• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ab2

مشکل ای جکس بخش سرچ

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من چند وقتی هست که یه قالب رو روی لوکال هاست xampp پیاده کردم و روش کار کردم بخش سرچ قالبم ای جکس هست و الان روی لوکال درست کار میکنه اما موقعی که انتقال ش دادم روی هاست بخش سرچ م از کار افتاده و به صورت ای جکس اطلاعات محصول رو نمیخونه و نمایش نمی ده

و فقط مینویسه موردی یافت نشد

کسی میتونه بهم کمک کنه

ممنون 

1.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قالب زیبایی هست.

لطفا کدهای مربوط به AJAX چه بک اند چه فرانت اِند رو قرار بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس کد ها مشکلی نداره به گفته فروشنده قالب میگه مشکل از هاستم هست من نمیدونم کدهای مربوط به ای جکس دقیقا کجاست

اگه راهنمایی کنید اونا رو هم میفرستم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 53 دقیقه قبل، ab2 گفته است :

سپاس کد ها مشکلی نداره به گفته فروشنده قالب میگه مشکل از هاستم هست من نمیدونم کدهای مربوط به ای جکس دقیقا کجاست

اگه راهنمایی کنید اونا رو هم میفرستم

سلام

کدهای مربوط به فرانت اند توی کدهای جاوا اسکریپت قالبتون هست و کدهای بک اِند هم توی فایل functions.php قالبتون.

البته اگر این قابلیت برای خود قالب باشه به این شکله اگر افزونه ای داره این کار رو میکنه بحثش جداست.

اگر آشنایی نداشته باشید با جاوا اسکریپت یا PHP بعید میدونم بتونید پیدا کنید کدهای موردنظر رو.

به نظرم بهتره آدرس دامنه ای که به هاست متصل هست رو بدید تا بنده یا سایر دوستان بتونیم براتون بررسی کنیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام ادرس سایت http://zebarjadco.ir/?v=4f74d343f26b هست

ولی داخل لوکال این مشکل رو ندارم فقط داخل هاست هست که مشکل داره

ویرایش شده در توسط ab2
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

والا پاسخ api به سرچی که انجام میشه همون هیچ محصولی با انتخاب شما مطابقت ندارد است هستش.

البته پارامتر دسته بندی محصولات به api سرچ ارسال نمیشه که شاید یه علتش همین باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام حالا میشه کاریش کرد که پارامتر دسته بندی محصولات به api سرچ ارسال  شود؟؟

میتونه از هاست که دارم باشه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، ab2 گفته است :

سلام حالا میشه کاریش کرد که پارامتر دسته بندی محصولات به api سرچ ارسال  شود؟؟

میتونه از هاست که دارم باشه؟؟

توی هاست دیگه هم تست بشه بد نیست.

ولی در کل نظرم اینه که کدهای مربوط به این بخش توسط یه کاربلد بررسی بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری