رفتن به مطلب

این جمله در سئو به چه معناست؟

پست های پیشنهاد شده

من دارم روی سئوی سایتم کار میکنم و تازه کار هم هستم در زمینه ی وردپرس ، ووکامرس و سئو و با این جمله برخورد کردم :

• لینکی در این برگه ظاهر نمیشود. در نظر بگیرید چند عنوان مناسب اضافه کنید.

این جمله معنیش چیه؟ جالب اینکه من کلی هم توی متن هر دو توضیحات در مورد محصولم لینک دارم ولی باز اینو مینویسه. منظورش چطور لینکیه و این لینک کجا باید باشه که این گذینه هم از قرمزی دربیاد و سبز بشه؟ میشه راهنمایی کنید؟ 

با سپاس فراوان:)

لینک به ارسال

سلام

برای حل این مشکل باید توی متن پست مثلا روی یک کلمه لینک سایر پست های سایت یا یه سایت خارجی مربوط به اون عبارت رو بدین.

البته فک کنم اینه منظورش.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام

برای حل این مشکل باید توی متن پست مثلا روی یک کلمه لینک سایر پست های سایت یا یه سایت خارجی مربوط به اون عبارت رو بدین.

البته فک کنم اینه منظورش.

ممنونم آقا مهران عزیز،

ولی منم همین فکر شما رو کردم و اینطوری نبود. یعنی من هم از داخل سایت لینک کردم به بعضی کلمات توی جمله و هم مثلا از ویکی پدیا لینک کردم به داخل اون پست ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و اون دکمه همچنان قرمز موند.

خیلی سمج شدم و دوست دارم بدونم چطور میشه سبزش کنم. 

ممنون از اینکه همیشه پاسخ میدین و راهنمایی میکنین

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، elan گفته است :

سلام 

1. منظور این هست که یک لینک خارجی ایجاد کنید یعنی به یک صفحه ای خارج از سایت خودتون لینک بدید. نه به صفحات داخل سایت

مثلا به کانال تلگرام ، یا به صفحه اینستاگرام سایتتون یا به سایتی که موضوعی مرتبط با سایت شما داره. نه این که از ویکی پدیا لینک بدید به سایت. اون میشه بک لینک منظورش بک لینک گرفتن نیست. 

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.  

عالی ! ممنون! گرفتم چی شد. دارم الان همین کارو میکنم. سپاس فراوان:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...