• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

16 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز و مدیران محترم سلام

امیدوارم این تاپیک رو جای اشتباهی درست نکرده باشم، ولی دیدم که پیشنهادات و انتقاداته گفتم پیشنهادمو اینجا مطرح کنم. 

من الان چند روزی میشه که اینجا عضو شدم و یک ماهه که یه فروشگاه دارم. تو این چند روزه کلی اینجا از تجربیات همه استفاده کردم و همینطور تونستم تجربیات کوچیکمو با دیگر دوستان درمیون بزارم و این خیلی عالی بود. خودم باورم نمیشه الان راحت کد ویرایش میکنم. یعنی میخوام بگم خیلی خوبه که تجربیات همدیگه رو داریم استفاده میکنیم و میخوام پیشنهادی بدم اینجا.

بد نیست که دست به دست هم بدیم و یه دایره المعارف یا اطلس ووکامرس و وردپرس درست کنیم اینجا که همه چی رو توش ذکر کنیم مثل یه راهنما. هر کسی که میاد اینجا اونوقت اگه سوالی داشته باشه اولین کاری که میکنه به اونجا مراجعه میکنه و بعد جواب سوالش رو پیدا میکنه. درست مثل بعضی سایت ها که مرجع اسکریپت و کد هستن، ما میتونیم مرجع ووکامرس و وردپرس رو درست کنیم که برای همه هم قابل استفاده هست چون تا اونجا که من دیدم بیشتر بچه ها اینجا فروشگاه دارن و همه هم که ماشالا وردپرسی هستن. 

میخواستم ببینم میشه یه همچین کاری رو اینجا شروع کنیم؟ من سایت wordpress.org فارسی زبان هم هستم ولی اونجا رو اصلا دوست ندارم چون محیط صمیمی و دوست داشتنی اینجا خیلی بهتره به نظرم و واسه همین فکر میکنم این کارو اینجا انجام بدیم. من خودم هر چی رو که یاد گرفتم تو این مدت میتونم تالیف کنم، درضمن میتونم ترجمه هم بکنم از زبانهای مختلف و این خیلی کمک خواهد کرد. اینجا بچه های با استعداد دست به قلمی هم داره پس میشه ما هم بنویسیم و دایره المعارف داشته باشیم. 

درضمن این مسئله و این پروژه اینجا رو هم منحصر به فرد تر میکنه و خیلی ارزش داره. حالا دیگه انتخاب با مدیرانه که اجازه بدن شروع کنیم با چند تا از بچه های خوب اینجا و این مرجع رو درست کنیم. درست مثل یه کاتالوگ هر کسی مثلا که ووکامرس استفاده میکنه و تازه کاره میتونه بخونه این دایره المعارف یا کاتالوگ رو و هر مشکلی داره حل کنه و یا راه بیفته اول کاری.

نظر شما چیه مدیران محترم؟

خوشحال میشم که همه نظرشونو بنویسن

سه پاس و درود

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به شخصه تجربیات زیادی در بحث همکاریهای گروهی و آنلاین داشتم. شاید موفقترینشون این انجمن بوده.

البته کارهای گروهی زیادی از بچه های دیگه توی سایت های دیگه رو هم دیدم، تجربه ثابت کرده بزرگترین مسئله تو همچین داستان هایی لقمه بزرگ اول هست که باعث شکست میشه.

پیشنهاد خوبی دادین، و همیشه همچین چیزهایی از نیازهای اصلی هست.

ولی من پیشنهاد میکنم از موارد کوچیکتر شروع بشه، مثلا برای وردپرس و موارد مرتبطش بیایم با یک cheatsheet شروع کنیم.

هم ساده تر هست و میشه براحتی از کار گروهی نتیجه هایی که میخوایم رو بگیریم.

در ادامه هم میشه به کارهایی با اندازه بزرگتر بصورت قدم به قدم فکر کرد.

مثل نگارش مقاله، نگارش کتابچه، ویکی، گاهنامه و..

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. ایده خوبیه، اما اقا مرتضی درست میگه لقمه بزرگیه چون ووکامرس مرتب کدهاش به روز میشه و روش های جدید هی براش میاد از طرفی درسته که خیلیا فروشگاه دارن ولی همه ووکامرس استفاده نمیکنن خیلی ها محصولشون مجازیه پس edd هم لازمه .

بعد به نظرم بهتره یه اسکریپت جدا باشه و هرکسی مثل ویکی بتونه به روزش کنه تا اینکه تو همین انجمن باشه. اما یه ویکی خوب طوری که رنکینگ داشته باشه و اسم کسانی که میان توضیحات یا تکه کد اضافه میکنن رو نشون بده و مثل همین جا سطح بندی داشته باشن کاربرا، طوری که کاربرا تشویق بشن بیان توضیح اضافه کنن. و برای بقیه هم یه مرجع مطمئن و به روز باشه.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

به شخصه تجربیات زیادی در بحث همکاریهای گروهی و آنلاین داشتم. شاید موفقترینشون این انجمن بوده.

البته کارهای گروهی زیادی از بچه های دیگه توی سایت های دیگه رو هم دیدم، تجربه ثابت کرده بزرگترین مسئله تو همچین داستان هایی لقمه بزرگ اول هست که باعث شکست میشه.

پیشنهاد خوبی دادین، و همیشه همچین چیزهایی از نیازهای اصلی هست.

ولی من پیشنهاد میکنم از موارد کوچیکتر شروع بشه، مثلا برای وردپرس و موارد مرتبطش بیایم با یک cheatsheet شروع کنیم.

هم ساده تر هست و میشه براحتی از کار گروهی نتیجه هایی که میخوایم رو بگیریم.

در ادامه هم میشه به کارهایی با اندازه بزرگتر بصورت قدم به قدم فکر کرد.

مثل نگارش مقاله، نگارش کتابچه، ویکی، گاهنامه و..

در 4 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. ایده خوبیه، اما اقا مرتضی درست میگه لقمه بزرگیه چون ووکامرس مرتب کدهاش به روز میشه و روش های جدید هی براش میاد از طرفی درسته که خیلیا فروشگاه دارن ولی همه ووکامرس استفاده نمیکنن خیلی ها محصولشون مجازیه پس edd هم لازمه .

بعد به نظرم بهتره یه اسکریپت جدا باشه و هرکسی مثل ویکی بتونه به روزش کنه تا اینکه تو همین انجمن باشه. اما یه ویکی خوب طوری که رنکینگ داشته باشه و اسم کسانی که میان توضیحات یا تکه کد اضافه میکنن رو نشون بده و مثل همین جا سطح بندی داشته باشن کاربرا، طوری که کاربرا تشویق بشن بیان توضیح اضافه کنن. و برای بقیه هم یه مرجع مطمئن و به روز باشه.

ممنونم ازتون :)

درود

منم با شما موافقم، من اگه کلی حرف زدم خواستم استارتش بخوره و بعد دسته جمعی باهم هر کسی یه کاری رو به عهده بگیره و یه قسمتش رو انجام بده و در کل کاری رو انجام بدیم که آب در هاون کوبیدن نباشه. چون همونطور که میگین ووکامرس و وردپرس مدام آپدیت میشن. 

پیشنهاد من اینه که روی یه موضوعات کلی تری توی این سیستمها کار کنیم. مثلا من دیدم الان یکی اومد پست کرد که چرا محصولم وقتی طرف انصراف میده از خرید بر نمیگرده دوباره سر جاش. خب این یه نکته ی خیلی کلیدی و ابتداییه که این دوستمون نمیدونست و به خاطرش تاپیک زد. حتی خیلی از موضوعاتی که خودم شده ایجاد کردم با به قول شما یه اسکریپت یا یه خط جواب به قول خودم حل میشن. پس بیایم یه دایره المعارف یا همون کاتالوگ درست کنیم برای این نکات، در کنارش کسی که به اسکریپت نویسی مسلط هست با یه عده اسکریپت نویس دیگه همکاری کنن یه مجموعه اسکریپت درست کنن که هی هم به قول فرحان آپدیت بشن. 

من قبلا برای www.proboards.com کدنویسی میکردم البته ده سالی از موقعی که اونجا رو رها کردم به خاطر درسام میگذره. اونجا یه پسره بود به نام کریس که یه همچین کاری رو برای پروبردز به ارث گذاشت. صد سال عمر شماها باشه عمرش به دنیا نبود و فوت کرد در سن کم، ولی همه کارش رو ادامه دادن و فورومش رو اداره کردیم. الانم فکر میکنم هنوز آرشیوش با اینکه پروبردز سیستمش عوض شده موجوده. 

خیلی خوب میشه که وردپرس و ووکامرس هم اینطوری باشن و چه بهتر که یه انجمن خوب و دوستانه و حرفه ای مثل اینجا این کارو انجام بده. 

خلاصه من هستم در خدمتتون در حد بضاعتم، تو ووکامرس معلومات بدی ندارم و کد نویسی هم داره یادم میاد دوباره. دوست دارم همه کنار هم این کارو بکنیم. بازم ممنون از اینکه به پیشنهاد من جواب دادین :)

ارادتمند همه شمام

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار خب

ببینیم دوستان دیگه، نظری یا پیشنهادی یا انتقادی دارن یا خیر.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد دوستمون @ToranjArts خیلی خوبه .  البته من تخصصی در کد نویسی و ووکامرس ندارم ولی خب شاید بعدها در نظر داشته باشید که یک لوگوی جداگانه و اختصاصی برای این بخش بزنید. بنده و تیممون در خدمتتون هستیم که به صورت رایگان و به زعم خویش برای جبران گوشه ای از زحماتتون که در این انجمن میکشید ، کار طراحی رو براتون انجام بدیم.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

لدت بردم از خواندن مطالب بالا.

چندی پیش من میخواستم فروشگاهی را راه اندازی کنم و چون محصولات زیادی داشتم شک داشتم که آیا ووکامرس میتونه این حجم از دبتابیس را هندل کنه یا خیر. و اگر یکی از تیبل های وردپرس به حجمی نزدیک به ۱۰ گیگ برسه آیا پروسه فیلتر یا سرچ و با حتی بارگزاری با چه مصرف منابعی روبرو خواهد بود.

اونچه من طی تحقیقاتم توی نت بهش رسیدم بدلیل کهنگی پاره ای از اون مقالات و بالطبع آپدیت هسته ووکامرس در این بازه کاملا متفاوت از تجربه اجرایی بود. در طی تحقیقاتم متوجه شدم سوالاتی که من همواره بدنبال جوابشون هستم سوالات طیف گسترده ای از جامعه وبمسترین بوده و اینکه منابع فارسی در این زمینه اگر در بحث حرفه ای گری از ۱ تا ۱۰ رتبه بندی کنیم در شرایط مطلوب با ۳ رفوزه بود.

حرکت، حرکتی جالبی است. امیدوارم با استقبال به ثمر برسه. 

نکته پایانی اینکه استقبال از ووکامرس قطعا بیش از خود وردپرس خواهد بود چون وبمسترانی که این گزینه را در حال توسعه دارند کم و بیش درآمدی نیز از سیستم دارند بنابراین مشتاق مطالب نو و افزایش بهره وری هستند.

ویرایش شده در توسط masood1111
4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت همکاران عزیز

واقعیتش من خودم هر وقت جایی گیر میکنم میام اینجا سرچ میزنم و اکثر اوقات مشکلم حل شده و گاهی هم نشده البته اونم واسه این بوده که بعضی عزیزان حالا به هر دلیلی سعی دارن فعالیتی در انجمن نکنند.

به شخصه از جزیره ای کار کردن همکارا خیلی دلخورم.

بعضا همکارا خصومت های شخصی و اهداف شخصی رو باید بذارن کنار و تنها هدف توسعه وردپرس در ایران باشه.

وقتی چیزی هست ، اشتباهه که بیایم دوباره همونو بزنیم و مثلا بخوایم بزرگترش کنیم.

بنظرم همه باهم ایده و فکرهامونو بذاریم رو هم همین انجمن رو توسعه بدیم ، نه اینکه بیاییم چیز دیگه ای بزنیم.

میشه گفت این انجمن 80% راه رو رفته.

ویرایش شده در توسط hasanataie
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از اینکه نظر دادید و در این بحث مشارکت کردید. :)

هدف منم اینه که بتونیم یه جایی داشته باشیم توی این فوروم که فضای بسیار دوستانه ای هم داره، که کاربرا بتونن مشکلاتشونو خودشون حل کنن و پولی بابتش نپردازن. یه انجمن ها و سایت هایی هستن که حالا اصلا اسم نمیبرم ولی بابت یه آره یا نه شنیدن از دهنشون باید کلی بسلفیم. ولی اینجا همه بی شائبه همدیگه رو کمک میکنن و این خیلی خوبه. اینه که باعث پیشرفت میشه و نشونه ی تمدنه. 

حالا هم من تا اونجا که میتونم هر چی در چنته دارم اینجا مایه میزارم تا بتونیم این اطلس رو درست کنیم. از شما هم میخوام که در این راه کمک کنید و سهمی تو این قضیه داشته باشید چرا که این یه مسئله ی عام المنفعه هست و همه ازش سود میبرن و مختص به یکی دو نفر نمیشه. 

بازم منتظرم که نظراتتون رو بشنوم و بشنوم که برای کمک و همکاری اعلام آمادگی میکنین. 

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و وقت بخیر

ووکامرس رو میشه گفت یک دنیای فروشگاهی هست نه افزونه فروشگاهی (:

بنده خودم با ووکامرس خیلی کارا کردم از مبتدی تا حرفه ای و میشه گفت به نحوی با این دنیا آشنایی نسبتا خوبی دارم . ولی باید توجه داشت که واسه انجام این کار ابتدا باید یک تیمی که متشکل از اعضای کاربلد هستند تشکیل شه و به صورت مستقل حالا چ تو تلگرام و چه تو همین انجمن کار کنند و مباحث و مدیریت کنن . ن اینکه هرکسی اومد هر چیزی خواست بنویسه و بره حتی اگه مطلبش مفید باشه . منظور من مدیریت هرچه بهتر این کار هست. پیشنهاد من ایجاد یک گروه منظم و کاری برای آموزش و ارائه راه کار های مدنظر در زمینه ووکامرس می باشد.

موفق و پیروز باشید.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/9/2017 at 14:30، هادی خانزاده گفته است :

با عرض سلام و وقت بخیر

ووکامرس رو میشه گفت یک دنیای فروشگاهی هست نه افزونه فروشگاهی (:

بنده خودم با ووکامرس خیلی کارا کردم از مبتدی تا حرفه ای و میشه گفت به نحوی با این دنیا آشنایی نسبتا خوبی دارم . ولی باید توجه داشت که واسه انجام این کار ابتدا باید یک تیمی که متشکل از اعضای کاربلد هستند تشکیل شه و به صورت مستقل حالا چ تو تلگرام و چه تو همین انجمن کار کنند و مباحث و مدیریت کنن . ن اینکه هرکسی اومد هر چیزی خواست بنویسه و بره حتی اگه مطلبش مفید باشه . منظور من مدیریت هرچه بهتر این کار هست. پیشنهاد من ایجاد یک گروه منظم و کاری برای آموزش و ارائه راه کار های مدنظر در زمینه ووکامرس می باشد.

موفق و پیروز باشید.

ممنون آقا هادی از نظرتون :)

منم راستش همینو دارم میگم. من دوست دارم همکاری مثبت شکل بگیره. همه باهم تیمی کار کنن و یه پروژه ی موفقی مثل همین ووکامرس یا به قول شما دنیای فروشگاهی شکل بگیره. من اون موقع که هنوز وارد نبودم به وردپرس و ووکامرس خیلی این در و اون در میزدم که یکی کمکم کنه یه کاری انجام بدم. تو خیلی از انجمن های معروف که قالب هم میزنن و میفروشن رفتم و اونا واسه یه کلمه که از دهنشون دربیاد کلی پول خواستن. همین شد که تصمیم گرفتم زمانی که یه ذره مسلط شدم به این دنیای فروشگاهی یا دنیای رنگارنگ وردپرس، شروع کنم و تجربیاتم رو با بقیه شریک بشم تا دیگه گیر آدمهای پول پرست نیفتن. اینجا رو هم جای مناسبی دیدم برای اینکه همه اینجا بدون هیچ انتظاری به هم کمک میکنن. این خیلی خوبه! حالا در کنار این مسئله شما بیا یه آرشیو یا یه اطلس هم درست کن دیگه دنیایی میشه برای خودش. 

به امید یزدان هم اگه قرار بشه یه کاری انجام بشه و با این طرح موافقت بشه، گروه تشکیل خواهد شد و همه چی روی نظم و اساس پیش خواهد رفت و باید بگم دوست دارم شما هم در این پروژه شرکت کنی و اطلاعات و معلوماتت رو در اختیار دوستات بزاری.

همین هفته ی پیش یه قالب پوک به من فروخت یکی از این سایتهایی که ادعا هم داره و هیچ ساپورت نکردن و الان اگه چند روزیه که من کم کار شدم اینجا به خاطر این مسئلس. تا فردا به امید خدا همه چی حل میشه و من دوباره فعال میشم مثل قبل. :D

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من عذر میخوام که پشت سر هم پست میزارم، ولی خب یه چیزی تو یه انجمن دیگه، یه انجمن معروف دیدم که خیلی دلمو شکست. ما این مسئله رو خدا رو شکر اینجا نداریم و امیدوارم که نداشته باشیم ولی خب باز این مسئله هم برام انگیزه ی بیشتری هست که این اطلس ها رو ایجاد کنیم. و به نظرم جای اینکه هی راجع بهشون حرف بزنیم باید شروع کنیم به ساختنشون. 

من دیشب توی یه انجمنی از همین انجمن های حامی وردپرس دیدم یه بنده خدایی سوالی پرسیده که منم تا حدودی ازش سر در می آوردم، یه مقدار فنی مهندسی بود و منم در توانم نبود که راهنمایی کنم. نگاه کردم دیدم یه مدیر آنلاینه. بهش پیام دادم که جناب فلانی، این سوال رو میشه جواب بدین؟ میدونین در جواب من چی گفت؟؟؟؟

گفت:

من اصولا با سوالهای آسون و پیش پا افتاده و ابتدایی کاری ندارم و به مسائل حرفه ای تر میرسم!!!!!

آخه اینم شد جواب که این مدیر به من داد؟ بهش گفتم که این سوال من هم هست و مشکل من هم هست اگه بهش کمک کنی به منم کمک کردی ولی خب این جوابش بود. 

خوشحالم که توی این انجمن از این خبرا نیست و از این جوابا نمیشنویم. ولی آخه چرا تاپیکی که به نظر یه مدیر یه ذره ابتدایی هست نباید جواب داده بشه؟؟؟ اون کاربر چه گناهی کرده که چون یه سوال اولیه داره نباید جواب بگیره؟ خب این مشکل رو فقط اطلسه که حل میکنه. اگه این اطلس رو داشته باشیم، بعد به صورت تاپیکهای مهم اونا رو دربیاریم، دیگه همه بهشون مراجعه میکنن و مشکلاتشون رو خودشون حل میکنن و دیگه فقط برای مشکلات حرفه ای تر و خاص تر تاپیک زده میشه. به خدا من امروز دو تا تاپیک رو جواب دادم که هر دو در مورد محصول متغییر در ووکامرس سوال کرده بودن، یکیشون هم بیچاره نوشته بود که من اون تاپیک رو خوندم ولی این سوال رو دارم. البته سوالش هم دوباره همونی بود که توی اون تاپیک خونده بود ولی من بازم تصمیم گرفتم راهنماییش کنم. 

اگه اطلس باشه اینطور نمیشه. 

بعد من یه مسئله دیگه ای که خیلی میبینم در راستای همین بحث ها، تاپیک هایی هست که در مکانهای نامربوط زده میشه. یا تبلیغات میکنن برای محصولات و سایت خودشون در بخشهایی که اصلا مربوط به این کار نیست. من از آقا مرتضی عزیز در مورد قوانین آدرس خواستم ولی خب خودم بعد پیداشون کردم، بهتره که توی یه بخش رنگ اینا تغییر کنه که جلب توجه کنه و اول همه اینا رو بخونن بعد اقدام به پست کردن بکنن. مثلا بخش بحث آزاد فکر میکنم دیگه نباید در مورد وردپرس باشه ولی خب نصف مسائلی که اونجا مطرح میشه همش در مورد وردپرس و ووکامرسه. 

من اصلا قصد دخالت ندارم، فقط دوست دارم اینجا با این همه خوبی و جو دوستانه ای که داره یه مقدار جدی تر باشه. دوست دارم مفید واقع بشم و از تجربیاتم در اختیار شما بزارم. امیدوارم اگه احساس میکنین من دخالت میکنم منو ببخشید. خصوصا آقا مرتضی داداش گلم.

من از همین امشب شروع میکنم و دومین آموزش خودم رو میزارم اینجا. امیدوارم همه دست به دست هم بدیم هر چه زودتر و این اطلس رو درست کنیم. اگه در مورد ساختارش هم میخواین بدونین باهم همینجا صحبت میکنیم و من بیشتر توضیح میدم.

ارداتمند همه شما 

خواهر بزرگ شما 

الهام

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار پیشنهاد خوبی هست، ممنونم از شما

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، کیمیا وردپرس گفته است :

بسیار پیشنهاد خوبی هست، ممنونم از شما

شما خودت پیشنهادی نداری دوست من؟ فکر میکنی چه چیزهایی نیازه ؟ خودت الان دنبال روش اضافه کردن ویژگیهای محصول میگشتی، آموزشش رو من دیروز گذاشتم، راضی بودی؟ کیفیتش چطور بود؟

دوست داری چطور آموزشها و تاپیکهایی رو در انجمن ببینی؟ چه مشکلاتی هست که یه کاربر مثل شما دنبال راه حلش میگرده؟

این نکته ها رو مطرح کنی ما هم میدونیم که اطلسمونو از کجا شروع کنیم. 

امروز آموزش نصب فونت میزارم ، هم نصب فونت های معمولی و هم فونت های لایسنس داری مثل ایران سنس :)

دوستان منتظر پیشنهادات شما هستیم. اینجا تاپیک شماست، صحبت کنید! منم یه کاربر هستم مثل شما و حرفم رو میزنم. شما چطور؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

خیلی خوشحال شدم این بحث مطرح شده. من خودم هم قبلا تو فکر همچین چیزی بودم. فکر کنم یکی دو بار هم به @Morteza گفته بودم ولی چون فرصت نشد و همه درگیر بودیم استارت نخورد. 

تو حوزه ووکامرس خیلی خلا آموزش و منبع فارسی وجود داره. حرکت بسیار عالی خواهد شد اگه یه منبع منظم حداقل برای ووکامرس داشته باشیم.

من پیشنهادم اینه که ووکامرس شروع کنیم. هر چقدر هم ناقص باشه به نظرم استارتش اگه بخوره کم کم تکمیلش می کنیم. فکر می کنم خیلی از بچه های این انجمن اهل مشارکت باشن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام به همه

خیلی خوشحال شدم این بحث مطرح شده. من خودم هم قبلا تو فکر همچین چیزی بودم. فکر کنم یکی دو بار هم به @Morteza گفته بودم ولی چون فرصت نشد و همه درگیر بودیم استارت نخورد. 

تو حوزه ووکامرس خیلی خلا آموزش و منبع فارسی وجود داره. حرکت بسیار عالی خواهد شد اگه یه منبع منظم حداقل برای ووکامرس داشته باشیم.

من پیشنهادم اینه که ووکامرس شروع کنیم. هر چقدر هم ناقص باشه به نظرم استارتش اگه بخوره کم کم تکمیلش می کنیم. فکر می کنم خیلی از بچه های این انجمن اهل مشارکت باشن.

به به جناب آقای مهدوی کهنه کار، 

از آشناییتون خوشوقتم. :) 

کاملا درست میفرمایید، به نظرم باید شروع کنیم و از مشارکت بچه ها استفاده کنیم چرا که مشارکت یعنی فرهنگ پست مدرن، چیزی که متاسفانه تو مملکت ما خیلی کمرنگه. من کاره ای نیستم که چیزی رو اعلام کنم و فقط مطرح کننده این مسئله هستم. اگه اجازه بدن آقا مرتضی، من و یکی از بچه های حرفه ای مدیریت این پروژه رو بدست بگیریم و شروع کنیم برای اطلس ووکامرس و از بچه های داوطلب هم کمک بگیریم. 

هر زمان آقا مرتضی اراده کنن من پایه هستم که شروع کنیم. اصلا قصد دخالت هم ندارم فقط میخوام یه کمکی کرده باشم و مفید واقع شده باشم. اگر آقا مرتضی اجازه بدن من میگم چیکار کنیم. 

آقا مرتضی شروع کنیم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری