• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Mr-Tarah.ir

description و meta keyword این صفحه درسته؟

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

امکانش هست برای تست این صفحه رو نگاه کنید و نظرتون رو در مورد سئوش بدید؟

http://btmco24.com/product/ترمومتر-لیزری-تفنگی-mit-220/

تعداد description و meta keyword زیاد یا کم نیست؟ مخصوصا description ؟  چون صفحه محصولم خودش description داره، نیازی هست description کلی سایت هم نمایش داده بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست من، 

خوبه! فقط یه مسئله میمونه که به منم گفتن. برچسب هات زیاد نباشه چون گوگل امتیاز منفی میده. الان کافی و عالی هست.

ولی دقت کن که توضیحات و متا کیوردت باید سبز بشن تا اوکی باشه. اصولا توضیحات محصولاتت باید هر کدوم 300 کلمه بشن و عنوان پستت برای metakeword کافیه. توضیحات متا هم باید تا حدی بنویسی که خط سبز بشه و به آخر نزدیک بشه.

توضیحاتت هم هر چه زیاد تر بهتر. مشکلی نداره. خیلی هم عالی :)

موفق باشی

ویرایش شده در توسط ToranjArts
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، download4you گفته است :

سلام به همه دوستان

امکانش هست برای تست این صفحه رو نگاه کنید و نظرتون رو در مورد سئوش بدید؟

http://btmco24.com/product/ترمومتر-لیزری-تفنگی-mit-220/

تعداد description و meta keyword زیاد یا کم نیست؟ مخصوصا description ؟  چون صفحه محصولم خودش description داره، نیازی هست description کلی سایت هم نمایش داده بشه؟

این رو داشتم یهو یادم اومد، این تقدیم به شما دوست من

مطالعش کن میتونی با سئو پرواز کنی به فضا

seo-book.pdf

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا سورس این صفحه رو نگاه کنید :
btmco24.com/product/ph-متر-قلمی-marmonix-mph-50/
یک سری کدهای meta در صفحه به صورت پیشفرض قرار داره، منم افزونه سئو نصب کردم و اونم یک سری از این کدها رو درج کرده
کد ثابت <meta name="description" itemprop="description" content در تمامی صفحات وجود داره و به صورت ثابت توضیحات اصلی سایت رو نمایش میده، از طرفی هم پلاگین سئوی من ، کدی مثل <meta name="description" content= رو اضافه کرده که توضیحات محصولم رو نشون میده
حالا سوال اصلیم اینه که آیا این کدها تداخل ایجاد نمی کنند؟ یعنی چون کد پیشفرض قالب اول هست، از طرف گوگل اول اون ایندکس نمیشه و توضیح اصلی محصول نادیده گرفته نمیشه؟
به نظرتون حذف بشه بهتر نیست؟
باتشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همچین کدی رو دارم و مشکلی ایجاد نکرده، منتهی من یه کاری کردم، هی خودم ویرایش کردم و دستی کلمات کلیدی مهم رو اضافه کردم. یه کار بد هم کردم و اون اینکه تعداد برچسبهام زیاده و الان باید کمشون کنم.

حالا بحث ما مشکل ساز بودن این کد هست، نه مشکلی نیست، شما خودت مدام دستی به سر و گوش سئوت بکش هیچی جلوی ایندکس شدن رو نمیگیره. از اونجایی هم که شما فروشگاه داری تک تک محصولاتت رو ویرایش کن و سئو ی اونا رو رسیدگی کن. من همین کارو میکنم و الان سایتم چهارم هست بعد از یک ماه گذشتن از تاسیسش.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری