارن و قالب رو چند هزارتومانی تهیه می کنند و میلیونی سایت رو در آینده واگذار می کنند اما وقتی هاست و دامین ساسپند شد حساب کار دستشون میاد.

ویرایش شده در توسط A-fshin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما مختار هستید از هرکسی که دوست دارید شکایت کنید.

منتها من این قالب رو از یک انجمن مشهور و مجاز ایرانی خریدم که اثباتش هم کاری نداره.

جهت اطلاع شما خیلی از سایت ها رایگان قالب رو در اختیار مردم میزارن

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

من دوست دزد نیستم .

اینکه کی رایگان می ده و نمی ده کی مجازه و غیرمجازه دیگه برام اهمیت نداره و من هم به کسی با متن کتبی اجازه  اینکارو ندادم.

هر سایتی با قالب من رتبش بالا بیاد dmca take down می خوره. ابزار وردپرس هم اینقدر غنی هست که بشه افراد رو پیدا کرد.

شما هم به دزدیت افتخار نکن خودتو به کوچه علی چپ نزن زرنگ بازی هم درنیار‌.

ویرایش شده در توسط A-fshin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

نکته اول:

لطفا کمی آرومتر جلو بریم :)

نکته دوم:

اگر از هر سایت/شخصی خریداری کردید ازش مدرک بگیرید که خودش نوشته، حداقل اگر واقعا براتون مهم هست که محصول مشروع و اصل هست یا خیر، اطلاعات فروشنده رو بصورت خصوصی در اختیار دوستمون قرار بدید تا پیگیر بشن.

@modlebas

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۰/۱۰/۲۰۱۷ at 18:03، Morteza گفته است :

سلام

نکته اول:

لطفا کمی آرومتر جلو بریم :)

نکته دوم:

اگر از هر سایت/شخصی خریداری کردید ازش مدرک بگیرید که خودش نوشته، حداقل اگر واقعا براتون مهم هست که محصول مشروع و اصل هست یا خیر، اطلاعات فروشنده رو بصورت خصوصی در اختیار دوستمون قرار بدید تا پیگیر بشن.

@modlebas

ایشون اگه از همون اول میگفتن اطلاعات فروشنده رو در اختیار من قرار بده من با کمال میل انجام میدادم.

متاسفانه این اقا بعد از چندسال از خواب بلند شدند و یادشون افتاده که بک قالبی هم داشتن. 

اون زمان که قالب شما بصورت رایگان در اینترنت پر بود کجا بودید برادر من ؟ که حالا به ما میگی دزد و شیاد . شما مدرک بیار که من قالب شمارو به یک نفر فروختم .

بنده قالب رو برای سایت خودم که تفریحیه و خداروشکر خدماتی نیس خریدم و مدرک اثبات هم دارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

نکته اول : من برادر دزد نیستم و با وقاحت  فرار رو به جلو نکنید‌ لطفا.

۱- به شما ارتباطی نداره که من خوابم یا بیدار تعیین کننده فروختن و نفروختن قالب هم که من سازنده اش هستم دست خودمه. از نظر قانون شما رباینده داده و از نظر شرع غاصب و از نظر اونور آبی ها هم جنایتکار کپی رایت هستید. خودتون رو بی گناه جلوه ندید‌.

۲- همین که شما بدون اجازه استفاده می کنید فرقی با دزد نداره چه برسه زمانی که مال غیر هم بفروشی.

۳- شما اگه می خواستید اطلاعات فروشنده بدید زودتر می دادید نه وایسید ببینید چی میشه بعد بگم می خواستم اطلاعات رو بدم هاااا.در ضمن اون انجمنی هم که گفتید مجازه و ... بهتره یه نگاه به لیست حذفیات کپی رایتش از گوگل نگاه کنید متوجه میشید اونجا مجاز نیست بلکه پاتوق دزدهاست!

اون فرد هم کسی جز یک حروم خور نبوده همونطور که در مارکت ها قالب های مردم رو به اسم ترجمه می فروشن.

۴- تمال قالب های تم فارست اپن سورس هستند تا حالا دلیلش رو فکر کردید که برای چی این کارو کردن؟ به خاطر اینکه از نظر امنیت کدها بررسی بشن و کاربر اعتماد داشته باشه‌.اما افراد بی شعور فقط پخش کردن اموال مردم بلدن.خارجی ها که  غیرقانونی استفاده می کنند dmca take down می خورن و چون به زبان فارسی مسلط نیستند زیاد به ایرانی ها کار ندارند.بزرگترین اشتباه من همین بود که روش تم فارست رو در پیش گرفتم و لایسنس نذاشتم که شما زبونتون الان درازه اما من بی جواب نمی ذارم من که زبون فارسی سرم میشه و اقدامات این کار هم که خداروشکر مهیا شده. تجربه deindex شدن هم برای این دزدها لذت بخش خواهد شد.

همین کارها رو ایرانی ها انجام دادند که الان او یارو هم به همه می گه ت.ر.و.ر.ی.س.ت.

[ اگه احیانا می خواید بحث بکشید رو ویندوز مثل افراد دیگه بگید تو هم از ویندوز دزدی و برنامه دزدی استفاده می کنی اینو بگم که من از ابونتو استفاده می کنم پس لطفا یه وقت این مورد رو بیان نکنید]

دزد که فقط تو قالب نیست  تمام زحمات برنامه نویس ها رو این افراد دزد از بین بردن چه php و پایتون و وب چه android چه c و ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری