رفتن به مطلب

ارور 403 و حذف سایت از نتایج گوگل

پست های پیشنهاد شده

--درود خدمت دوستان .

--چند روز پیش سایت من یهو از نتایج گوگل حذف شد و توی گوگل وب مستر این پیام برام اومد که ارور 403 زیاد داشتین و حجم فایل ارور توی هاست شده بود 150 مگابایت که بدون نگا کردن پاکش کردم البته اشتباه بود این متن پیام گوگل

Googlebot has identified that an increased number of URLs on http://------------/ cannot be accessed without permission. Specifically, these pages either present a login page or return a forbidden response code (HTTP 403). As a result, users might not be able to access your content at all, and Google might not be able to show your pages.

--البته گزینه های زیرش غیر فعاله که ببینم ارور ها از چی بودن و سایت هم verify نمیشه که بتونم ببینم و اینو مینویسه We weren't able to verify your property  در ضمن من فایلی که نیاز بود رو توی روت هاست آپلود کردم ..

--الان بعد چند روز دوباره توی هاست نگا کردم فایل ارور حجمش شده بود 32 کیلو بایت و یه ارور رو کلا نوشته

[30-Sep-2017 13:53:52 UTC] خطای You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')
                    ORDER BY menu_order ASC' at line 3 در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور
                    SELECT ID FROM wp_posts
                    WHERE post_type = 'attachment'
                    AND ID in ()
                    ORDER BY menu_order ASC
                     ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/goodnews 5.8.3/single.php'), mom_single_post_content, mom_single_post_format

حالا میخاستم بدونم کسی میدونه این چه مشکلیه و چطوری حل میشه و اینکه چطوری باید دوباره برگشت به نتایج گوگل .. من پنج ساله این سایتو دارم و اولین باره که اینطور شده یا کلا ارور داده ... چندتا فایلی که توی ارور بالا نوشته شده رو هم پیوست میکنم ..بازم ممنون از همگی

error_log

wp-blog-header.php

single.php

لینک به ارسال

من تا اونجایی که فهمیدم مشکل قطعا از هاست شما میباشد. هاست ایران دارین؟ آخه هاست با کفیت ایران اینقدر کمه که نباشه بهتره. هاست آلمان بگیرید. هم پینگ خوبی داره تا ایران هم ربات های گوگل بهتر میخزن توش...

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

مشخصا مشکل از سرویس دهنده شما هست

بنظر من سرویس دهنده تون رو عوض کنید. یا برید روی یک ای پی دیگه. بعد از وبمستر مجدد سایت رو بزنید ایندکس بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...