runy

ارتباط وردپرس برای اتصال با FTP

16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

برای نصب افزونه ، وردپرس این ارور را میده

شناسه/رمز برای(شناسه FTP) اشتباه است

در صورتی که با همون شناسه و پس و اسم میزبان تا دیروزش افزونه نصب می کردم

مشکل چیه؟ وردپرس هک شده؟

چه طور باید درستش کنم؟

ویرایش شده در توسط Morteza
اصلاح اندازه فونت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه پسورد ورود به هاست خودتونو عوض کردین در این صورت رمز ftp هم تغییر میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه پسورد ورود به هاست خودتونو عوض کردین در این صورت رمز ftp هم تغییر میکنه.

نه عوض نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ، شما دارید پست میدهید ، بنر تبلیغاتی نمی نویسید که ، خواهشا یکم فونتتون رو مناسب تر کنید . با سایز معمولی هم دوستان میتونند بخونند.

(من نه مدیر هستم نه ناظم انجمن ، به عنوان یک کاربر عادی گفتم :) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ، شما دارید پست میدهید ، بنر تبلیغاتی نمی نویسید که ، خواهشا یکم فونتتون رو مناسب تر کنید . با سایز معمولی هم دوستان میتونند بخونند.

(من نه مدیر هستم نه ناظم انجمن ، به عنوان یک کاربر عادی گفتم :) )

من شخصا فونت ریز را مناسب نمی دونم برای خوندم آدم را به زحمت و باعث خستگی چشم میشه در ضمن این فونت آنقدر که شما میگید بزرگ نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیر هاست ftp رو نبسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیر هاست ftp رو نبسته؟

من خودم مدیر سایتم هاست مال خودمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی چیز به فکرش نمیرسه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل مربوط به پرمیشن هاست . اضلاً نباید از شما اطلاعات اف تی پی بخواد موقع نصب و ارتقاء افزونه .

من هم سایتم همینطوری بود . مدیر سرور میگفت php رو با cli نصب کرده که دوستان گفتند باید با cgi نصب شه . همچنین باید suphp هم روی سرور فعال باشه . شما ببینید این suphp فعال هست یا خیر . اگر نبود فعالش کنید انشالله مشکلتون مثل من حل شه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- 2 پست پشت سرهم بی دلیل = اسپم - فکر میکنم تاپیک برخوردبااسپم رو مطالعه کرده باشید.(در اعلانات سایت هست)

2- شما چطور اطلاعات رو وارد کردید؟ نمونه بزارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- 2 پست پشت سرهم بی دلیل = اسپم - فکر میکنم تاپیک برخوردبااسپم رو مطالعه کرده باشید.(در اعلانات سایت هست)

2- شما چطور اطلاعات رو وارد کردید؟ نمونه بزارید.

منظورتون از سوال اول چیه کدام دو پست من شبیه به هم است؟ اینکه پرسیدم کسی نیست یا اینکه دوتا موضوع یکسان فرستادم؟

نام میزبان

شناسه FTP

رمز ورود

که همیشه با اطلاعات قبلی کار می داد الان با همون ها کار نمیده و اون ارور رامیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منظورتون از سوال اول چیه کدام دو پست من شبیه به هم است؟ اینکه پرسیدم کسی نیست یا اینکه دوتا موضوع یکسان فرستادم؟

تاپیک برخورد با پست های اسپم که در اعلانات سایت قرار گرفته رو مطالعه کنید. با اسپم برخورد میشه.

اگر با نام میزبان و پسورد شما خطا میده بهتره از پنل پسورد رو عوض کنید و مجدد وارد کنید. نام میزبان رو localhost قرار میدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت اعلانات را خوندم بله ببخشد من کمی عجولم

نام میزبان ، اینه 31.3.254.226

پسورد را عوض هم کردم نشد

ویرایش شده در توسط runy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بجای اون از localhost استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بجای اون از localhost استفاده کنید.

سلام

ممنون از راهنمایی های همه ولی انگار مشکل از سرویس دهنده بود بعد از سه روز تازه فهمیدن که مشکل از خودشونه چند ساعتی سایتم قطع شد و حال درست شده ولی دیتابیسم به یک هفته پیش برگشته که نمی دونم مشکلش چی بوده بادیتابس؟یعنی ممکنه مشکل از دیتا بیس بوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونه از تنظمیات سرور هم باشه. باید از خودشون جویا بشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .