رفتن به مطلب

مشکل محو شدن ساید بار و بقیه پنل ها

mahdigm

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالبی خریدم دسته بندی های پیش فرض رو پاک کردم و دسته بندی های خودم رو وارد کردم و بعد فهرست رو ایجاد کردم.حالا ساید بار و بقیه پنل هارو نمایش نمیده و اسلاید شو سایت هم عکس های زیر هم دیگه میاد و کلا سایت ریخته بهم.ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mahdigm گفته است :

سلام

من قالبی خریدم دسته بندی های پیش فرض رو پاک کردم و دسته بندی های خودم رو وارد کردم و بعد فهرست رو ایجاد کردم.حالا ساید بار و بقیه پنل هارو نمایش نمیده و اسلاید شو سایت هم عکس های زیر هم دیگه میاد و کلا سایت ریخته بهم.ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

سلام..

اسم قالبتون چیه؟؟

اگه بر اساس دسته بندی های خاصش اون بخش ها کدنویسی شدن پس دلیل حذف شدنشون اینه که شما دسته های پیش فرض رو پاک کردید. یعنی سازنده قالب برای بخش سایدبار و اسلایدر آی دی اون دسته هارو داده. شما وقتی دسته جدید ساختی و قبلیارو حذف کردی اون بخش ها دیگه آی دی ها جدید رو نمیشناسن.

البته بازم باید سایتتون بررسی بشه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، maraljoon گفته است :

سلام..

اسم قالبتون چیه؟؟

اگه بر اساس دسته بندی های خاصش اون بخش ها کدنویسی شدن پس دلیل حذف شدنشون اینه که شما دسته های پیش فرض رو پاک کردید. یعنی سازنده قالب برای بخش سایدبار و اسلایدر آی دی اون دسته هارو داده. شما وقتی دسته جدید ساختی و قبلیارو حذف کردی اون بخش ها دیگه آی دی ها جدید رو نمیشناسن.

البته بازم باید سایتتون بررسی بشه

اسم قالبم پرسون هست

قبل از اینکهاک کنم بهشون گفتم.گفتن ماک کنید مشکلی نداره.

ادرس سایتم buylli.com هست

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، mahdigm گفته است :

اسم قالبم پرسون هست

این قالب کار بچه های آنلاینر هستش

اگه خریده باشید اونا باس پشتیبانی بدن

بگید بیان مجددا نصب کنند واستون.

ویرایش شده توسط hasanataie
لینک به ارسال
در در 10/7/2017 at 00:45، mahdigm گفته است :

اسم قالبم پرسون هست

خب این چه کاریه؟؟؟!!!

خودت یه کاری بکن. فایل اصلی قالب رو reinstall یا همون بازنصب کن. یا یه کار دیگه Demo content Import یعنی دموی سایت رو بزار دوباره ایمپورت بشه reimport اگه درست نشد با من. 

منتهی همه ی گذینه های منو و ساید بار و هر منویی که هست برمیگرده به حالت اولیه. حالا شما باید دونه دونه پاک کنی نه یهو. 

اگه سایتت قدیمیه و سئو کردی که اصلا ریسک نکن صفحه هاتو نو کنی. ولی اگه اولین باره که میخوای سایتت رو گشایش کنی خب هر کاری بکنی فرقی نمیکنه. 

توجه داشته باش!!!!! این بار دیگه همه رو یه جا پاک نکن. دونه دونه پاک و درست کن. 

سوالی هم داشتی در خدمتت هستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...