رفتن به مطلب

نمایش پست های یک نویسنده

پست های پیشنهاد شده

سلام 

وقت بخیر

در پایان پست هایی که در سایت قرار گرفته میشه اطلاعات نویسنده از جمله: اسم-عکس-معرفی نمایش داده میشه. روی اسم نویسنده که کلیک میشه به جای اینکه وارد برگه ای بشه که پست های اون نویسنده رو نشون بده آدرس ها رو به صفحه نخست هدایت میکنه.

نکته: قالب از این امکان برخوردار هست و به هر یوزر نویسنده یه url اختصاص میده تا بشه اطلاعات و پست های اون رو دید ولی روی هر یک از این url ها که کلیک میشه به صفحه نخست هدایت میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
باتشکر

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

وقت بخیر

در پایان پست هایی که در سایت قرار گرفته میشه اطلاعات نویسنده از جمله: اسم-عکس-معرفی نمایش داده میشه. روی اسم نویسنده که کلیک میشه به جای اینکه وارد برگه ای بشه که پست های اون نویسنده رو نشون بده آدرس ها رو به صفحه نخست هدایت میکنه.

نکته: قالب از این امکان برخوردار هست و به هر یوزر نویسنده یه url اختصاص میده تا بشه اطلاعات و پست های اون رو دید ولی روی هر یک از این url ها که کلیک میشه به صفحه نخست هدایت میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
باتشکر

اگه درست متوجه شده باشم شما باید به پیکربندی و تنظیمات سایتتون برین و حتی آواتار تعریف کنین برای کاربر یا همون نویسنده. و اونجا اینو هم مشخص میکنین که اسمش نمایش داده بشه یا نه و یا اینکه چطوری نمایش داده بشه. 

اگه احساس کردی متوجه نشدی دقیق بهت آدرس میدم بری همونجا تو کنترل پنل ادمینت 

ویرایش شده توسط ToranjArts
لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

اگه درست متوجه شده باشم شما باید به پیکربندی و تنظیمات سایتتون برین و حتی آواتار تعریف کنین برای کاربر یا همون نویسنده. و اونجا اینو هم مشخص میکنین که اسمش نمایش داده بشه یا نه و یا اینکه چطوری نمایش داده بشه. 

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی 

ولی مشکل از این جدی تر هست و این مواردی که شما می فرمایید انجام شده است.

عجیب است که آدرس ها برای هر کاربر نویسنده ایجاده شده ولی در زمان مراجعه همه با آدرس اصلی ساتت ریدایرکت می شوند.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی 

ولی مشکل از این جدی تر هست و این مواردی که شما می فرمایید انجام شده است.

عجیب است که آدرس ها برای هر کاربر نویسنده ایجاده شده ولی در زمان مراجعه همه با آدرس اصلی ساتت ریدایرکت می شوند.

میشه آدرس سایتت رو بدی من یه نگاه بندازم؟ فکر میکنم بتونم کمکت کنم :)

لینک به ارسال

خب پس باید براش اسکریپت بنویسی. 

یعنی مشخص کنی که مثلا ToranjArts به عنوان نویسنده ی شما آدرس سایتش www.something.com هست. اینو تو پروفایلش اضافه میکنه و حالا موقعی که نوشتش میخواد نمایش داده بشه آدرس سایت خودش باید به نمایش دربیاد. یعنی باید متغیر تعریف بشه. 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

خب پس باید براش اسکریپت بنویسی. 

یعنی مشخص کنی که مثلا ToranjArts به عنوان نویسنده ی شما آدرس سایتش www.something.com هست. اینو تو پروفایلش اضافه میکنه و حالا موقعی که نوشتش میخواد نمایش داده بشه آدرس سایت خودش باید به نمایش دربیاد. یعنی باید متغیر تعریف بشه. 

نه اینطوری نیست دوست من.

۱- آدرس های نویسنده داخلی هستن نه بیرونی

۲- آدرس برای هر نویسنده ایجاد شده خودکار تو سایت منظور کسانی هستن که رولشون نویسنده اس. ولی زمان مراجعه ریدایرکت صورت میگیره.

ممنون 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

نه اینطوری نیست دوست من.

۱- آدرس های نویسنده داخلی هستن نه بیرونی

۲- آدرس برای هر نویسنده ایجاد شده خودکار تو سایت منظور کسانی هستن که رولشون نویسنده اس. ولی زمان مراجعه ریدایرکت صورت میگیره.

ممنون 

مشکل من اینجاست که دقیقا نمیدونم چه سایتی داری ولی حدس میزنم. حدس میزنم یه سایت RPG داری که همه توش داستان نویسی میکنن و احتمالا دوست نداری فعلا کسی اون داستانها رو ببینه ;):D

حالا بیخیال. پس میخوای به مثلا پروفایل هر کسی لینک کنی و احتمالا هر پست رو میخوای لینک کنی. اگه اینه بگو می راهنمایم. 

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

مشکل من اینجاست که دقیقا نمیدونم چه سایتی داری ولی حدس میزنم. حدس میزنم یه سایت RPG داری که همه توش داستان نویسی میکنن و احتمالا دوست نداری فعلا کسی اون داستانها رو ببینه ;):D

حالا بیخیال. پس میخوای به مثلا پروفایل هر کسی لینک کنی و احتمالا هر پست رو میخوای لینک کنی. اگه اینه بگو می راهنمایم. 

نه اینطور که شما فکر میکنید نیست.

من دوست گرامی.

موفق باشید...

لینک به ارسال

سلام آگه قالب آماده هست به نظر چون برگه و چنین آدرسی الان وجود داره به همین دلیل ریدایرکت میشه به صفحه اصلی،  باید ببینید آیا قالب یک صفحه برای آرشیو پست های نویسنده داره ویا باید ست بشه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...