رفتن به مطلب

ارور در وردپرس یا قالب

پست های پیشنهاد شده

• 7 ماه بعد...

دوستان من هنوز این ارور را می بینم در سایتم و حجم error_log همینطور رو به افزایش هست , کسی میدونه این ارور مربوط به چی هست ؟

پلاگین ها رو غیرفعال کردم ولی ارتباطی نداره و فقط وقتی قالبو عوض میکنم این ارور دیگه رفع میشه و حجم error_log ثابت میمونه , ضمنا قالب اختصاصی هست و توسط farhadina.ir نوشته شده و این فرد هم اصلا معلوم نیست برنامه نویسی را از کجا یاد گرفته ! هیچی سرش نمیشه.

PHP Warning:  call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_getsprepare_widget' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

من این ارور بعد از نصب افزونه امنیتی  ithemes دریافت کردم و حتی فایل themes هم جایگزین کردم درست نشد

Notice: A non well formed numeric value encountered in /public_html/wp-content/themes/1/multinews/framework/functions/rimages.php on line 280

لطفا برای رفع خطا کمک کنید در هیچ سایتی نیست این ارور

لینک به ارسال

سلام

من این ارور بعد از نصب افزونه امنیتی  ithemes دریافت کردم و حتی فایل themes هم جایگزین کردم درست نشد

Notice: A non well formed numeric value encountered in /public_html/wp-content/themes/1/multinews/framework/functions/rimages.php on line 280

لطفا برای رفع خطا کمک کنید در هیچ سایتی نیست این ارور

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...