رفتن به مطلب

افزونه نمایش سه پست آخر وبلاگ در پایین صفحه اصلی فروشگاه (سایت)

پست های پیشنهاد شده

من دنبال افزونه ای میگردم که بتونم با اون سه پست آخر وبلاگ رو بزارم پایین صفحه اصلی توی فروشگاهم. الان یه کاری کردم با visual composer ولی خب جواب نداده و فقط لینک اونا رو آورده پایین صفحه ی اصلی، من میخوام مثل سه تا بلوک بشن پایین صفحه ی اصلی با عکس خوشگل و قشنگ نمایش داده بشن. میشه افزونه ای برای این کار به من معرفی کنین؟

اینم لینک سایتم:     http://www.toranjarts.ir

پیشاپیش تشکر فراوان

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، elan گفته است :

توی خود ویژوال کامپوزر چنین قابلیتی وجود دارید. last post  روی توی خود کامپوزر سرچ کنی یک سری آپشن برات می یاره. اسمش رو یادم نیست ولی از توضیحات پایینش میتونی بفهمی

post grid

ممنون دوست من، میرم سراغش ولی فکر کنم ازش استفاده کردم و لینکی بهم داد اون سه پست رو که الانم پایین صفحه اصلی سایتمن.

در 36 دقیقه قبل، vakilp1 گفته است :

تو قسمت ابزارک های خود وردپرس نیز وجود دارد....

اگه بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم چون ابزارکی من اینطوری ندیدم تا حالا. منظورم اینه که شدیدا احتیاج به راهنمایی دارم در این مورد.

سپاس از هر دوتون :) 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

اگه بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم

تو پنل مدیریت . نوار کناری . در قسمت نمایش . قسمتی وجود داره به نام ابزارک. وارد آن بشین ابزارکی وجود داره به نام آخرین ارسالی ...

این ابزارک رو میتوانین در سایدبار یا فوتر خود قرار دهید.

لینک به ارسال

ممنون از هر دوتون، elan جان درست گفتی با همون post grid خدمتش رسیدم. واقعا ممنون. خیر ببینی فرزندم

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، elan گفته است :

خواهش میکنم ترنج جان 
یکی دیگه از راههایی که میتونی به جواب سوالاتت برسی  سرچ سوالات به زبان انگلیسی توی گوگل هست مثلا در ارتباط با uber menu که لینک دانلودش رو میخواستی میتونستی توی گوگل سرچ کنی free download uber menu plugin البته شاید از این روش هم داری استفاده میکنی نمیدونم.

اگر توانایی ات در ترجمه زبان انگلیسی بالا نیست عیبی نداره تا سعی نکنی ترجمه کنی یاد نمیگیری  میتونی از google translate  هم کمک بگیری 

ممنونم، الهام هستم. ترنج اسم فروشگاهمه :)

اتفاقا انگلیسیم هم خوبه، چند زبان مسلط هستم و الان فرهنگ و زبانهای باستانی میخونم ، یعنی کوروش به پهلوی هم تو گوگل نوشته باشه ترجمش میکنم :D:P;)

بازم ممنونم از همه ی راهنمایی هات.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...