رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من از قالبی استفاده میکنم که نمیدونم چطوری ولی توی تنظیمات پوسته یا همون theme options این گذینه ی Image Magnifier رو برای اینکه روی محصولات ذره بین بگیریم رو داره، من فعالش میکنم و سایز هم بهش میدم ولی نمیدونم چرا گذینه ای برای انتخاب مکانش نداره و سمت راست نشون داده میشه که همش میره بیرون از سایت و خلاصه هیچیش معلوم نیست. من ترجیح میدم داخلش نشون داده بشه این ذره بین. عجیب اینکه هیچ افزونه ای هم با عنوان Image Magnifier تو سایت من نیست، ولی این کار میکنه ولیکن اشتباه. باید اینطرفی یا وسط باشه.

راهنمایی کنین چطور درستش کنم؟

با سپاس و درود فراوان :)

لینک به ارسال

کسی نبود مشکل منو حل کنه؟

من خودم حدس میزنم مشکلش از کجاس. این قالب رو که من استفاده میکنم داداشم به فارسی ترجمه کرد و اون مبتدیه و احتمالا درست ترجمه نکرده که این ذره بینه میره اونور سمت راست می ایسته و جایی هم نداره که برش گردونیم سمت چپ یا داخل کادر. 

ولی اگه میشه کمک کنید. الان من باید چیکار کنم که یا بیارمش داخل ذره بین رو یا ببرمش سمت چپ>؟

جان امواتتون راهنمایی کنید!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...