رفتن به مطلب

تغییر منو

پست های پیشنهاد شده

در 6 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

خب تا اینجا All و باقی دسته بندی ها به فارسی ترجمه شدن. ولی خب من فکر نمیکنم اینا دسته بندی هایی باشه که شما میخواستی و میدونم که میخوای عوضشون کنی. پس یادت میدم چطور این کارو بکنی:

تشریف میبرین محصولات => دسته بندی ها =>ویرایش دسته بندی ها

بعد اسمهای دسته بندی ها رو با نامک اونا رو دونه دونه عوض میکنی. نامک هم همونطور که میدونی انتهای لینکت میاد پس لطفا یه انتخاب خوب برای نامک داشته باش. 

من یه سری تنظیمات پیکره بندی ووکامرس رو دستکاری کردم براتون ولی خب هنوز خیلی کار داره و اول محصولاتت باید اضافه بشن، درگاه های پرداختت رو مشخص کنی. 

الان هیدر سایتت یه کم بی روحه ولی میشه درستش کرد و احتیاج به یه لوگوی درست و حسابی داره که بتونه شکل بگیره و از این حالت آویزون بیرون بیاد. اگه لوگو درست کردی بده برات بزارم آپلود کنم. اگه هم نداری دوست داری برات طبق دستورات خودت یکی درست میکنم. 

حالا اینا رو داشته باش و نظراتت رو بگو شما تا برسیم به بقیش

سلام 

خیلی خیلی ممنون خیلی زحمت کشیدیت

مشکلم فقط all بود میخواستم بدونم این all دقیقا کجاست منظورم اینه شما دقیقا کجا رفتیت و اینو به همه ترجمه کردید.

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست من

این All قسمتی از قالب شماست و میتونم بگم سردسته ی دسته بندی های شماست. وقتی روی All کلیک میکنید تمامی محصولات رو نشون میده. بقیه هم که کنارش هستن دسته بندی های مختلف هستن. 

برای درست کردن این All من رفتم به ووکامرس فارسی => حلقه های ترجمه => و براش اونجا واژه معادل فارسی "همه" رو درنظر گرفتم. 

اگه بازم سوالی هست در خدمتم :)

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست من. :) پس این موضوع هم اگه دوستمون اعلام کنن تموم شد و مشکل حل شد.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

خواهش میکنم دوست من. :) پس این موضوع هم اگه دوستمون اعلام کنن تموم شد و مشکل حل شد.

سلام 

از چه قسمتی باید این گزینه رو بزنم که موضوع حل شده یا فقظ کافیه یه پست بزارم بگم موضوع حل شد.

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، rasti008 گفته است :

سلام 

از چه قسمتی باید این گزینه رو بزنم که موضوع حل شده یا فقظ کافیه یه پست بزارم بگم موضوع حل شد.

سلام دوست من :)

من مدیر نیستم نمیدونم، ولی خودم وقتی کارم راه می افته می نویسم که این موضوع تموم شد و مشکل حل شد. همین. 

من اصرار دارم همه اینطوری بنویسن که هر مشکلی یه پرونده بشه برای خودش که هر کسی مشکل مشابه داشته باشه بتونه راحت با رجوع به تاپیکها مشکلش رو حل کنه و نیازی به درست کردن تاپیکهای تکراری نباشه.

وگرنه من اینجا فقط یه کاربر ساده هستم :)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...