رفتن به مطلب

مشکل با افزونه وردپرس فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو پنل مدیریت وقتی میخوام نوشته های یک ماه خاص رو انتخاب کنم با این خطا مواجه میشم

چطوری این خطا رو برطرف کنم

با تشکر

Warning: Missing argument 2 for wpp_posts_where(), called in /home/romansar/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/admin/lists-fix.php on line 46 and defined in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 25

Fatal error: Call to a member function is_main_query() on null in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 28

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، siavashx گفته است :

سلام

تو پنل مدیریت وقتی میخوام نوشته های یک ماه خاص رو انتخاب کنم با این خطا مواجه میشم

چطوری این خطا رو برطرف کنم

با تشکر

Warning: Missing argument 2 for wpp_posts_where(), called in /home/romansar/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/admin/lists-fix.php on line 46 and defined in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 25

Fatal error: Call to a member function is_main_query() on null in /home/site/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 28

من از اساتید نیستم ولی از تجربیاتم بهت میگم.

به نظرم که باید افزونه رو برداری چون احتمال خیلی زیاد با ورژن وردپرست سازگار نیست. میتونی از توی همون بخش افزونه ها، از اون بالاش که یه سرچ بار داره جستجو کنی افزونه ی مورد نظرت رو پیدا کنی طوریکه با ورژن سایتت هم سازگار باشه. این افزونه های فارسی همشون همینطوری هستن. 

در ضمن بد نبود لینک سایتت رو میزاشتی اینجا، اینطوری بهتر میتونیم راهنماییت کنیم.

لینک به ارسال

سلام و درود

به پوشه افزونه پارسی دیت در هاستتون برید و دقیق بخوام بگم فایل زیر رو باز کنید:

/home/romansar/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/admin/lists-fix.php

سپس خط 46 فایل که به شکل

$where                     = wpp_posts_where( $where );

هست رو به شکل زیر ویرایش کنید.

$where                     = wpp_posts_where( $where, $wp_query );

و فایل رو ذخیره کنید.

لینک به ارسال

بله حل شد

در 6 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

اگر مشکلتون حل شد اعلام کنید.

چون این مورد باید گزارش بشه و توی آپدیت بعدی افزونه رفع بشه.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

به پوشه افزونه پارسی دیت در هاستتون برید و دقیق بخوام بگم فایل زیر رو باز کنید:

/home/romansar/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/admin/lists-fix.php

سپس خط 46 فایل که به شکل

$where                     = wpp_posts_where( $where );

هست رو به شکل زیر ویرایش کنید.

$where                     = wpp_posts_where( $where, $wp_query );

و فایل رو ذخیره کنید.

@Morteza و @lord_viper عزیز

لطفا مورد فوق را در آپدیت بعدی افزونه پارسی دیت رفع کنید.

با تشکر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام ببخشید در سایت من افزونه فارسی گزینه تغییر زبان سایت رو که فعال میکنم در صفحه اصلی یکسری از تصاویر رو نشون نمیده ولی وقتی غیر فعال میکنم درست میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چه کاری انجام بدم تا این مشکل رفع بشود

با تشکر

آدرس سایت هم stubook.cf

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، hamedgh1373 گفته است :

سلام ببخشید در سایت من افزونه فارسی گزینه تغییر زبان سایت رو که فعال میکنم در صفحه اصلی یکسری از تصاویر رو نشون نمیده ولی وقتی غیر فعال میکنم درست میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چه کاری انجام بدم تا این مشکل رفع بشود

با تشکر

آدرس سایت هم stubook.cf

مشکل ی و ک عربی داری.

از افزونه وردپرس فارسی یا پارسی دیت استفاده نکن.

اگرم میکنی اون بخشی که میگه داخل آدرس ها ی و ک عربی رو فارسی کنم خاموش کن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...