رفتن به مطلب

افزودن دکمه ای جدید در کنار گزینه افزودن به سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت فروشگاهی با ووکامرس دارم

چطوری می تونم در کنار گزینه "افزودن به سبد خرید"، گزینه ای هم برای دانلود کاتالوگ محصولاتم اضافه کنم طوری که لینکی رو از داخل محصول بهش بدم و در اون منو قرار بگیره؟

باتشکر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، download4you گفته است :

سلام

من یک سایت فروشگاهی با ووکامرس دارم

چطوری می تونم در کنار گزینه "افزودن به سبد خرید"، گزینه ای هم برای دانلود کاتالوگ محصولاتم اضافه کنم طوری که لینکی رو از داخل محصول بهش بدم و در اون منو قرار بگیره؟

باتشکر

سلام.

اگه میخواید برای هر محصول کاتالوگ مختص خودش رو برای دانلود بذارید بهترین راهی که پیشنهاد میکنم استفاده از زمینه دلخواه هست. اگه با زمینه دلخواه خود وردپرس نمیتونید کار کنید از افزونه کاستوم فیلد استفاده کنید. فرضا یک زمینه بسازید با عنوان لینک دانلود کاتالوگ و کد نمایشش رو کنار دکمه سبد خرید بگذارید.

توی ویرایش هر محصول بعد ساختن زمینه دلخواه یک فیلد اضافه میشه با همون عنوانی که مشخص کردید. میتونید لینک رو اونجا بگذارید تا کاربربتونه دانلود کنه.

نمیدونم چقدر تونستم واضح توضیح بدم. اگه خیلی وارد به کار با کاستوم فیلد نیستید بگید بیشتر توضیح بدم.

لینک به ارسال

ممنون مارال جون عالی بود! 

یه راه دیگه هم هست و اون استفاده از افزونه ی ویژگی هاست. میشه برای هر گذینه ای که میخوایم اضافه کنیم ویژگی تعریف کنیم و به این ترتیب میتونیم یه سری گذینه اضافه کنیم. ولی اگه کاتالوگ برای دانلود میخوای بزاری شما باید از همین روش زمینه دلخواه استفاده کنی. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...