رفتن به مطلب

دو وردپرس و دو فروشگاه باهم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در حال حاضر یه فروشگاه دارم که پایه اون ورد پرس هست و خود فروشگاه ووکامرس:

http://www.toranjarts.ir

با توجه به اینکه زمینه ی کاری من خاص هست و فقط روی موضوعات مربوط به نقاشی سنتی و پوشاک سنتی مانور میدم، میخوام یه قسمت برای خواهرم درست کنم که اونم تو زمینه ی کار خودش که نقاشی مدرن و تصویر سازی هست فعالیت کنه و یه فروشگاه برای خودش داشته باشه که از طرفی هم زیرمجموعه ی " ترنج" که سایت منه باشه. 

آیا امکانش هست که من یه قسمت براش درست کنم مثل یه زیردامنه و یه قسمت از هاست ها رو بردارم و به خواهرم و کارش اختصاص بدم؟ بعد میشه که از این به اون لینک کرد که هر کسی از فروشگاه من دیدن میکنه یه سری هم به فروشگاه خواهرم بزنه؟

واقعا راه نداره چون من اصلا نمیتونم در کنار مینیاتور و نگارگری بزارم یکی عکسای کارتونی با نگاه مدرن بزاره  روی لباسها، خنده دار میشه. بهتره که جدا کنیم.

اگه میشه راهنمایی کنید.

پیشاپیش سپاسگذارم شدید:)

لینک به ارسال

شما یه ساب دامین درست کن رو هاست مثلا test.toranjarts.ir بعد داخل پوشه ساب دامین وردپرس رو نصب کن. یا خواستی یه ادوانس دامین درست کن و داخل پوشه ایجاد شده وردپرس رو نصب کن.

ویرایش شده توسط vakilp1
لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، vakilp1 گفته است :

شما یه ساب دامین درست کن رو هاست مثلا test.toranjarts.ir بعد داخل پوشه ساب دامین وردپرس رو نصب کن. یا خواستی یه ادوانس دامین درست کن و داخل پوشه ایجاد شده وردپرس رو نصب کن.

میپرسم چون سواد فنیم زیر صفره. باید از طریق کنترل پنل هاست این کارا رو بکنم دیگه؟ درسته؟

وردپرس نصب کنم بعد فروشگاه هم میتونم روش نصب کنم؟

باور کن من صفر کیلومتر شدم بس که کار نکردم و وردپرس و ووکامرس سایت خودمو هم کسی برام نصب کرد. بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم. 

سه پاس

لینک به ارسال

شما تو سی پنل یه ساب دامین درست کنین و وارد فایل منیجر هاستتون میشین. فایل وردپرس خام رو میریزین و نصب میکنین.

شما بهتره یه جستجویی تو گوگل کنین و کلی مطلب در این باره هست که بدردتون میخوره. روش نصب وردپرس . روش ایجاد ساب دامین یا ادوانس دامین .

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، vakilp1 گفته است :

شما تو سی پنل یه ساب دامین درست کنین و وارد فایل منیجر هاستتون میشین. فایل وردپرس خام رو میریزین و نصب میکنین.

شما بهتره یه جستجویی تو گوگل کنین و کلی مطلب در این باره هست که بدردتون میخوره. روش نصب وردپرس . روش ایجاد ساب دامین یا ادوانس دامین .

ممنونم ازت

حتما این کارو میکنم. الان فقط میخوام بدونم که باید یه ووکامرس جدید هم روی این وردپرس جدید نصب کنم؟

خیلی سپاسگذارم از راهنمایی هات

لینک به ارسال

در 11 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

باید یه ووکامرس جدید هم روی این وردپرس جدید نصب کنم؟

بله دیگه . البته معمولاً روی وردپرس بطور پیش فرض نصب هست. ولی اگه نبود بله باید افزونه ووکامرسی را نیز نصب بفرمایید.

لینک به ارسال

چشم ، میفرماییم :D

ممنون از راهنمایی هات :) 

انجام میدم اینا رو فقط چون یه ده سالی میشه کار نکردم وحشت دارم. عیبی نداره ترسم میریزه. ساب دامین قبلا همینطور درست میکردم که سایت هیتلر شده باز کنم ولی الان یادم نیست چطور این کارو میکردم. همه رو باید به خاطر بیارم.

بازم ممنون از راهنمایی هات

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام بله ک میشه شما کافیه ی ساب دایرکتوری ایجاد کنید و  براش ی وردپرس نصب کنید   و  ی منو هم  بسازید داخل سایتتون لینک بدید   ب همین سادگی اموزش ساخت ساب دایرگتوری ب صورت کامل رو لینک کردم داخل پیام قبلی ولی بازم میفرستم

http://wpyad.com/install-wordpress-in-subdirectory/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 9/28/2017 at 12:37، ToranjArts گفته است :

با سلام

من در حال حاضر ...

سلام؛

برای انجام کارتون شما چند راه پیش رو دارید.

1. ایجاد ساب دامنه به صورت (sub.your-site.ir) یا ایجاد زیر پوشه به صورت (your-site.ir/sub)

2. ایجاد امکان چند فروشندگی

3. اختصاص بخش دلخواه (برای مثال شما یک دسته بندی خاص رو در نظر میگیرید و شخص مطالب خودش توی اون دسته ارسال میکنه بعدش توی سایت خودتون، یک لینک ثابت برای اون صفحه یا دسته ایجاد میکنید تا کاربر به اون بخش ارجاع داده شه.)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...