رفتن به مطلب

راه کارهای سئو و بهینه سازی سایت

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.

راه حلی هست که به من کمک کنه؟

ممنون

لینک به ارسال

خودم

در هم اکنون، mehran-b گفته است :

یعنی ایندکس نشده پستتون؟

خودم توی کنسول وب مستر گوگل ایندکس کردم که partical زد ولی همیشه حداقل صفحه 4 یا 5 میومد اما الان نمیدونم چرا نمیاد.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

partical یعنی یه مشکلی هست باید complete بزنه.

مشکل خاصی نیست بخاطر اینکه حجم صفحه از نظر متنی زیاده این پیغام و همیشه میده و اگر متن کوتاه باشه complete میزنه. الان تونستم پیداش کنم ولی توی صفحه 11 هست. و خوب یعنی هیچ ورودی از طریق گوگل نمیتونم داشته باشم.

لینک به ارسال

حالا در هر صورت سئو دارای هزاران فاکتور هست و اینکه شما بگید من همه فاکتورهای یوآست رو رعایت میکنم پس باید پستم بیاد صفحه فلان همچین چیزی نیست.

من خودم هم همه فاکتورها رو نمیشناسم چون سئو کار نیستم باید یه سئوکار بررسی کنه مشکلتون رو و اگر قابل حل بود براتون حلش کنه.

لینک به ارسال

خب به پستی هم که شما نوشتید ربط داره اگه یه پست پربازید و پرطرفدار باشه قطعا سایت هایی که رتبه های بالاتری دارند در نتایج نشان داده میشن .

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

لطفا لینک محتوایی که نوشتید + کلمه کلیدی محتواتون رو ارسال کنید تا بررسی کنم ! قاعدتا صفحه 11 هم نباید میرفتید !

لینک به ارسال
در در 10/7/2017 at 23:07، masoudch گفته است :

مشکل خاصی نیست بخاطر اینکه حجم صفحه از نظر متنی زیاده این پیغام و همیشه میده و اگر متن کوتاه باشه complete میزنه. الان تونستم پیداش کنم ولی توی صفحه 11 هست. و خوب یعنی هیچ ورودی از طریق گوگل نمیتونم داشته باشم.

لطفا لینک محتوایی که نوشتید + کلمه کلیدی محتواتون رو ارسال کنید تا بررسی کنم ! قاعدتا صفحه 11 هم نباید میرفتید !

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام شما برای اینکه خیلی زودتر بتوانید مطالب سایت وردپرس خود را ایندکس کنی باید از فیچ کردن در وب مستر استفاده کنی این به این معنی هست که به رباط های گوگل اعلام میکنی در وب سایت من دنبال خبر جدید برای ایندکس کردن نباش و ادرس مستقیم یعنی همون url آن مطلب رو میدی که زودتر ایندکس بشه من تجربه چند دقیقه ای هم برای ایندکس شدن مطالبم داشتم موفق باشید.

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...
در در 10/7/2017 at 22:42، unid_user گفته است :

سلام دوستان

من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.

راه حلی هست که به من کمک کنه؟

ممنون

سلام وقت بخیر

لطفا عبارت site:site.com رو توی گوگل سرچ کنید ببینین محتوای مورد نظرتون ایندکس شده یا ن

به جای عبارت site.com اسم وبسایت خودتون رو بنویسین

نتیجرو اطلاع رسانی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...