• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Rangarang

عدم نمایش تصویر شاخص در یک دسته خاص

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من می خواستم تصویر شاخص فقط تو یک دسته خاص نمایش داده نشه، وقتی کد زیر رو می نویسم همه تصاویر شاخص همه دسته ها نمایش داده نمی شه:

.single-content-images {display: none!important;}

حالا می خوام بهش بگم فقط تصاویر شاخص دسته با نامک Test رو حذف کن:

.category-test .single-content-images {display: none!important;}

یا فقط تصاویر شاخص دسته با id برابر 200 رو حذف کن:

.category-200 .single-content-images {display: none!important;}

اما هیچ کدوم از دو قطعه کد بالا کار نمی کنند، شاید من دارم اشتباه می نویسم.

ممنونم

ویرایش شده در توسط Rangarang
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر می خوای از طریق سی اس اس این کار رو انجام بدید. 

شما اول توی اینسپکت المنت آی دی یا کلاس خاص اون دسته رو بررسی کن. این کار رو انجام دادید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، elan گفته است :

اگر می خوای از طریق سی اس اس این کار رو انجام بدید. 

شما اول توی اینسپکت المنت آی دی یا کلاس خاص اون دسته رو بررسی کن. این کار رو انجام دادید؟

ممنونم از پاسختون.

غیر از سی اس اس هم راهی هست؟

بله من تو اینسپکت المنت که می زنم، کلاس ریشه اون single-content-images هست و این برای تمام دسته ها یکی هست و اینطور نیست که برای یک دسته خاص اسم کلاس فرق کنه، واسه همین من قبلش نوشته بودم category که البته نمی دونم کلاسی به اسم category وجود داره یا نه اما چون تو نتایج جستجوهام اکثرا از همین راه استفاده کرده بودند من هم همین راه رو رفتم که البته نتیجه نداد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

امکان داره آدرس سایتتون رو قرار بدید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر هنوز مشکل رو حل نکردید و قالبتون قالب آماده هست باید در شاخه های بالاتر یا همون شاخه به دنبال کلاس یا آی دی بگردید که دسته های دیگه ندارند

مثل category-1  اکثر مواقع از نام کلاس میشه تشخیص داد که ما بقیه دسته ها هم از این کلاس استفاده میکنند یا نه. 

اگر قالبتون هم آماده نیست توی فانکشن برای اون دسته، یک کلاس یا ای دی خاص تعریف کنید. 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط miraziz
      دوستان من می خواستم برای دسته های سایتم تصویر اضافه کنم. مانند عکس زیر. (در تصویر زیر نام شاعر که در کادر نارنجی رنگ نوشته شده است در واقع آخرین دسته ی فرزند است و تصویر نمایشی هم مربوط به آن است)
      در اینترنت چندین افزونه هستند که من امتحانشون کردم و اصلا به نتیجه ای نرسیدم یا اینکه من درست عمل نکردم. اگر کسی از دوستا لطف کنند و راهنمایی ام کنند ممنون می شم. اگر هزینه ای هم داشته باشه در حد توانم پرداخت می کنم.

• توسط arya252
      سلام، از دسته بندی مطالب در منوی سایت استفاده کردم، بدین شکل که از فهرست ها > دسته ها > افزودن دسته به فهرست جلو رفتم ، متاسفانه بعد از گذشت مدتی متوجه شدم که مکررا خطای 404 دریافت میشه ، یعنی اگه کسی بخواد از فهرست ها دسته ایی را کلیک کند با خطای 404 مواجه میشه.
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط logomaster
      سلام
      دوستان ، روی یک سایت کار میکنم ، قالبش این امکان رو داره که میشه تصاویر شاخص پست ها رو برای هر پست که میخوایم مخفی کنیم ! ما میخوایم بعضی از تصاویر رو مخفی کنیم که در پست نمایش داده نشه ( ینی تصویر شاخص رو برای پست قرار میدیم اما از نمایشش در پست جلوگیری میکنیم) ! آیا این کار باعث میشه که تصاویر ایندکس نشن ؟ 
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان
      من می خوام برای هر دسته ای که دارم یه تصویر خاص اگه تصویر نداشته باشه تصویر شاخصش بشه می خوام بهم یه افزونه بدید تا کارم رو راه بندازه.