رفتن به مطلب

تغییر منو

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان 

میخواستم  منوی all تغییر بدم داخل وب سایتم ولی پیداش نمی کنم کجاست داخل wordpress هم هرچی گشتم نبود  

ممنون میشم راهنمایی کنید 

http://catmarket.cf/wp/

Untitled ff.png

لینک به ارسال

آقا مهران شما استادین ولی من بابت قالب خودم یه تجربه دارم. یه تم آپشن یا همون Theme Option داریم که توی تنظیمات Header منو رو قرار داده. مال من که اینطوریه و هر چی افزونه هم بوده اونجا اضافه کرده وبرای همین اصلا طبیعی نیست. 

مال شما هم دوست من احتمالا همون جاییه که الان گفتم. چک کنید.

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

آقا مهران شما استادین ولی من بابت قالب خودم یه تجربه دارم. یه تم آپشن یا همون Theme Option داریم که توی تنظیمات Header منو رو قرار داده. مال من که اینطوریه و هر چی افزونه هم بوده اونجا اضافه کرده وبرای همین اصلا طبیعی نیست. 

مال شما هم دوست من احتمالا همون جاییه که الان گفتم. چک کنید.

سلام

والا منظور من هم از آپشن های خود قالب همون پنل خود قالب یا به قول شما Theme Option بود.

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام

والا منظور من هم از آپشن های خود قالب همون پنل خود قالب یا به قول شما Theme Option بود.

شرمنده به خدا من فقط میخواستم توضیح بیشتر داده باشم وگرنه منظور بدی نداشتم.

درود :)

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، rasti008 گفته است :

سلام خدمت استادان گرامی من منظورم خود نوشته all بود هرچی داخل تنظیمات جستجو کردم این سر فصلو پیدا نمی کنم که بشه تغییرش داد .

آها اون در اصل همه محصولات هست که انگار به صورت پیشفرض اونو چاپ میکنه.

به احتمال زیاد اون گزینه مستقیما از درون کدهای قالب اضافه شده.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehran-b گفته است :

آها اون در اصل همه محصولات هست که انگار به صورت پیشفرض اونو چاپ میکنه.

به احتمال زیاد اون گزینه مستقیما از درون کدهای قالب اضافه شده.

خوب حالا باید چه جوری عوضش بکنم  ممنون میشم یه کمکی کنید 3 روزه درگیر همینم 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، rasti008 گفته است :

خوب حالا باید چه جوری عوضش بکنم  ممنون میشم یه کمکی کنید 3 روزه درگیر همینم

خوب باید داخل تمامی کدهای قالب رو بگردید تا متوجه بشید این قسمت از کجا داره اضافه میشه به خروجی.

که مستلزم اینه که از PHP سر در بیارید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

خوب باید داخل تمامی کدهای قالب رو بگردید تا متوجه بشید این قسمت از کجا داره اضافه میشه به خروجی.

داخل سایت کسی نیست یه هزینه کمی بگیره این کارو انجام بده یا نشون بده بهم 

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام کد nm-shop-filter-menu  رو پیدا کردم فقط داخل یک قسمت  هست 

اسم قسمت هم content-product_nm_header.php  همه پوشه ها رو گشتم فقط همین یک جا بود .

ویرایش شده توسط rasti008
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، rasti008 گفته است :

اسم قسمت هم content-product_nm_header.php  همه پوشه ها رو گشتم فقط همین یک جا بود .

اول بگو ببینم، قالبت رو کی فارسی کرده؟ خودت؟ 

اون All که افتاده اونجا باید بری تو فهرست ها و انتخاب کنی که منوی اصلیت کجا نمایش داده بشه. بعد متوجه میشی که این All پدرسوخته از کجا اومده، بعد همونجا ویرایش فهرست ها و منوی اصلی یا Main Menu رو انتخاب میکنی، اون پایین پایین All  رو میبینی و دخلشو میاری. 

قول میدم مشکلت حل میشه.

اگه نشد بیا بگو اونقدر کمکت میکنم تا حلش کنی :) 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، rasti008 گفته است :

خوب عالیه که پیداش کردید.

حالا باید دنبال

function nm_category_menu

توی فایل های قالب بگردید.

این تابع داره اون بخش مورد نظر رو به خروجی ارسال میکنه.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

اول بگو ببینم، قالبت رو کی فارسی کرده؟ خودت؟ 

اون All که افتاده اونجا باید بری تو فهرست ها و انتخاب کنی که منوی اصلیت کجا نمایش داده بشه. بعد متوجه میشی که این All پدرسوخته از کجا اومده، بعد همونجا ویرایش فهرست ها و منوی اصلی یا Main Menu رو انتخاب میکنی، اون پایین پایین All  رو میبینی و دخلشو میاری. 

قول میدم مشکلت حل میشه.

اگه نشد بیا بگو اونقدر کمکت میکنم تا حلش کنی :) 

سلام ممنون از جوابتون ,تشکر به خاطر کمک

قالبو فارسی نکردم فقظ میخواستم  all رو فارسی کنم

به ادرسی که گفته بودید رفتم ولی all نبود اونجا 

ویرایش شده توسط rasti008
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehran-b گفته است :

خوب عالیه که پیداش کردید.

حالا باید دنبال

توی فایل های قالب بگردید.

این تابع داره اون بخش مورد نظر رو به خروجی ارسال میکنه.

سلام و خیلی ممنون به خاطر کمکتون 

دقیقا این تابعه با این کد نیست ولی کد nm_category_menu   داخل دو قسمت  است 

یکی همون  content-product_nm_header.php و یکی هم قسمت   archive-product_nm_ajax_full.php

ویرایش شده توسط rasti008
لینک به ارسال

درود بر شما

توی این دو فایل صرفا این تابع فراخوانی شده ما محل تعریف این تابع رو احتیاج داریم که در اونجا به این شکل هست.

اگر توی وردپرس پیداش نکردید به کنترل پنل هاست برید و در مسیر زیر:

/public_html/wp/wp-content/themes/savoy/

به تمامی فایل های قالب دسترسی دارید و داخل فایل های php به دنبال همون عبارتی که در بالا گفتم باشید.

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود بر شما

توی این دو فایل صرفا این تابع فراخوانی شده ما محل تعریف این تابع رو احتیاج داریم که در اونجا به این شکل هست.

اگر توی وردپرس پیداش نکردید به کنترل پنل هاست برید و در مسیر زیر:

/public_html/wp/wp-content/themes/savoy/

به تمامی فایل های قالب دسترسی دارید و داخل فایل های php به دنبال همون عبارتی که در بالا گفتم باشید.

سلام ممنون از پاسخگوییتون 

من باید فایلهای صفحه اول قالب که داخل هاست است رو جستجو کنم یا داخل فولدر ها هم باید بگردم .

لینک به ارسال

خب فکر کنم نتیجه ی جستجوهام رو توی قالبت باید اینجا بگم:

1- قالبت ترجمه نشده و اصلا نصب نشده و باید فعال بشه. این قالب رو خریدی یا یه قالب مجانیه؟ منظور اینه که یه وقت نکنه فعالش کنم برات مشکلی پیش بیاد.

2- واسه چی افزونه نصب نمیکنی روی سایتت؟ 

3- یه چیزی رو راستشو بگو. شما برداشتی از ابزارک ها و فهرست ها پاک کردی؟ افزونه وجود داشته غیر فعال کردی؟

سعی میکنم یه کاریش بکنم برات. امیدوارم بشه

لینک به ارسال

خب دوست من، خلاص!

برو ببین اگه دیگه اون مسخره رو دیدی. :D

خب باید بگم اول قالبت رو فعال کردم و بعد رفتم به Theme Settings و از اونجا شروع کردم یه سری اصلاحات تو منو انجام دادم. البته اگه دوست نداری اگه بخوای هر جور که دوست داشته باشی برات درستشون میکنم. 

بعد رفتم تو قسمت Shop Filters توی همون Theme Settings و Header رو که اولین گذینه است Disable کردم و اون منوی سرچ با اون All سمج رفتن.

حالا فقط بگو اگه میخوای بقیه ی گذینه ها باشن و فقط All بره بازم مشکلی نیست درستش میکنم برات.

قابلی هم نداشت;)

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

خب دوست من، خلاص!

برو ببین اگه دیگه اون مسخره رو دیدی. :D

خب باید بگم اول قالبت رو فعال کردم و بعد رفتم به Theme Settings و از اونجا شروع کردم یه سری اصلاحات تو منو انجام دادم. البته اگه دوست نداری اگه بخوای هر جور که دوست داشته باشی برات درستشون میکنم. 

بعد رفتم تو قسمت Shop Filters توی همون Theme Settings و Header رو که اولین گذینه است Disable کردم و اون منوی سرچ با اون All سمج رفتن.

حالا فقط بگو اگه میخوای بقیه ی گذینه ها باشن و فقط All بره بازم مشکلی نیست درستش میکنم برات.

قابلی هم نداشت;)

سلام و خیلی ممنون بابت زحماتتون 

من میخوام خود کلمه all رو به صورت نوشته فارسی داشته باشم به جاش بنویسم همه 

یا اگه خودش  تنها حذف هم بشه خیلی خوبه بقیش بمونه مثل بخش بندی هاش 

با تشکر 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، rasti008 گفته است :

سلام و خیلی ممنون بابت زحماتتون 

من میخوام خود کلمه all رو به صورت نوشته فارسی داشته باشم به جاش بنویسم همه 

یا اگه خودش  تنها حذف هم بشه خیلی خوبه بقیش بمونه مثل بخش بندی هاش 

با تشکر 

چشم، الان میرم درستش میکنم براتون :)

لینک به ارسال

خب تا اینجا All و باقی دسته بندی ها به فارسی ترجمه شدن. ولی خب من فکر نمیکنم اینا دسته بندی هایی باشه که شما میخواستی و میدونم که میخوای عوضشون کنی. پس یادت میدم چطور این کارو بکنی:

تشریف میبرین محصولات => دسته بندی ها =>ویرایش دسته بندی ها

بعد اسمهای دسته بندی ها رو با نامک اونا رو دونه دونه عوض میکنی. نامک هم همونطور که میدونی انتهای لینکت میاد پس لطفا یه انتخاب خوب برای نامک داشته باش. 

من یه سری تنظیمات پیکره بندی ووکامرس رو دستکاری کردم براتون ولی خب هنوز خیلی کار داره و اول محصولاتت باید اضافه بشن، درگاه های پرداختت رو مشخص کنی. 

الان هیدر سایتت یه کم بی روحه ولی میشه درستش کرد و احتیاج به یه لوگوی درست و حسابی داره که بتونه شکل بگیره و از این حالت آویزون بیرون بیاد. اگه لوگو درست کردی بده برات بزارم آپلود کنم. اگه هم نداری دوست داری برات طبق دستورات خودت یکی درست میکنم. 

حالا اینا رو داشته باش و نظراتت رو بگو شما تا برسیم به بقیش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...