4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
من یه افزونه نصب کردم بنام importer csv تو یه مرحله گیر افتادم باید تو این مرحله که عکس رو میفرستم کانتینیو فعال بشه اما نمیشه. تمام افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد. نمیدونم دیگه چیکار کنم. حتما لازم دارم که این افزونه راه بیوفته و این آپلود انجام بشه و به مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنین ممنونم.

222221111111.JPG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، rahgozar_90@yahoo.com گفته است :

سلام
من یه افزونه نصب کردم بنام importer csv تو یه مرحله گیر افتادم باید تو این مرحله که عکس رو میفرستم کانتینیو فعال بشه اما نمیشه. تمام افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد. نمیدونم دیگه چیکار کنم. حتما لازم دارم که این افزونه راه بیوفته و این آپلود انجام بشه و به مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنین ممنونم.

222221111111.JPG

ببین دوستم، با غیر فعال کردن افزونه های دیگه مشکل شما اینجا حل نمیشه. مسئله اینه که آیا شما ورژنی از این افزونه رو دانلود کردید و نصب کردید که با ورژن وردپرس شما سازگار هست یا نه. ترجیحا افزونه رو غیر فعال کنید و توی افزونه های خود وردپرس سرچش کنید و ورژن هماهنگ با ورژن وردپرستون رو دانلود کرده و فعال کنید. من فکر میکنم مشکل اینجاست. 

اگه باز هم مشکلی بود در خدمت هستم :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز اتفاقا من همینکارو کرده بودم یعنی تو خود ورد پرسم سرچ کرده بودم و نصب کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، rahgozar_90@yahoo.com گفته است :

سلام دوست عزیز اتفاقا من همینکارو کرده بودم یعنی تو خود ورد پرسم سرچ کرده بودم و نصب کردم.

سلام دوستم

ببین موقعی که سرچ کردی تو وردپرس و این افزونه رو پیدا کردی چک کردی که با ورژن وردپرست هماهنگه یا نه؟

اگه هماهنگ بوده که باید بری تو setting برنامه و اونجا احتمالا ازت میخواد که آدرس ftp  و اینا بهش بدی. setting برنامه رو تنظیم کن قول میدم درست میشه و این در صورتی خواهد بود که شما برنامه رو مناسب و سازگار با ورژن وردپرست نصب کرده باشی :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nfadaie
      سلام به همه دوستان وردپرسی
      دوستان من افزونه WP-Parsi JW Player را نصب کردم اما نمی دونم چطوری ازش استفاده کنم!
      [wppjwp preview=" video="" duration=&quot]
      آقا مرتضی گفته که باید از این کدها استفاده کنیم اما نگفته باید کجا باشد؟!
      آیا در نوشته باید قرارگیر؟
      لطفا یک راهنمایی کلی بکنید.
      مرسی
    • توسط Poorya.sh
      سلام بنده به یک مشکل تازه برخوردم نمیدونم چرا وقتی که افزونه های روی سایت نصب میکنم که پایه اون ها جی کوئری هست افزونه فعال میشه تنظیماتش رو هم میشه انجام داد اما توی صفحه نمایش داده نمیشه مشکل از قالب هم نیست چون توی لوکال با همون قالب و همون تنظیمات افزونه ها بدرستی و بدون مشکل کار میکنند برای مثال افزونهpage-peelیاjquery-slick-menu اگه کسی در این مورد میتونه کمک کنه لطفا بنده رو راهنمایی کنه