رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام توی قالب فروشگاهم یه سری تغییرات بدم، مثلا اینکه لینکش رنگش خیلی روشنه و این اصلا خوب نیست چون تو صفحه محصولات که من اطلاعات رو لینک میکنم، با اینکه درشت میکنم حروف رو ولی باز هم کمرنگن و من اصلا راضی نیستم. میخوام رنگ لینک رو عوض کنم نمیدونم کدوم قسمت رو باید دستکاری کنم. یا اینکه چه کدی باید بزارم؟ باید هیدر رو دستکاری کنم؟

بعد اینکه تو سایت من اصلا هیچ حد و مرزی نیست و این اصلا جالب نیست به نظرم. منظورم چیه؟ خب منظورم اینه که دوست دارم بردر های سایتم پرنگ تر باشن و معلوم باشن و یه کم به جای اینکه مثل آش شعله قلم کار همه چی قاطی باشه، یه نظمی بگیره هر برگه. چطور این کارو بکنم و اینکه از کدوم قسمت؟

یه چیز دیگه هم میخوام و اون اینکه میشه من دور محصولاتم هم یه هووری یا یه بردری داشته باشم؟

اینم آدرس سایتمه: www.toranjarts.ir

اگه یه نگاه به سایتم بندازین قشنگ مشکلات منو متوجه میشین. 

پیشاپیش از کمکتون ممنونم:)

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، elan گفته است :

سلام 

اگر توی قالبتون بخشی نداره که به صورت داینامیک باشه برای تغییر رنگ لینکها، توی ویرایشگر این کد رو بذارید نه این که همش رو کپی پیست کنیدا !! یعنی اگه رنگ صورتی میخوای باشه اولی رنگ آبی دومی رنگ اجری سومی هر کدوم رو میخوای بر دار بذار توی css

/*----رنگ صورتی ------*/
a {color: #ef3888;}
/*----رنگ آبی بنفش ------*/
a{  color: #4f4ad6;}
/*----رنگ آجری ------*/
a{  color: #c23e06;}

نمایش> ویرایشگر

یک دنیا ممنون دوست من، فقط یه سوالی، اینو دقیقا کجای سی اس اس بزارم که جواب بده؟ من همینطوری اون بالای سی اس اس گذاشتم عمل نکرد. بعد این رنگ بردر ها رو هم عوض میکنه؟

در 5 ساعت قبل، elan گفته است :

چرا body رو طوسی کردید به خواسته ی خودتون هست؟ اگر سفید باشه بهتره و این مشکلات هم پیش نمی یاد

منم حالم ازش بهم میخوره تو قالبی که گذاشتم اینطوری بوده، بگو چطور عوضش کنم حتما این کارو میکنم. راستش با توجه به اینکه سایت من یه مقدار سنتیه دلم میخواد یه بک گراند ملایمی براش بزارم. میشه راهنماییم کنی؟

گلا تم رو دستکاری کردم. ببین خوبه؟ :D

لینک به ارسال

الان فقط یه بک گراند میخوام بزارم که اگه میشه کدشو بدین بگین کجا بزارم. 

بعدم میخوام فونت های سایت رو یه کم کوچیکتر کنم. یه خرده زیادی بزرگن.

چیز دیگه ای هم به ذهنتون میرسه بگین من اصلاح کنم.

ممنون از همگی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...