• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
download4you

افزودن دکمه ای جدید در کنار گزینه افزودن به سبد خرید

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک سایت فروشگاهی با ووکامرس دارم

چطوری می تونم در کنار گزینه "افزودن به سبد خرید"، گزینه ای هم برای دانلود کاتالوگ محصولاتم اضافه کنم طوری که لینکی رو از داخل محصول بهش بدم و در اون منو قرار بگیره؟

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، download4you گفته است :

سلام

من یک سایت فروشگاهی با ووکامرس دارم

چطوری می تونم در کنار گزینه "افزودن به سبد خرید"، گزینه ای هم برای دانلود کاتالوگ محصولاتم اضافه کنم طوری که لینکی رو از داخل محصول بهش بدم و در اون منو قرار بگیره؟

باتشکر

سلام.

اگه میخواید برای هر محصول کاتالوگ مختص خودش رو برای دانلود بذارید بهترین راهی که پیشنهاد میکنم استفاده از زمینه دلخواه هست. اگه با زمینه دلخواه خود وردپرس نمیتونید کار کنید از افزونه کاستوم فیلد استفاده کنید. فرضا یک زمینه بسازید با عنوان لینک دانلود کاتالوگ و کد نمایشش رو کنار دکمه سبد خرید بگذارید.

توی ویرایش هر محصول بعد ساختن زمینه دلخواه یک فیلد اضافه میشه با همون عنوانی که مشخص کردید. میتونید لینک رو اونجا بگذارید تا کاربربتونه دانلود کنه.

نمیدونم چقدر تونستم واضح توضیح بدم. اگه خیلی وارد به کار با کاستوم فیلد نیستید بگید بیشتر توضیح بدم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون مارال جون عالی بود! 

یه راه دیگه هم هست و اون استفاده از افزونه ی ویژگی هاست. میشه برای هر گذینه ای که میخوایم اضافه کنیم ویژگی تعریف کنیم و به این ترتیب میتونیم یه سری گذینه اضافه کنیم. ولی اگه کاتالوگ برای دانلود میخوای بزاری شما باید از همین روش زمینه دلخواه استفاده کنی. 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری