رفتن به مطلب

نمایش آخرین مطلب هر دسته در قسمت فهرستها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست من

شما اگر برای هر دسته یک برگه دارید بهتره که هر برگه رو جدا ویرایش کنید. اگر Visual Composer دارید که عالیه. میتونید یه Post Grid  هر جای صفحه که میخواید ایجاد کنید و اینطوری آخرین پستهای هر دسته رو نشون بدین.

اگر Visual Composer  هم دارید که از خودش گذینه ی Grid Builder رو انتخاب کنید و این کارو به راحتی برای هر برگه یا هر دسته انجام بدید.

مشکلی بود در خدمتم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

سلام دوست من

شما اگر برای هر دسته یک برگه دارید بهتره که هر برگه رو جدا ویرایش کنید. اگر Visual Composer دارید که عالیه. میتونید یه Post Grid  هر جای صفحه که میخواید ایجاد کنید و اینطوری آخرین پستهای هر دسته رو نشون بدین.

اگر Visual Composer  هم دارید که از خودش گذینه ی Grid Builder رو انتخاب کنید و این کارو به راحتی برای هر برگه یا هر دسته انجام بدید.

مشکلی بود در خدمتم

دوست عزیز ، در این حد اطلاعات دارم .

فکر کنم منظورم رو درست انتقال ندادم .

در سایتی که عکس رو قرار دادم به این صورت هست که با رفتن موس بر روی موضوعات فهرست ، آخرین مطالب از اون دسته رو نشون میده .

البته این رو هم میدونم که با یک پلاگین میشه اینکار رو انجام داد ، ولی اسم اون پلاگین رو علی رغم جستجوهایی که داشتم یافت نکردم .

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، yasweb گفته است :

دوست عزیز ، در این حد اطلاعات دارم .

فکر کنم منظورم رو درست انتقال ندادم .

در سایتی که عکس رو قرار دادم به این صورت هست که با رفتن موس بر روی موضوعات فهرست ، آخرین مطالب از اون دسته رو نشون میده .

البته این رو هم میدونم که با یک پلاگین میشه اینکار رو انجام داد ، ولی اسم اون پلاگین رو علی رغم جستجوهایی که داشتم یافت نکردم .

من که نگفتم شما اطلاعات ندارید. اون عکسی که شما نشون دادید و گذاشتید جوابش اون چیزیه که من گفتم. حالا اون چیزی که شما میخواین بله یه افزونه هست که منم متاسفانه نمیدونم چیه ولی الان میگردم و براتون پیداش میکنم. 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

من که نگفتم شما اطلاعات ندارید. اون عکسی که شما نشون دادید و گذاشتید جوابش اون چیزیه که من گفتم. حالا اون چیزی که شما میخواین بله یه افزونه هست که منم متاسفانه نمیدونم چیه ولی الان میگردم و براتون پیداش میکنم. 

دوست عزیز ، بنده قصد جسارت نداشتم .

همین که محبت کردید و پاسخ دادی ، ازتون تشکر میکنم .

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، yasweb گفته است :

دوست عزیز ، بنده قصد جسارت نداشتم .

همین که محبت کردید و پاسخ دادی ، ازتون تشکر میکنم .

خواهش میکنم دوست من، منم نمیخواستم تاپیک شما رو منحرف کنم، خودتون قضاوت کنین تو عکس و نوشته ی شما هیچی توضیح داده نشده بود که نشانگر ماوس که روش قرار میگیره آخرین پستها رو نشون میده. 

الانم اشکال نداره پیداش میکنم. مگه میشه چیزی باشه من نتونم پیداش کنم؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، yasweb گفته است :

بله درسته ، عکسش ابهام داره .

ممنون میشم در صورتی که اسم پلاگین رو پیدا کردید اطلاع بدید .

فکر میکنم اون چیزی که شما میخواین اسمش هست Ubergrid که کارش درست کردن گرید هایی مثل اینیه که تو عکس شما نشون داده میشه، یکی از ویژگیهاش اینه که پستهای هر گروه و دسته رو به شما نشون میده به هر شکلی که بخواین. راستش من توی یه وبسایت دیگه پیداش کردم ولی ممکنه اینجا مانعی باشه که بفرستم. الان با پیام خصوصی براتون لینکشو میدم. در ضمن میتونید از کنترل پنل مدیریت هم این افزونه رو سرچ کنید. منتهی اول مطمئن بشید. من که فکر میکنم خودشه. 

لینک به ارسال

شما الان لینک سایت رو برام پیام خصوصی کردین و من دیدم که این یه افزونه ی مگامنوی سادس که با سلیقه ی فراوان درست شده. 

برای درست کردن این منو اول مگامنو نصب میکنید بعد شروع میکنید گرید آخرین پستهای هر گروه رو توی ستونها و یا ردیف های منو جای میدین. درست مثل سایت من که این کارو با آخرین پستهای وبلاگ کردم توی صفحه اصلی. یعنی توی مگامنو یه Grid قرار میدین. من با مگامنو زیاد کار نکردم ولی تا اونجا که میدونم صفحه صفحه قابل ادیته و شما میتونین با مثلا Visual composer این Grid رو بهش اضافه کنید. خودتون هم تعیین میکنید که چند تا عکس یا پست رو نشون بده. 

شما از مگامنوی ubermenu استفاده کنید، فکر میکنم مشکلتون حل میشه. اگه خواستین منم کمک میکنم ایشالا درستش کنیم.

هستم در خدمتتون :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...