رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز سلام علیکم

من در شرف نصب قالب جدیدی روی سایتم هستم و قبل از نصب کردن قالب میخوام بک آپ بگیرم و این اولین باریه که توی وردپرس خیال دارم خودم تنهایی این کارو بکنم. WP clone رو برادرم پیشنهاد داد ولی خب خودش رو پیدا نکردم، الان یکی دیگه نصب کردم که اسمش WPbackitup هست و همش به فایل های آپلود شده که میرسه ارور میده. ولی خب من فایل خاصی روی هاست سایتم آپلود نکردم و سایت آپلودی هام جداس.

راهنماییم کنین و یه افزونه ای برای بک آپ بهم پیشنهاد بدین که راحت باهاش بک آپ بگیرم هم از سایت و هم از دیتابیس.

با سپاس فراوان

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

دوستان عزیز سلام علیکم

من در شرف نصب قالب جدیدی روی سایتم هستم و قبل از نصب کردن قالب میخوام بک آپ بگیرم و این اولین باریه که توی وردپرس خیال دارم خودم تنهایی این کارو بکنم. WP clone رو برادرم پیشنهاد داد ولی خب خودش رو پیدا نکردم، الان یکی دیگه نصب کردم که اسمش WPbackitup هست و همش به فایل های آپلود شده که میرسه ارور میده. ولی خب من فایل خاصی روی هاست سایتم آپلود نکردم و سایت آپلودی هام جداس.

راهنماییم کنین و یه افزونه ای برای بک آپ بهم پیشنهاد بدین که راحت باهاش بک آپ بگیرم هم از سایت و هم از دیتابیس.

با سپاس فراوان

چرا از داخل پنل هاست انجام نمیدین که راحتر و احتمالا امن تره؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

چرا از داخل پنل هاست انجام نمیدین که راحتر و احتمالا امن تره؟

راستش همین کارم کردم، داداشم منو ترسونده بود که حتما باید یه افزونه دانلود کنم و از طریق اون بک آپ بگیرم . الان یه افزونه نصب کردم از اون طریق یکی گرفتم و از طریق پنل هاست هم الان دارم این کارو میکنم. 

ممنونم از توجهت :)

لینک به ارسال

ببخشید دوباره پست میکنم، از هاست دانلود هم لازمه بک آپ بگیرم؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

ببخشید دوباره پست میکنم، از هاست دانلود هم لازمه بک آپ بگیرم؟

اره بگیر چون قالب جدید احتمالا تصاویر شاخص جدیدی ایجاد می کنه  و اگر منصرف شدی از تغییر قالب، به راحتی به جا اینکه اضافه هارو حذف کنی بکاپ برگردونی

گرفتنش که ضرر نداره ;)

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، 4M!R گفته است :

اره بگیر چون قالب جدید احتمالا تصاویر شاخص جدیدی ایجاد می کنه  و اگر منصرف شدی از تغییر قالب، به راحتی به جا اینکه اضافه هارو حذف کنی بکاپ برگردونی

گرفتنش که ضرر نداره ;)

دمت گرم داداش الان همین کارو میکنم. فقط یه چیزی ، من مدتیه از این کارا نکردم. الان فکر میکنم یه هفت هشت دقیقه ای هست دارم بک آپ میگیرم یه Fullbackup از توی سی پنل. باید اینقدر طول بکشه؟ اشکالی نداره؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

دمت گرم داداش الان همین کارو میکنم. فقط یه چیزی ، من مدتیه از این کارا نکردم. الان فکر میکنم یه هفت هشت دقیقه ای هست دارم بک آپ میگیرم یه Fullbackup از توی سی پنل. باید اینقدر طول بکشه؟ اشکالی نداره؟

مدت زمان بکاپ بستگی به حجم فایل ها و دیتابیس داره  و میزان درگیری منابع سرور برای بکاپ گیری 

لینک به ارسال

من یه فروشگاه دارم روی این سایت و هاست دانلودم هم با SSL  متصله به این هاستم، احتمالا من چون زدم Fullbackup الان داره از مادر بزرگ پدربزرگ هاستم هم بک آپ میگیره. خداییش تو فروشگاه بابت هر محصولی گاهی ده تا عکس هم داشتم. احتمالا واسه همینه طول کشیده. 

لینک به ارسال

سلام

سوال بنده اینجاست که شما میخواید قالب تغییر بدید بک آپ به چه دردتون میخوره ؟

اگر قالب مثلاً بخواد یه تصویر شاخص اوکی کنه ، به تصویر شاخص هایی که مربوط به قالب قبلی هستش اضافه میشه ، قرار نیست چیزی از هاست شما کم یا زیاد بشه...

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

سوال بنده اینجاست که شما میخواید قالب تغییر بدید بک آپ به چه دردتون میخوره ؟

اگر قالب مثلاً بخواد یه تصویر شاخص اوکی کنه ، به تصویر شاخص هایی که مربوط به قالب قبلی هستش اضافه میشه ، قرار نیست چیزی از هاست شما کم یا زیاد بشه...

راستش من تا همین دیشب به فرمان داداش بودم، ولی الان خودم دارم همه ی کارهامو میکنم. شما راست میگی بک آپ نمیخواد ولی داداشم دیشب به من گفت که بک آپ بگیرم که اگه خراب کردم برگردم به حالت اول، که به قول شما من که میخوام قالب رو عوض کنم بک آپ به دردم نمیخوره. الانم نمیدونم چرا فایل اصلا روی هاستم آپلود نمیشه و منتظرم تا مشکل برطرف بشه قالب رو بریزم قال قضیه رو به عبارتی بکنم بره . هر کی ندونه شما میدونی من چقدر این قالب رو دوست دارم. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...