• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

5 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز سلام

من امروز به یه مشکل احمقانه ای توی سایتم برخوردم که از صبح ساعت 5 دارم روش کار میکنم و هیچی جواب نداده .

الان از دیروز ساید بار فروشگاهم قفل شده و من اونو سمت راست گذاشته بودم، الان اومده سمت چپ و هر کاری هم میکنم برنمیگرده سر جاش که سمت راست باشه.

میشه یه راهنمایی بدین در این زمینه هم فکری کنیم درستش کنیم؟

پیشاپیش سپاسگذارم: :)

http://www.toranjarts.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همچین چیزی رو لابد به تنظیماتش دست زدین. وگرنه خودبه خود که نمیاد. من خودم مدیریت یک سایت رو برعهده دارم. از مرحله ساختش تا حالا . همچین مشکلاتی که شما میگین فقط کار دستکاری تو تنظیمات پوسته می باشد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، vakilp1 گفته است :

همچین چیزی رو لابد به تنظیماتش دست زدین. وگرنه خودبه خود که نمیاد. من خودم مدیریت یک سایت رو برعهده دارم. از مرحله ساختش تا حالا . همچین مشکلاتی که شما میگین فقط کار دستکاری تو تنظیمات پوسته می باشد.

کاملا درست میفرمایید. منتهی من سایتم یه مشکل اساسی داره و اون اینه که فارسی سازی و rtl خوبی نداره و یه آدم ناشی این کارو برام انجام داده و قالب رو ترجمه کرده برام. مثلا قبلا هم وقتی میخواستم ساید بازم مثلا بره سمت چپ باید تو تنظیمات میزدم که بره سمت راست. 

الان زوم هم سرخود روی قالبم بوده که یه وری کار میکنه و سمت راست و چپ رو رعایت نمیکنه و برای همین مشکل دارم باهاش. 

حالا این مهم نیست، مهم ساید باره که میخوام سمت راست باشه و سمت چپ استاک شده. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. این کد رو انتهای فایل استایل قرار بدید

.col-md-9 {
    float: left;
}
.col-md-3 {
    float: right;
}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم ***

باور کن من اسپم نمیکنم. فقط دو تا چیز میخواستم که یه ذره هم به هم ربط دارن.

درستش کردم. یه چیزی رو تو Bootstrap.rtl.css هم دستکاری کرده بودم درست شد هم اونو عوض کردم و هم کد شما رو استفاده کردم. درود

و معذرت

/این موضوع هم به خوبی و خوشی با کمک آقا پویا حل شد. این تاپیک تعطیله/

ویرایش شده در توسط مهدی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری