رفتن به مطلب

مشکل با قالب llorix-one

پست های پیشنهاد شده

سلام. من از انسخه رایگان اصلی قالب استفاده میکنم. نسخه ترجمه یه سری ناسازگاری هایی داشت. الان نسخه اصلی هم یه سری مشکلات داره. اول اینکه منوی بالای صفحه تا حدی روی هدر رو پوشونده. زیر منو ها هم نامرتب باز میشن بطوری که زیر منوی هر آیتمی زیر سمت چپی ش باز میشه و  اولین زیرمنو هم  زیر زمینه منو قرارمیگیره و دیده نمیشه:

metapix.ir

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، Esmaeel گفته است :

سلام. من از انسخه رایگان اصلی قالب استفاده میکنم. نسخه ترجمه یه سری ناسازگاری هایی داشت. الان نسخه اصلی هم یه سری مشکلات داره. اول اینکه منوی بالای صفحه تا حدی روی هدر رو پوشونده. زیر منو ها هم نامرتب باز میشن بطوری که زیر منوی هر آیتمی زیر سمت چپی ش باز میشه و  اولین زیرمنو هم  زیر زمینه منو قرارمیگیره و دیده نمیشه:

metapix.ir

این منوی شما استیکی منو هست که احتمالا یا به قالبت جور نیست و یا اینکه باید تنظیماتش رو از توی Theme Options دستکاری کنی.

بنری که برای بالای سایتت درست کردی سایزش با سایزی که قالب برای بنر در نظر گرفته بوده برابر نیست، به نظرم یا سایز های داخل قالب رو عوض کن و یا بنرت رو دستکاری کن سایزش رو هماهنگ کن با سایز بنر در قالب. 

در کل من فکر میکنم اگه تنظیمات استیکی منو رو دستکاری کنی مشکلت حل میشه.

خودت قالب رو ترجمه کردی؟

فونت هم براش بریز ، احساس میکنم یه چیزی کم داره

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

این منوی شما استیکی منو هست که احتمالا یا به قالبت جور نیست و یا اینکه باید تنظیماتش رو از توی Theme Options دستکاری کنی.

بنری که برای بالای سایتت درست کردی سایزش با سایزی که قالب برای بنر در نظر گرفته بوده برابر نیست، به نظرم یا سایز های داخل قالب رو عوض کن و یا بنرت رو دستکاری کن سایزش رو هماهنگ کن با سایز بنر در قالب. 

در کل من فکر میکنم اگه تنظیمات استیکی منو رو دستکاری کنی مشکلت حل میشه.

خودت قالب رو ترجمه کردی؟

فونت هم براش بریز ، احساس میکنم یه چیزی کم داره

قالب پنل تنظیمات مستقلی نداره و تو قسمت سفارشی سازی هم آپشن خاصی نیست براش.

بنر و لوگو هم سایز دیفالت قالب هست.

قالب نسخه اصلی و نصب شده از مخزن وردپرس هستش بدون دستکاری.

منظورتون از تنظیمات استیکی منو رو متوجه نشدم.

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Esmaeel گفته است :

قالب پنل تنظیمات مستقلی نداره و تو قسمت سفارشی سازی هم آپشن خاصی نیست براش.

بنر و لوگو هم سایز دیفالت قالب هست.

منظورتون از تنظیمات استیکی منو رو متوجه نشدم.

حالا که بنر و لوگو سایز دیفالت قالب هست پس احتمالا فارسی که شده مشکل پیدا کرده.

استیکی منو همون منوی اصلی سایت شماست که با خودتون میاد پایین و خیلی سمج به بالای سایت چسبیده. تا اونجا که من میدونم توی theme options توی Header (اگر که تنظیمات قالبت مثل بقیه ی قالب ها باشه) sticky menu رو میبینی و میتونی تنظیماتش رو دستکاری کنی که شاید کمی از روی بنر  بره کنار و بنرت کامل نمایش داده بشه.

ولی از من میشنوی همش اشکال از فارسی سازی این قالبه. ببین اشکال کجای کار فارسی سازیش بوده. قالب منو هم که یه حرفه ای ترجمه کرده برام هنوز دارم اشکالات ترجمه ایش رو درست میکنم!!!!! شما هم باید همین کارو بکنی. قول بهت میدم که اشکال از فارسی سازته

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Esmaeel گفته است :

:huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...