• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
PareKhat

مشکل در صفحه ی اصلی و ابتدای کار

25 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

من کاربر تازه کار و بی تجربه وردپرس هستم 1 ساعت پیش به این جمع پیوستم بعد از 7 سال وبلاگ نویسی.

کسی نبود کمکم کنه خودم نصب کردم وردپرس رو اما نمیدونم کجای کار اشتباه کردم که وقتی سایت رو باز میکنم صفحه اول به این شکل میاد و من نمیتونم وارد پنل کاربریم بشم.

www.YoungWeb.ir

اگه دوستان کمکم کنن و راهنماییم کنن ممنون میشم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان.

من کاربر تازه کار و بی تجربه وردپرس هستم 1 ساعت پیش به این جمع پیوستم بعد از 7 سال وبلاگ نویسی.

کسی نبود کمکم کنه خودم نصب کردم وردپرس رو اما نمیدونم کجای کار اشتباه کردم که وقتی سایت رو باز میکنم صفحه اول به این شکل میاد و من نمیتونم وارد پنل کاربریم بشم.

www.YoungWeb.ir

اگه دوستان کمکم کنن و راهنماییم کنن ممنون میشم.

سلام داداش شناختی ؟

خب ورودت رو به وردپرسی ها تبریک میگم !

اول این که با فونت و سایز پیشفرض بنویس الان مدیرا بهت گیر میدن !

دوم اینکه مشکلت از بد نشون دادن قالبت هست یا اینکه نمیتونی وارد پنل یا پیشخان وردپرس بشی ؟ ( مدیریت سایت ؟)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام داداش.بله خوبم شناختم.

آقا یه نگاه بنداز من تو پنل مدیریت هستم اما نمیتونم از نوار ابزار بالای سایت وردپرسیم وارد بخش تنظیمات بشم و قالب بهم ریختس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان شما وردپرستونو در فولدری به نام وردپرس نصب کردید یا روی روت یا هر دو؟

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی وردپرس بود اما وقتی ادرس یات رو میزنم صفحه اصلی نمیومد برای همین موو کردم روی روت

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی این کارو کردید، وردپرس رو دوباره نصب کردید و دیتابیس جدید بهش اختصاص دادید یا صرفاً منتقل کردید؟

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما بعد از نصب وردپرس روی دایرکتوری wordpress اونرو به روت بردید

اول دسترسی فایل .htaccess را روی روت سایت به 666 تغییر بدید و بعد

به شاخه ی تنظیمات برید و در بخش تنظیمات اصلی آدرس وردپرس و وبلاگ را از

http://youngweb.ir/wordpress

به

http://youngweb.ir

تغییر بدید

در نهایت دسترسی .htaccess را به 444 برگردونید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما بعد از نصب وردپرس روی دایرکتوری wordpress اونرو به روت بردید

اول دسترسی فایل .htaccess را روی روت سایت به 666 تغییر بدید و بعد

به شاخه ی تنظیمات برید و در بخش تنظیمات اصلی آدرس وردپرس و وبلاگ را از

http://youngweb.ir/wordpress

به

http://youngweb.ir

تغییر بدید

در نهایت دسترسی .htaccess را به 444 برگردونید

ممنونم از لطفتون.دقیقا مشکل سایتم همینه.اما متاسفانه این بخش هایی رو که گفتین پیدا نکردم.

میشه بگین این فایل ها کجا هست که من تغییرشون بدم.

فایل روت کجا هستش.

خیلی لطف میکنین استاد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور از روت، فایل نیست - منظور شاخه اصلی دامنتونه: public_html

فایل htaccess با یه نقطه (دات) در اولش هم توی همین روت قرار داره

منظور از دسترسی هم یعنی file attributes که با کلیک راست روی هر فایل یه شل باز میشه و از اون شل میتونید این گزینه رو انتخاب کنید و مقادیرشو تغییر بدید (البته در نرم افزارهای ftp) - اما اگر از طریق پنل هاستتون اقدام می کنید که اونجا ساز و کار خودشو داره

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق پنل هاست میشه توضیح بدین؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2 روش تغییر دادن سطح دسترسی در سی پنل:

در سی پنل وارد File Manager شوید.

روش 1- پوشه مورد نظر را انتخاب کنید و در قسمت بالا Change Permissions را انتخاب كنيد و دسترسی مورد نظر را تنظيم كنيد.

روش2- برروی سطح دسترسی فایل/پوشه مورد نظر دبل کلیک کرده و مطابق تصویر در قسمت 1 سطح دسترسی مورد نظر را وارد کنید

و در قسمت 2 بروی ذخیره کلیک کنید.

تصویر

http://upload.tehran98.com/img1/r0sb40miaznvla7078e6.png

منبع

http://woc.ir/Thread-سطح-دسترسی-Permissions

* البته در منبع نیز نویسنده خودم هستم.....

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2 روش تغییر دادن سطح دسترسی در سی پنل:

در سی پنل وارد File Manager شوید.

روش 1- پوشه مورد نظر را انتخاب کنید و در قسمت بالا Change Permissions را انتخاب كنيد و دسترسی مورد نظر را تنظيم كنيد.

روش2- برروی سطح دسترسی فایل/پوشه مورد نظر دبل کلیک کرده و مطابق تصویر در قسمت 1 سطح دسترسی مورد نظر را وارد کنید

و در قسمت 2 بروی ذخیره کلیک کنید.

تصویر

http://upload.tehran...znvla7078e6.png

منبع

http://woc.ir/Thread...رسی-Permissions

* البته در منبع نیز نویسنده خودم هستم.....

ممنونم ولی من چیزی متوجه نشدم.

این فایل رو از کجا پیداکنم؟

ممکنه از اول کامل تاپیک رو بخونید و بعد کامل راهنماییم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما سی پنل دارید؟

موقع باز کردن فایل منیجیر تیک نمایش فایلهای مخفی رو بزنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دارم.داخل صفحه اول هستش؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنظیمات اصلی آدرس وردپرس

این کجاست؟

مرحله قبل رو به لطف شما انجام دادم حالا آدرس رو از کدوم بخش باید پیدا کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور

تنظیمات>>تنظیمات همگانی است.

http://site.dom/wp-admin/options-general.php

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم.مشکلم که حل نشد اما از همه کلی چیز یاد گرفتم.خیلی متشکرم.

در آخر مجبور شدم از اول نصب کنم :rolleyes:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم.مشکلم که حل نشد اما از همه کلی چیز یاد گرفتم.خیلی متشکرم.

در آخر مجبور شدم از اول نصب کنم :rolleyes:

یعنی زحمتهای دوستان نتیجه ای نداشت. می بایستی با دقت خوانده و عمل می کردید. خوب من این روش را امتحان کردم و جواب گرفتم. بعد از لاگین شدن درسته نوار ابزار بالا براتون نشون داده نمی شد اما اگر به آدرس زیر می رفتید می توانستید به پیشخوان وارد شوید . بعد از ورود به پیشخوان پوسته ها و خود وردپرس را راه اندازی مجدد می کردید.

http://yourdomin.com/wp-admin/index.php

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی زحمتهای دوستان نتیجه ای نداشت. می بایستی با دقت خوانده و عمل می کردید. خوب من این روش را امتحان کردم و جواب گرفتم. بعد از لاگین شدن درسته نوار ابزار بالا براتون نشون داده نمی شد اما اگر به آدرس زیر می رفتید می توانستید به پیشخوان وارد شوید . بعد از ورود به پیشخوان پوسته ها و خود وردپرس را راه اندازی مجدد می کردید.

http://yourdomin.com...admin/index.php

ممنون از لطفتون و قضاوت عادلانتون.خوشحالم که با طرح این تاپیک و الطاف دوستاد نتیجه گرفتین و خیلی خوشحالم که ضعف بینایی و عصبی بنده رو هم کشف کردید که به پزشک معالج مراجعه کنم.

اما خدمت حضرت عالی عارضم که من اصلا مشکلم این حرفا نیست.گفتم تازه کارم منظورم این بود که با وردپرس خودم تازه شروع به کار کردم از نظر نصب فنی.من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و مدیر فضای سایبری کانون فرهنگی دانشگاه آزاد قزوین.

عزیزم انقدری بلدم که بدونم لینک رابط دیتا بر مبنای فضای بستر پایه همون کاری رو میکنه که دکمه ی ارجا انجام میده.

مشکل این بود که وارد پنل میشد و نوار شکل میگرفت اما هیچ کدوم از بخش ها نمایش داده نمیشد.

بعد از نصب دوباره هم متوجه اشکال کار شدم و علت اون هم حذف یکی از فایل های اصلی سیستم بود که رابط کاربری رو به بیس اصلی وصل میکرد.

بازهم از دوستان طلب بخشش دارم.اگه خسارتی باید بپردازم جناب عباسی بفرماید شماره حساب بدین من واریز میکنم.

برای این که خودم رو تنبیه کنم سیستم وردپرس رو برای همیشه کنار میزارم و به جوملا رو میارم با این که انجمن قوی نداره اما سعی در تخریب شخصیت کسی ندارند.

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از لطفتون و قضاوت عادلانتون.خوشحالم که با طرح این تاپیک و الطاف دوستاد نتیجه گرفتین و خیلی خوشحالم که ضعف بینایی و عصبی بنده رو هم کشف کردید که به پزشک معالج مراجعه کنم.

اما خدمت حضرت عالی عارضم که من اصلا مشکلم این حرفا نیست.گفتم تازه کارم منظورم این بود که با وردپرس خودم تازه شروع به کار کردم از نظر نصب فنی.من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و مدیر فضای سایبری کانون فرهنگی دانشگاه آزاد قزوین.

عزیزم انقدری بلدم که بدونم لینک رابط دیتا بر مبنای فضای بستر پایه همون کاری رو میکنه که دکمه ی ارجا انجام میده.

مشکل این بود که وارد پنل میشد و نوار شکل میگرفت اما هیچ کدوم از بخش ها نمایش داده نمیشد.

بعد از نصب دوباره هم متوجه اشکال کار شدم و علت اون هم حذف یکی از فایل های اصلی سیستم بود که رابط کاربری رو به بیس اصلی وصل میکرد.

بازهم از دوستان طلب بخشش دارم.اگه خسارتی باید بپردازم جناب عباسی بفرماید شماره حساب بدین من واریز میکنم.

برای این که خودم رو تنبیه کنم سیستم وردپرس رو برای همیشه کنار میزارم و به جوملا رو میارم با این که انجمن قوی نداره اما سعی در تخریب شخصیت کسی ندارند.

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

لازم نیست خودتون رو تنبیه کنید.... شما یک سوال کردید و چند جواب گرفتید دیگه تنبیه نداره.....

پیشنهاد میکنم وردپرس رو انتخاب کنید بجای جوملا.....

*اگر براحتی کنار بکشید توی جوملا هم کم میارید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

یک کم خویشتن دار تر باشید باور کنید هیچکدام ما مقصر اشتباه نصب شما نبودیم و هدف همه دوستان صرفا کمک کردنه

اگر کوتاهی شده من عذر می خوام

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از همه.

ببخشید زیاد حرف زدم.

یا علی.

خداحافظ...

یا علی گفتید و حداقل باید مثل او حق را می گفتید! .

اینجا من هم مثل شما یک کاربر هستم و هر کدام یک شخصیت و شغلی در جامعه داریم که ممکن هست خیلی هم با درجات بالا باشد. اما اینجا کاربر وردپرس پارسی هستیم .

حرفهای من به هیچ وجه نتیجه ای که شما را می خواستید را نمی داد. یک مشکلی حل نشده است . در این حالت یا بقیه کاربران اینجا کمک خوبی به شما نکرده اند یا شما به هر دلیلی نتوانستید راهنمایی های دوستان را اعمال کنید .

شما می بایستی در این کار پشتکار به خرج می دادید و موضوع را تا حل نشده ول نمی کردید.

برای بقیه صحبتهای شما به خاطر حفظ نظم انجمن جوابی ندارم.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

PareKhat عزیز

من تخریب شخصیتی در جمله های ایشون ندیدم.

احتمالاً فشار کاری زیادی روی شما بوده که این برداشتو کردید و در این انجمن هیچکس قصد توهین و تحقیر کسی را ندارد و اجازه این کار را هم نخواهیم داد.

در این انجمن کسی به کسی برتری نداره همه دوست و همکاریم!

دوست عزیز منم هم رشته خودتم و همه سعی در همراهی و کمک به پیشرفت جامعه وردپرسی و طراحی وب و رفع مشکلات هم هستیم.

با اینکه خودتون از انجمن جوملا انتقاد کردید ولی این تاپیک هم مطالعه کنید و شما مختارید هر سیستمی خواستید انتخاب کنید.

امیدوارم با صبر و تأمل بیشتری پیگیر مشکلاتتون باشید.

موفق باشید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من پوزش دارم از همه.ببخشید.لیاقت استفاده از انجمن رو نداشتم.

جناب عباسی ممنونم از لطفون این آیدی منه:Ali_PareKhat اگه بحثی هست بفرمایید با کمال میل میشنوم.

جناب استاد خیلی خیلی شرمندم بنده محو شخصیت متعالی شما شدم حیلی لطف کردین از این که با شما لحظه ای هم صحبت شدم خدارو شاکرم.

اسمم علیه،تیکه کلامم یا علی،عشقم علیه،امامم علیه،الگو نویسندگیم علی شریعتیه،سعی میکنم رسمم علی باشه.

توو زندگیم همیشه عدالت رو به سیاست اولویت دادم با این که به ضررم بوده و به این امر افتخار میکنم.همتون رو دوست دارم.

یا علی

سلام PareKhat عزیز من تخریب شخصیتی در جمله های ایشون ندیدم. احتمالاً فشار کاری زیادی روی شما بوده که این برداشتو کردید و در این انجمن هیچکس قصد توهین و تحقیر کسی را ندارد و اجازه این کار را هم نخواهیم داد. در این انجمن کسی به کسی برتری نداره همه دوست و همکاریم! دوست عزیز منم هم رشته خودتم و همه سعی در همراهی و کمک به پیشرفت جامعه وردپرسی و طراحی وب و رفع مشکلات هم هستیم. با اینکه خودتون از انجمن جوملا انتقاد کردید ولی این تاپیک هم مطالعه کنید و شما مختارید هر سیستمی خواستید انتخاب کنید. امیدوارم با صبر و تأمل بیشتری پیگیر مشکلاتتون باشید. موفق باشید.

به حرمت محبت شما و درک بنده با تمام سرشکستگی میمونم و یاد میگیرم.باز هم پوزش دارم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاپیک قفل میشه تا بحث خارج از عنوان تاپیک ادامه پیدا نکنه.

ممنون از دوستان و بزرگواریتان

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط amirsa
      سلام
      من محصولات متغیر رو در ووکامرس که وارد میکنم،(محصول ممکنه 2 یا 3 صفت داره که باید انتخاب بشه)
       توی فروشگاه ووکامرس بصورت حد اقل و حداکثر قیمت ها نشون داده میشه
      مثلا کالا دونوع 10 و  20 تومانی هست.صفت آ 15 تومن برای مشتری هایی که بخوان.تو فروشگاه قیمت رو بصورت 10-35 نشون میده که بیشتر از قیمت اصلی است.من میخوام همون 10 و 20 رو نشون بده
      این مشکل انرژی زیادی ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط sultansulay
      سلام خسته نباشید دوستان
      لطفا بگید کدهای کدوم قسمت رو بزارم برام تصاویر شاخص در پست ادامه مطلب رو حذف کنید
      ممنون میشم
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده
    • توسط صالح طالبی
      باسلام خدمت شما عزیزان
      بنده این تکه کد رو که در اصل افزونه نمایش آخرین های انجمن بود برای وردپرس به صورت کد در خود فانکشن قالب دراوردم:
      function ipslatest_main($query) { if ( is_home() && $query->is_main_query() ) { $db_user = 'root'; $db_name = 'ipsdb'; $db_pass = ''; $db_host = 'localhost'; $prefix = get_option('ipslatest_db_prefix'); $url = 'http://localhost/IPS'; $limit = '5'; $title = ''; $width = '300'; $direction = 'rtl'; $translations = array('عنوان','بازدید','پاسخ ها','ارسال شده به وسیله'); $db = new wpdb( $db_user, $db_pass, $db_name,$db_host ); $q = $db->get_results( 'SELECT topic_id,author_name FROM '.$prefix.'forums_posts ORDER BY pid DESC LIMIT '.$limit ); echo '<div id="ipslatest-mainTitle" style="width:'.$width.'">'.$title.$position.'</div>'; echo '<table id="ipslatestTopics" border=0 style="padding:10px;width:'.$width.'">'; echo '<tr><td class="ipslatest-row-views">'.$translations[2].'</td><td class="ipslatest-row-answers">'.$translations[1].'</td><td class="ipslatest-row-sender">'.$translations[3].'</td><td class="ipslatest-row-title">'.$translations[0].'</td> </tr>'; if (is_array($q) || is_object($q)) { foreach ($q as $key => $row) { $topicDetails = $db->get_row('SELECT title,tid,views,posts FROM '.$prefix.'forums_topics WHERE tid='.$row->topic_id); $userMemberID = $db->get_row('SELECT member_group_id FROM '.$prefix."core_members WHERE name='".$row->author_name."'"); $userShowingData = $db->get_row('SELECT prefix,suffix FROM core_groups WHERE g_id='.$userMemberID->member_group_id); echo '<tr id="ipstopic"> <td class="ipslatest-row-views-content"> <span>'.$topicDetails->views.' </span></td> <td class="ipslatest-row-answers-content"><span>'.$topicDetails->posts.'</span></td> <td id="ipslatest-row-sender-content">'.$userShowingData->prefix.$row->author_name.$userShowingData->suffix.'</td> <td class="ipsTitle"> <a rel="follow" href="'.$url.'topic/'.$topicDetails->tid.'-'.strtolower(str_replace(" ","-",$topicDetails->title)).'">'. strip_tags($topicDetails->title) .' </a> </td> </tr>'; } /*}*/ } echo '</table>'; } } به صورت خودکار خود افزونه از کد زیر برای نمایش اون در اول پست های سایت و یا در آخر پست های سایت استفاده میکنه کد ها هم به این شکله:
      add_action( 'wp', 'ipslatestMain' ); function ipslatestMain( $query ) { $position = "bottom"; if($position === "bottom") $acton = "loop_end"; elseif ($position === "top") $acton = "loop_start"; add_action($acton,"ipslatest_main"); } الان بدون هیچ مشکلی نمایش میده در پایین پست ها ولی من میخام این نمایش رو در یه قسمت دیگه از قالب انجام بدم و چجوری میتونم این فانکشن و تابع رو نمایش بدم؟؟؟
      نام افزونه هم در ضمن ipsuite-latest-topics هست و من از حالت افزونه فقط خارجش کردم و در خود قالب و فانکشن اون اوکی کردم.
      فقط مشکل اینه که نمیخام در بالای پست یا پایین پست ها نمایش بدم و میخام در جایی که خودم تعیین میکنم تابع رو نمایش بدم؟!!!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط sultansulay
      سلام دوستان عزیز خسته نباشید

ببخشید بنده یه مشکلی داشتم رنگ یکی از سایتبار های من سفید هستش و
      فکر کنم به قالب سایتم نمیاد
      چطوری باید تغیرش بدم
      sultan-music.com