رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام
من یه افزونه نصب کردم بنام importer csv تو یه مرحله گیر افتادم باید تو این مرحله که عکس رو میفرستم کانتینیو فعال بشه اما نمیشه. تمام افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد. نمیدونم دیگه چیکار کنم. حتما لازم دارم که این افزونه راه بیوفته و این آپلود انجام بشه و به مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنین ممنونم.

222221111111.JPG

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، rahgozar_90@yahoo.com گفته است :

سلام
من یه افزونه نصب کردم بنام importer csv تو یه مرحله گیر افتادم باید تو این مرحله که عکس رو میفرستم کانتینیو فعال بشه اما نمیشه. تمام افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد. نمیدونم دیگه چیکار کنم. حتما لازم دارم که این افزونه راه بیوفته و این آپلود انجام بشه و به مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنین ممنونم.

222221111111.JPG

ببین دوستم، با غیر فعال کردن افزونه های دیگه مشکل شما اینجا حل نمیشه. مسئله اینه که آیا شما ورژنی از این افزونه رو دانلود کردید و نصب کردید که با ورژن وردپرس شما سازگار هست یا نه. ترجیحا افزونه رو غیر فعال کنید و توی افزونه های خود وردپرس سرچش کنید و ورژن هماهنگ با ورژن وردپرستون رو دانلود کرده و فعال کنید. من فکر میکنم مشکل اینجاست. 

اگه باز هم مشکلی بود در خدمت هستم :)

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، rahgozar_90@yahoo.com گفته است :

سلام دوست عزیز اتفاقا من همینکارو کرده بودم یعنی تو خود ورد پرسم سرچ کرده بودم و نصب کردم.

سلام دوستم

ببین موقعی که سرچ کردی تو وردپرس و این افزونه رو پیدا کردی چک کردی که با ورژن وردپرست هماهنگه یا نه؟

اگه هماهنگ بوده که باید بری تو setting برنامه و اونجا احتمالا ازت میخواد که آدرس ftp  و اینا بهش بدی. setting برنامه رو تنظیم کن قول میدم درست میشه و این در صورتی خواهد بود که شما برنامه رو مناسب و سازگار با ورژن وردپرست نصب کرده باشی :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...