رفتن به مطلب

افزونه دانلود حرفه ای

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده می خواستم یه سایت راه اندازی کنم که موضوعش گالری تصاویر هست و می خواستم زیر هر تصویر کیفیت ها و ابعاد مختلف اون رو برای دانلود قرار بدم. مثلا ابعاد موبایل ،ابعاد دسکتاپ و ...

لذا می خواستم از افزونه ی دانلودی استفاده کنم که حرفه ای باشه و بشه برای هر فایل(عکس) چند نسخه آپلود کرد و بعد از قرار دادن کد اون توی پست مربوطه، به راحتی بشه هر کدوم از اونها رو انتخاب و دانلود کرد (حالا مثلا منوی کشویی داشته باشه یا هرچی)

پ.ن: برای راه اندازی اینطور سایتی آیا پیشنهادی ندارید؟ چون خود این کار دردسر داره که هر بری توی این افزونه ها تصاویر رو آپلود کنی و کد برداری بیاری زیر پستها و ... یه اسکریپت یا قالب حرفه ای برای این کار که این چیزها رو داشته باشه، ممنون

لینک به ارسال

سلام.

اگه قراره از افزونه دانلودی استفاده بشه خیر  . فکر نمی کنم راه دیگه ی باشه .

مگر اینکه امکانات مورد نیاز از بیس اختصاصی  برای  قالبتون کدنویسی کنید.

لینک به ارسال

سلام. میتونید از افزونه advanced custom fields استفاده کنید بعد شورت کدش رو با ای دی فیلدی که ساختین بزارین توی متن مطلب. اگه بخواید قشنگ با قالب ست بشه و قشنگ باشه که دیگه باید کدنویسی بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...