رفتن به مطلب

ارور هنگام ادیت برگه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلاممن از افزونه yith برای فرم سازم استفاده میکنم که باهاش به مشکل برخوردم. به همین دلیل افزونه های دیگه ای رو نصب کردم. وقتی این افزونه ها فعال بودن نمیتونستم وارد صفحه ویرایش برگه ها بشم. بعد غیر فعال کردم افزونه های فرم ساز رو و مشکل حل شد. حالا باز بدون اینکه اون افزونه ها فعال باشن باز هم نمیتونم وارد صفحه ویرایش بشم و اگه بعد از کلی تلاش وارد بشم نمیتونم از visual composer  استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

متن ارور:

This page isn’t working

lotusgall.ir is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500
لینک به ارسال

من نمیدونم به تنظیماتش دستی زدی یا نه. 

برو توی تنظیماتش و اونجا میبینی که همه ی گذینه هاش رو فعال کرده که مثلا هم پست ویرایش کنه، هم محصول ویرایش کنه، هم برگه ویرایش کنه و و و و 

حالا شما تنها ویرایش برگه رو فعال نگه دار و بقیه رو بیخیال شو.

ببین با این روش کارت راه می افته یا نه

از افزونه ی synchi یا yellow pencil  هم بد نیست اگه استفاده کنی. توی افزونه هات سرچ کن تو دیتا بیس خود وردپرس این افزونه ها رو طوری که با ورژن وردپرس شما هم سازگار باشه بهت میده.

حالا راه اول رو امتحان کن اگه نشد یه کار دیگه برات میکنم. ولی مطمئنم که از تنظیماتشه

لینک به ارسال

مشکل از افزونه مورد استفاده است شاید. اگه افزونه رو غیر فعال کردین و یا پاک باز همچین مشکلی دارین کش وردپرس خود را خالی کنید( اگه از افزونه کش استفاده میکنید و همینطور کش مرورگر) و دوباره تست کنید.

لینک به ارسال

راستش منم با همین افزونه همین مشکل رو داشتم، یه سری تیک ها رو از تو گذینه هاش برداشتم و فقط ادیت برگه رو گذاشتم و جواب داد. البته شما راست میگی ، افزونه ای که این بلا رو سر سایت میاره دو حالت داره:

1- یا مشکل داره

2- یا نسخش با وردپرس شما سازگاری نداره

که در صورت دوم میشه با همین کلکی که من میگم ازش استفاده کرد، 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...