رفتن به مطلب

پوسته بهینه

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر .

خب شروع کاره...

میخوای قدم اولو محکم بزارم, برا همین دنباله یه پوسته میگردم که تو سئو و بهینه بودن کد نویسی بهترین باشه,

زیبایی و جزئیات اضافی برام مهم نیست ... حتی اگه پیشنهاد دیگه ای باشه از وردپرس به سی ام اس دیگه ای محاجرت میکنم.

ممنون از همگی.

لینک به ارسال

قطعا همچین پوسته ای رایگان نیست و تجاری می باشد. بگردین تو سایت های مختلف پیدا میکنین. بهترین مدیریت محتوا وردپرس میباشد. پس جای دیگری نرید....

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mReza گفته است :

سلام وقت بخیر .

خب شروع کاره...

میخوای قدم اولو محکم بزارم, برا همین دنباله یه پوسته میگردم که تو سئو و بهینه بودن کد نویسی بهترین باشه,

زیبایی و جزئیات اضافی برام مهم نیست ... حتی اگه پیشنهاد دیگه ای باشه از وردپرس به سی ام اس دیگه ای محاجرت میکنم.

ممنون از همگی.

ببین دوست من بستگی داره که شما این پوسته رو برای چه سایتی با چه محتوایی میخوای و چه انتظاراتی ازش داری.

سئو و بهینه بودن و کد نویسی اینا چیزاییه که دست خود آدمه و شما باید خودت روش کار کنی. سئو شبانه روز وقت میخواد که بشینی و ذره ذره سایتت رو سئو کنی. من که قالبم رو تازه دارم میزارم از تم فارست گرفتم چون فکر میکنم ساپورت خیلی مهمه و ساپورتی که خارجی ها میدن بسیار بسیار بهتر از ایرانی هاست با این طراحی های ناقص الخلقشون. تازه بیشتر ایرانی ها هم قفل شکسته ی خارجی هاست و فقط برای مدت محدودی مثل شش ماه ساپورت میکنن و بعدش تموم میشه میره.

توصیه میکنم شما به سایت های :

www.themeforest.com  , www.rtl-theme.com  و امثال اینا سر بزن و یه تم حسابی برای خودت پیدا کن. تو سایت rtl تم ها فارسی شدن و rtl هم دارن. من rtl تم خودمو از اونجا گرفتم. یعنی تم فارسی رو یه دور گرفتم بعد رجیسترش کردم . 

خلاصه مواظب باش چی میخری و همینطور که شروع کردی محکم برو و بسیار با دقت انتخاب کن که یه چیز شکیلی برداری. ولی گفتم دیگه سئو و بهینه سازی و کد نویسی دست خودته.

لینک به ارسال

خب من زیاد تو این بازه فعلا اطلاعات ندارم ولی وردپرسو پسند میکنم و زیاد به پوسته های فروشی (اونم به مبالغ خیلی پایین)  اعتقادی ندارم...

و اینکه ممنون بابت راهنمایی vakilp1 جان.

ToranjArts عزیز خیلی ممنون ببخاطره این وقتی که گذشتی ... فکرشو میکردم که ازم پرسیده شه برا چی کاری میخوام پوسته مورد نیازمو.

من فعلا یه قالب چند زبانه ای نیاز دارم که شاید تا سال اینده حتی ازش اندازه یه بلاگ کار نکشم... ولی همین که سریع باشه کافیه.

و ممنون میشم یکم موشکافانه تر از بین قالب های تک صفحه ای یا چند کاربردی یه اسم برده بشه.

مچدد تشکر قربان.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mReza گفته است :

خب من زیاد تو این بازه فعلا اطلاعات ندارم ولی وردپرسو پسند میکنم و زیاد به پوسته های فروشی (اونم به مبالغ خیلی پایین)  اعتقادی ندارم...

و اینکه ممنون بابت راهنمایی vakilp1 جان.

ToranjArts عزیز خیلی ممنون ببخاطره این وقتی که گذشتی ... فکرشو میکردم که ازم پرسیده شه برا چی کاری میخوام پوسته مورد نیازمو.

من فعلا یه قالب چند زبانه ای نیاز دارم که شاید تا سال اینده حتی ازش اندازه یه بلاگ کار نکشم... ولی همین که سریع باشه کافیه.

و ممنون میشم یکم موشکافانه تر از بین قالب های تک صفحه ای یا چند کاربردی یه اسم برده بشه.

مچدد تشکر قربان.

خواهش میکنم دوست من :)

قالب چند زبانه داشتن مشکلی نیست و این فقط یه افزونس که این کارو برات انجام میده و 50% ربطی به قالب نداره. 90% از قالب ها هم سریع هستن و مشکلی ندارن. باز اینم دست خود شماست که چه سیستمی پیاده کنی روی وبسایتت یا چقدر هاستت جا داشته باشه.  اصولا برای اینکه سرعت یه وبسایت خوب باشه میگن باید افزونه الکی نصب نکنی روش اینا سرعت سایت رو میگیره. بعدم حالا که اینا رو گفتی بهت میگم زیاد سخت نگیر و یه قالبی رو که دلت میگه و  خوشت میاد انتخاب کن. 

اگه هر کمک و راهنمایی بخوای هستم در خدمتت :)

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

دوستان من یه قالب می خوام برای سایتم . یعنی می خوام سایتم رو منتقل کنم به وردپرس و کارم در زمینه تور استانبول هست. نیاز به سایتی دارم ک بخش مقالات گردشگری و فیلم و درج پکیج تورها داشته باشه. ممنون میشم یه قالب بهینه معرفی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...