رفتن به مطلب

ارتباط وردپرس برای اتصال با FTP

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای نصب افزونه ، وردپرس این ارور را میده

شناسه/رمز برای(شناسه FTP) اشتباه است

در صورتی که با همون شناسه و پس و اسم میزبان تا دیروزش افزونه نصب می کردم

مشکل چیه؟ وردپرس هک شده؟

چه طور باید درستش کنم؟

ویرایش شده توسط Morteza
اصلاح اندازه فونت!
لینک به ارسال

ممکنه پسورد ورود به هاست خودتونو عوض کردین در این صورت رمز ftp هم تغییر میکنه.

لینک به ارسال

ممکنه پسورد ورود به هاست خودتونو عوض کردین در این صورت رمز ftp هم تغییر میکنه.

نه عوض نکردم

لینک به ارسال

دوست عزیز ، شما دارید پست میدهید ، بنر تبلیغاتی نمی نویسید که ، خواهشا یکم فونتتون رو مناسب تر کنید . با سایز معمولی هم دوستان میتونند بخونند.

(من نه مدیر هستم نه ناظم انجمن ، به عنوان یک کاربر عادی گفتم :) )

لینک به ارسال

دوست عزیز ، شما دارید پست میدهید ، بنر تبلیغاتی نمی نویسید که ، خواهشا یکم فونتتون رو مناسب تر کنید . با سایز معمولی هم دوستان میتونند بخونند.

(من نه مدیر هستم نه ناظم انجمن ، به عنوان یک کاربر عادی گفتم :) )

من شخصا فونت ریز را مناسب نمی دونم برای خوندم آدم را به زحمت و باعث خستگی چشم میشه در ضمن این فونت آنقدر که شما میگید بزرگ نیست

لینک به ارسال

این مشکل مربوط به پرمیشن هاست . اضلاً نباید از شما اطلاعات اف تی پی بخواد موقع نصب و ارتقاء افزونه .

من هم سایتم همینطوری بود . مدیر سرور میگفت php رو با cli نصب کرده که دوستان گفتند باید با cgi نصب شه . همچنین باید suphp هم روی سرور فعال باشه . شما ببینید این suphp فعال هست یا خیر . اگر نبود فعالش کنید انشالله مشکلتون مثل من حل شه .

لینک به ارسال

سلام

1- 2 پست پشت سرهم بی دلیل = اسپم - فکر میکنم تاپیک برخوردبااسپم رو مطالعه کرده باشید.(در اعلانات سایت هست)

2- شما چطور اطلاعات رو وارد کردید؟ نمونه بزارید.

لینک به ارسال

سلام

1- 2 پست پشت سرهم بی دلیل = اسپم - فکر میکنم تاپیک برخوردبااسپم رو مطالعه کرده باشید.(در اعلانات سایت هست)

2- شما چطور اطلاعات رو وارد کردید؟ نمونه بزارید.

منظورتون از سوال اول چیه کدام دو پست من شبیه به هم است؟ اینکه پرسیدم کسی نیست یا اینکه دوتا موضوع یکسان فرستادم؟

نام میزبان

شناسه FTP

رمز ورود

که همیشه با اطلاعات قبلی کار می داد الان با همون ها کار نمیده و اون ارور رامیده

لینک به ارسال
منظورتون از سوال اول چیه کدام دو پست من شبیه به هم است؟ اینکه پرسیدم کسی نیست یا اینکه دوتا موضوع یکسان فرستادم؟

تاپیک برخورد با پست های اسپم که در اعلانات سایت قرار گرفته رو مطالعه کنید. با اسپم برخورد میشه.

اگر با نام میزبان و پسورد شما خطا میده بهتره از پنل پسورد رو عوض کنید و مجدد وارد کنید. نام میزبان رو localhost قرار میدید؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

قسمت اعلانات را خوندم بله ببخشد من کمی عجولم

نام میزبان ، اینه 31.3.254.226

پسورد را عوض هم کردم نشد

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

بجای اون از localhost استفاده کنید.

سلام

ممنون از راهنمایی های همه ولی انگار مشکل از سرویس دهنده بود بعد از سه روز تازه فهمیدن که مشکل از خودشونه چند ساعتی سایتم قطع شد و حال درست شده ولی دیتابیسم به یک هفته پیش برگشته که نمی دونم مشکلش چی بوده بادیتابس؟یعنی ممکنه مشکل از دیتا بیس بوده؟

لینک به ارسال

میتونه از تنظمیات سرور هم باشه. باید از خودشون جویا بشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...